W Y S T A W C Y

ACSS ID Systems Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Karola Miarki 20c
01-496 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 832 47 44
biuro@acss.com.pl
www.acss.com.pl
 
 
Drukarki Magicard stanowią doskonałą propozycję do drukowania etykiet cenowych. W ofercie posiadamy całą gamę drukarek drukujących bezpośrednio na zmywalnych i higienicznych specjalnych kartach plastikowych. Wydrukowane cenówki są znacznie trwalsze od standardowych etykiet laminowanych oraz wyglądają bardziej profesjonalnie. Szybkie wykonanie nowej etykiety cenowej, wraz z dodatkową informacją o składzie produktu, alergenach, itp. jest możliwe w dowolnym momencie.
 

 

więcej

Alior Bank SA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Łopuszańska 38 D
02-232 Warszawa
Polska
 
tel. 19 502; (+48) 12 370 70 00
kontakt@alior.pl
www.aliorbank.pl
 
 
Alior Bank jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. To pierwszy w Polsce startupowy bank, który od samego początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości internetowej na rodzimym rynku. To lider nowoczesnej bankowości, opartej na pionierskich rozwiązaniach technologicznych. Wykorzystuje już blockchain, otwartą bankowość, sztuczną inteligencję i biometrię.

Odważnie i zawsze z powodzeniem wprowadza swoje innowacyjne pomysły. To Alior Bank stworzył pierwszy w Polsce w pełni internetowy kantor walutowy. Alior Bank też jest odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w kraju wideo weryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych.

Alior Bank zapewnia obsługę ponad 4 mln klientów, w tym prawie 200 tys. firm. Od 2014 r. akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe i najbardziej płynne spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia biznesowa banku zakłada rozwój nowoczesnej bankowości detalicznej oraz rozwój bankowości firmowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Bank dąży do dołączenia do grona najlepszych i najbardziej innowacyjnych banków w Europie, jednocześnie stając się najefektywniejszym bankiem na rynku krajowym.

 

 

więcej

ATLANTIS

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Legnicka 73
41-500 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 246 87 88
kom. (+48) 501 295 662
biuro@atlantisfood.pl
www.atlantisfood.pl
 
 
Producent mieszanek i dodatków funkcjonalnych dla piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomi.
 

 

więcej

Beskid Chocolate

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. 3 Maja 28
34-350 Węgierska Górka
Polska
 
kom. (+48) 502 540 931
biuro@beskidchocolate.pl
www.beskidchocolate.pl
 
 
Beskid Chocolate to rzemieślnicze czekolady od ziarna do tabliczki produkowane z wysokiej jakości ziaren kakaowca z całego świata. Rozdrabniane i konszowane w kamiennych młynach przez 72 godziny.

Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją sprzętu do domowej i rzemieślniczej produkcji czekolady, ziaren kakaowca oraz produktów na jego bazie (śruta kakaowca / cacao nibs, masło kakaowe, łuska kakaowa, miazga kakaowa, cacao brew). Produkujemy małe partie czekolad na indywidualne zamówienia.

 

 

więcej

Carotex Koncentraty Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zakamarek 57
02-998 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 649 95 95
kom. (+48) 507 091 520
carotex@carotex.pl
www.carotex.pl
 
 
Firma CAROTEX AROMATY to rynkowy lider w produkcji pełnej gamy surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego w Polsce. Zaopatrujemy największe firmy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dostarczamy nasze produkty między innymi do przemysłu cukierniczego, mleczarskiego, piekarskiego, napojowego, mięsnego, suplementów diety, czy przemysłu farmaceutycznego.

W naszej ofercie mamy także barwniki (preparaty karotenowe, karmel, annatto i wiele innych).

NASZE ATUTY
Firma CAROTEX AROMATY to jedyna Polska firma posiadająca specjalistyczną wiedzę i doświadczenie do tworzenia wszystkich aromatów i koncentratów w swojej ofercie od podstaw, używając wyłącznie pojedynczych surowców. Doskonała jakość i stabilność naszych produktów to nasze największe atuty.

AROMATY DLA MISTRZÓW CUKIERNICTWA:
Dwie linie: CAROSMAK oraz CAROSMAK PLUS.

Linia CAROSMAK to najpopularniejsze na rynku smaki przygotowane pod kątem ich jak najlepszej przydatności do wypieków. Dzięki specjalnej formule nośnika, aromaty te doskonale łączą się ze wszystkimi składnikami produktu oraz są odporne na wysokie temperatury podczas wypieku.

Linia CAROTEX PLUS to rozwinięcie linii CAROSMAK będące kompozycją aromatu wzbogaconą o dodatek barwnika spożywczego, co pozwala na tworzenie atrakcyjnych dla Konsumentów propozycji smakowo – aromatycznych bez konieczności oddzielnego dodawania barwników.

W ofercie również barwniki karotenowe wodne i olejowe.

Dodatkowy atut stanowi wygodne nietłukące się opakowanie o pojemności 1 kg.

 

 

więcej

PHUP CLEVRO Robert Klemba

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Księże Domki 56a
96-200 Rawa Mazowiecka
Polska
 
tel. (+48) 46 814 72 72
kom. (+48) 516 061 866
clevro@clevro.pl
www.clevro.pl
 
 
Jesteśmy jedyną polską firmą, specjalizującą się tylko i wyłącznie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych tunelowych i komorowych urządzeń myjących i suszących do różnych rodzajów pojemników, koszy, skrzyń, beczek, zbiorników oraz opakowań dla przemysłu spożywczego, w tym: piekarniczego, cukierniczego, mięsnego, rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego oraz innych na przykład: logistyki, motoryzacji, firm utylizacyjnych, usługowych oraz zakładów oczyszczania.Jako jedyni w Polsce posiadamy w ofercie myjki specjalistyczne, np.: do mycia wózków piekarniczych z tacami do mycia form poli-węglanowych do produkcji czekolady, do mycia głowic maszyn cukierniczych, do mycia styropianowych termo-pojemników z pokrywami, koszyna śmieci i innych.

Wykonujemy urządzenia w każdej konfiguracji w zależności od technologii mycia, oferujemy także różne typy ogrzewania oraz sterowania sekcji myjących i suszących. Posiadamy najlepsze na rynku unikalne wymienniki własnej konstrukcji do ogrzewania kąpieli myjącej za pomocą gazu lub oleju opałowego, o sprawności roboczej powyżej 95%! Wykorzystywanie nowoczesnych technologii podczas konstruowania i produkcji w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, daje gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności produkowanych maszyn myjących i suszących, przy zachowaniu najmniejszych możliwych gabarytów.

Wykonujemy także z sukcesem projekty nietypowe i zamówienia indywidualne na życzenie klienta.
 

 

więcej

Diego Totti

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Kawiory 26/8
30-055 Kraków
Polska
 
kom. (+48) 514 777 528
diegotottideski@gmail.com
 
 
Artystyczne deski do serwowania i krojenia, misy, patery drewniane.

Realizacja zamówień indywidualnych. Możliwość wykonania logo, grafiki na deskach.
 

 

więcej

Dobra Palarnia Kawy

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Malborska 94/2
30-624 Kraków
Polska
 
kom. (+48) 500 788 997
j.pospiszyl@dobrapalarniakawy.pl
dobrapalarniakawy.pl
 
 
Dobra Palania Kawy pod tym szyldem kryją się: jakość, świadomość, uczciwość, a przede wszystkim pasja.

Od początku 2018 roku prowadzimy palarnię indywidualnie zbudowaną w oparciu o naszą wizję, w której kierujemy się powyższymi ideami. Wypalamy od czterech lat, ale w kawie mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie. Staramy się DOBRZE podejść do każdego kroku produkcji – od doboru zielonego ziarna, po sposób pakowania kawy. Uczymy Was jak parzyć i bawić się kawą – po prostu!

Wypalamy w Krakowie, ale dystrybucja produktów oraz usługi dostępne są na terenie całej Europy, a za chwilę planujemy podbić naszą kawą świat!
 

 

więcej

Dom Czekolady Natasza Kotarska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Jana Czeczota 31
02-607 Warszawa
Polska
 
kom. (+48) 728 812 777
kontakt@domczekolady.pl
domczekolady.pl
 
 
Dom Czekolady to sklep Nataszy Kotarskiej, w którym gromadzi najciekawsze czekolady z różnych stron świata. Znajdą się tam też autorskie projekty, które smakują, ale też wspierają.

Najnowsza kolekcja z kobietami podkreśla rolę kobiet w czekoladowym świecie, ale też pokazuje kobiece oblicza i wspiera środowiska kobiece, które tego potrzebują.
 

 

więcej

Domowe Sanatorium Zimnoch Sp.J.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Białostocka 50
16-010 Wasilków
Polska
 
tel. (+48) 85 744 66 77
kom. (+48) 663 449 403
kontakt@kuvings.pl
www.kuvings.pl
 
 
Firma Domowe Sanatorium od 2006 roku dostarcza klientom najwyższej jakości produkty, od samego początku istnienia zajmuje się promowaniem produktów służących zdrowiu. Bogate doświadczenie w sprzedaży zaowocowało uzyskaniem statusu wyłącznego dystrybutora w Polsce marki Kuvings. Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings to połączenie elegancji oraz użyteczności, za co otrzymała nagrodę Red Dot Award, nazywaną „Oscarem Designu”. Jakość wyciskarek doceniają także polscy konsumenci, którzy przyznali wyciskarkom Kuvings złoty Laur Konsumenta już szósty raz z rzędu. Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings czynią życie jej użytkowników wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.
 

 

więcej

Eco Trade Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 231 20 88
kom. (+48) 601 427 257
ecotrade@ecotrade.pl
www.ecotrade.pl
 
 
Eco Trade sp. z o.o. jest polskim producentem dodatków i półproduktów dla piekarstwa i cukiernictwa.

Oferujemy szeroki asortyment mieszanek do wypieku pieczywa i dodatki wypiekowe oraz szereg mieszanek ciast, masy, nadzienia, kremy, polewy, stabilizatory, lody i inne dodatki cukiernicze. Jesteśmy identyfikowani jako producent solidny, wytwarzający produkty wysokiej jakości i zapewniający fachową obsługę technologiczną co skłania i zachęca do współpracy z nami dobre hurtownie na terenie całego kraju.

Technologia proponowana przez Eco Trade w połączeniu z doświadczeniem i fachowością polskiego piekarza pozwala wyprodukować pieczywo smaczne, odpowiadające gustom i wymaganiom klienta, a wyśmienite wyroby cukiernicze spełnią oczekiwania cukierników.

 

 

więcej

Fitness Authority

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Konna 40
80-174 Otomin
Polska
 
tel. (+48) 58 347 06 06
kom. (+48) 574 817 045
marketing@fitnessauthority.pl
www.fanutrition.pl
 
 
Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem suplementów diety, odżywek oraz zdrowej żywności z ponad 17-letnim doświadczeniem.Naszym celem jest komponowanie bezpiecznych, skutecznych oraz innowacyjnych produktów, które mają za zadanie wspierać zdrowie, polepszać komfort życia oraz realizację wyznaczonych celów.Fitness Authority® łączy wysoka jakość stosowanych komponentów, doświadczenie na rynku polskim, jak i zagranicznym oraz innowacyjność.
 

 

więcej

Food&Light

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Apollina 44/2
80-180 Kowale, k. Gdańska
Polska
 
kom. (+48) 517 486 766
kontakt@foodandlight.pl
foodandlight.pl
 
 
Tworzymy zdjęcia, które generują zyski. Pomagamy branży gastronomicznej, spożywczej i wydawniczej, oferując sugestywne i apetyczne, stylizowane fotografie żywności do reklamy, kampanii w mediach społecznościowych, na strony internetowe lub do artykułów i książek o tematyce kulinarnej.

Zajmujemy się również fotografią reklamową i produktową na potrzeby sklepów internetowych.

Prowadzimy szkolenia z fotografii kulinarnej dla managerów gastronomii.
 

 

więcej

GBD Aromaty

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Rakowiecka 36
02-532 Warszawa
Polska
 
kom. (+48) 602 793 169
www.gbd.pl
 
 
Zajmujemy się dystrybucją grupy naturalnych aromatów dla rynku spożywczego. Nasza pozycja lidera na rynku polskim, została szybko zbudowana poprzez rozpoczęcie dystrybucji specjalistycznej grupy naturalnych aromatów dla przemysłu spożywczego amerykańskiej firmy Butter Buds Food Ingredients.

Ta ciekawa i nowatorska oferta produktów o wielu zastosowaniach, będących pochodnymi surowców nabiałowych, zdominowała krajowy segment producentów żywności.

Od 2012 roku firma GBD Aromaty z powodzeniem prowadzi również dystrybucję dwóch innych firm aromatycznych: Blue Mountain Flavors (aromaty wytrawne) oraz International Bakers Service (aromaty słodkie).

Klient zawsze był dla nas priorytetem, dlatego dbamy o terminowość dostaw oraz staramy się zrozumieć i poznać potrzeby naszych odbiorców. Mając bogate doświadczenie szybko dostosowujemy się do zmian zachodzących na rynku.

Firma GBD Aromaty to fachowe wsparcie technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie wraz z prawdziwym partnerstwem w wydaniu rzemieśliniczym i przemysłowym.
 

 

więcej

Gelatopiu Antonio Cadau

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Częstochowska 8
47-400 Racibórz
Polska
 
kom. (+48) 513 121 524
gelatopiu@wp.pl
gelatopiu.pl
 
 
Nasza firma działa w branży lodziarskiej. Produkujemy bazy do lodów tradycyjnych i lodów z automatu. Jesteśmy również dystrybutorem past do lodów firmy Gran Roma, Bigatton oraz rożków firmy IAVAZZO.
 

 

więcej

GOFREX.com

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Ostrowiec 10
05-651 Chynów
Polska
 
tel. (+48) 88 323 33 88
kom. (+48) 666 660 170
biuro@gofrex.com
www.gofrex.com
 
 
Firma GOFREX działa na rynku od 2015 r. Jest rodzinną firmą, założoną przez młode małżeństwo – Państwa Kowalskich 🙂

Już na początku swojej działalności stała się liderem na rynku zaopatrzenia gastronomii. Jako jedna z pierwszych firm wprowadzających na rynek nowy produkty, którym były urządzenia i gotowe mieszanki do Bubble Waffles dziś w Polsce nazywane goframi bąbelkowymi zdobyła ogromne doświadczenie i stała się ekspertem w tej dziedzinie.

Firma GOFREX rozwinęła się w ciągu ostatnich 5 lat w zawrotnej prędkości, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów poszerzyła swój asortyment o dodatki do deserów, akcesoria, opakowania, a w ostatni roku również o urządzenia do wypieku gofrów klasycznych, naleśników i Gelato Panini.

Firma świadczy sprzedaż swojego asortymentu dostępnego na sklepie internetowym www.gofrex.com na terenie Polski jak również na terenie całej Unii Europejskiej i poza nią. Doceniona przez klientów za rzetelność, wysoką jakość produktów, a także ekspresowy czas dostawy towarów.

Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie, jak i klientów detalicznych.

 

 

więcej

GRODCONO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wrocławska 60
49-200 Grodków
Polska
 
tel. (+48) 77 415 52 81
biuro@grodcono.pl
www.grodcono.pl
 
 
Producent wafli do lodów.
 

 

więcej

IMAGO Printer Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Zawodzie 7c
02-981 Warszawa
Polska
 
kom. (+48) 530 451 339
sprzedaz@imagoprinter.com
www.imagoprinter.pl
 
 
Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych polskich specjalistów. W 2019 r. połączyliśmy siły, aby umożliwić cukiernikom automatyzację procesu ozdabiania słodkości, przy zachowaniu pełni wartości ich pracy artystycznej. Tworzymy z pasją, gwarantując naszym klientom najwyższą jakość produktów. Nasze produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – począwszy od skomplikowanych rozwiązań technologicznych, a skończywszy na designie i wygodzie użytkowania.

Jesteśmy jedyną polską firmą, produkującą plotery cukiernicze oraz dedykowane im urządzenia i aplikacje. Nasze maszyny są przeznaczone do bezpośredniego dekorowania niemalże każdego podłoża cukierniczego. Podczas ich projektowania i produkcji wybieramy wyłącznie bezpieczne, sprawdzone rozwiązania, które stanowią nową jakość na polskim rynku. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie członków naszego zespołu, fachowy serwis i kompleksową obsługę.
 

 

więcej

INSOFT Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Jasna 3A
31-227 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 415 23 72
market@insoft.com.pl
www.insoft.com.pl
 
 
Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej.

Od 1991 roku wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail, w tym również piekiarnie, cukiernie oraz lodziarnie.

Rozwiązania dla handlu detalicznego tworzymy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami i Partnerami handlowymi.

O jakości naszych produktów świadczy ponad 30 000 zadowolonych klientów – sklepów i sieci detalicznych z różnych branż. Poznaj nasze przykładowe referencje.

Naszym flagowym produktem jest program PC-Market. Jest to stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem.

Nasze oprogramowanie korzysta z nowoczesnych i niezawodnych technologii informatycznych. Posiadamy m.in. autoryzacje Microsoft, współpracujemy z wiodącymi producentami kas fiskalnych w Polsce oraz dostawcami urządzeń dla handlu.
 

 

więcej

Kames Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Fletniowa 47
03-160 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 676 52 53
kom. (+48) 607 993 320
biuro@kames.pl
www.kames.pl
www.lodowo.pl
 
 
Kames Sp. z o.o. jest od roku 1991 wyłącznym dystrybutorem marki MEC3, światowego lidera w branży produktów do lodów.

Od początku działalności zapewniamy najbogatszy w Polsce i co roku powiększany wybór produktów. Jednocześnie gwarantujemy terminowość dostaw, co w rzemiośle lodziarskim, zależnym od pogody, ma bardzo duże znaczenie.

Już na początku lat 90. organizowaliśmy pierwsze w Polsce szkolenia lodziarskie. Mamy swój udział w powstaniu znaczącej liczby rzemieślniczych lodziarni, z których wiele należy obecnie do ścisłej polskiej, a nawet europejskiej czołówki. Prowadzimy też swoje własne lodziarnie – „Malinova” i „Ulica Baśniowa” w Warszawie. Ich pracownie są często wykorzystywane do celów szkoleniowych w systemie 1:1.

W roku 1996 w kooperacji z MEC3 uruchomiliśmy produkcję mieszanek do lodów soft, które sprzedajemy pod własną marką Kames (dawniej LODEMO).

Oprócz produktów do lodów mamy bogatą ofertę akcesoriów dla lodziarzy i cukierników, a od roku 2018 dostarczamy także czekolady włoskiej firmy ICAM – jednego z najbardziej znanych producentów czekolady dla profesjonalistów.

Zapraszamy do naszego serwisu klienta – www.kames.pl oraz na stronę dla początkujących lodziarzy – www.lodowo.pl.
 

 

więcej

Kandy

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Fabryczna 1/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
tel. (+48) 44 649 51 52
kom. (+48) 692 242 621
kandy@kandy.pl
www.kandy.pl
 
 
KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, żele i glazury, galaretki pektynowe, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na 30-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. Są one wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Termostabilne nadzienia budyniowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, o idealnej konsystencji i fantastycznym smaku, a przy tym w bardzo konkurencyjnej cenie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami.

Tegoroczną nowością jest variegato Serena – linia produktów do dekoracji lodów.

Polecamy też glazurę mirror Ascanio (neutralna i smakowe) oraz żele dekoracyjne (glazury na gorąco) pod marką Cristalli. Zdobyły one 2 miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii Komponent.

Nasze atuty to:
∙ nowoczesne linie technologiczne
∙ stale udoskonalany park maszyn
∙ wyspecjalizowana kadra
∙ sprawna i elastyczna organizacja dostaw do Klientów z całej Polski i zagranicy
∙ certyfikowany system ISO 22000

 

 

więcej

Kram Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Słoneczna 3c
82-440 Dzierzgoń
Polska
 
tel. (+48) 55 625 53 35
kom. (+48) 662 227 126
mirek.nowakowski@kram-sa.pl
www.kram-sa.pl
 
 
Kram Sp. z o.o. to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku opakowań papierowych, kartonowych oraz folii, dedykowanych dla branży spożywczej. W trzech zakładach produkcyjnych, trzystu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technologii, utrzymania ruchu, grafiki, marketingu i obsługi Klienta pracuje nad tym, by oferowane przez firmę produkty spełniały wymagane normy, odpowiadały najnowszym trendom i wpisywały się w oczekiwania rynku.
 

 

więcej

„KRIS” Proszki Lodowe

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Blacharska 4
63-604 Baranów
Polska
 
tel. (+48) 62 782 41 55
kom. (+48) 627 824 155
info@kris-lody.pl
www.kris-lody.pl
 
 
Firma „KRIS” powstała w 1990 roku. Zakład znajduje się w miejscowości Baranów k/Kępna na południu województwa wielkopolskiego. Jesteśmy producentem koncentratów spożywczych w proszku dla gastronomii.

Dzieląc się naszym doświadczeniem od ponad 20 lat chcemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty do których należą: lody, gofry, granita, shake, czekolada na gorąco.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo także: wafle, posypki, sosy, polewy.

Jakość naszych produktów opiera się na zachowaniu wszelkich wymogów higieniczno-sanitarnych jak i należycie przestrzeganych zasad procesu produkcyjnego.

 

 

więcej

LIRON Polska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Plac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 61 307 03 30
kom. (+48) 613 070 330
biuro@liron-polska.pl
www.liron-polska.pl
 
 
Liron Polska znajduje się w gronie krajowych liderów branży. Od 2000 roku tworzymy nową jakość maszyn do lodów w Polsce. Nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Od początku współpracy gwarantujemy fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. W ofercie posiadamy maszyny do lodów świderków, włoskich, konserwatory oraz granitory i blendery.
 

 

więcej

Lody BRAVITA, Małgorzata Brachman-Wita

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Sienkiewicza 40
44-203 Rybnik
Polska
 
kom. (+48) 519 472 734
marketing@bravita.pl
www.bravita.pl
 
 
Od 2013 roku produkujemy w Rybniku w pełni naturalne, rzemieślnicze lody na bazie mleka z własnego gospodarstwa rolnego. Dzięki temu nasze lody mają wyjątkową, charakterystyczną konsystencję będącą wypadkową najwyższej jakości i naturalności używanych składników. Używamy surowców, pochodzących przede wszystkim z naszego gospodarstwa i innych, współpracujących rolników. Koncentrujemy się na tym, by nasze lody były w pełni naturalne, pozbawione sztucznych barwników, konserwantów czy innych składników pochodzenia nienaturalnego. W składzie naszych sorbetów zawsze jest co najmniej 50% samych owoców, stąd wyróżniają się na tle wodnistych, zbytnio napowietrzonych odpowiedników. Korzystamy z natury i zmieniających się pór roku, inspirując się sezonowymi owocami czy aromatami. Rezultatem naszych starań jest bogata paleta smaków (ponad 600 receptur) naszych lodów i nierzadko zaskakujące nuty smakowe. W naszej ofercie proponujemy również smaki oryginalne jak np. lody o smaku ciemnego piwa, rozmarynowe, lawendowe, ale również tworzone na zamówienie, np. lody szafranowe, szerbet z rokitnika. Dzięki bogatej palecie smakowej, pełnej naturalności i niepowtarzalności produktu oraz wyjątkowemu smakowi jesteśmy zapraszani do współpracy przez lodziarnie, szefów kuchni, kawiarnie, delikatesy czy sklepy ze zdrową żywnością na terenie Śląska i okolic.
 

 

więcej

Mankiewicz sp.j.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Nałkowskiej 5
41-922 Radzionków
Polska
 
tel. (+48) 32 289 74 74
biuro@mankiewicz.pl
www.mankiewicz.pl
 
 
Firma Mankiewicz sp.j. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.

Zobacz ofertę W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.
 

 

więcej

MASTER COOK POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

al. Wojska Polskiego 42B
05-800 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 34 317 98 02
kom. (+48) 885 807 006
handel@master-cook.pl
www.master-cook.pl
 
 
MASTER COOK zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem przypraw, mieszanek przyprawowych, koncentratów deserów, dodatków piekarsko-cukierniczych, produktów sypkich.
 

 

więcej

Master Martini

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Kasztanowa 15
32-085 Modlniczka k/Krakowa
Polska
 
tel. (+48) 12 630 92 80
office.pl@mastermartini.com
www.mastermartini.com
 
 
Master Martini jest marką produktów dla profesjonalistów, stworzoną przez firmę Unigra SRL powstałą w 1972 r. Na przestrzeni lat, poprzez nieprzerwany rozwój, firma Master Martini osiągnęła pozycję lidera na rynku cukierniczo-piekarniczym zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na całym świecie. Stało się to możliwe dzięki ciągłemu, konsekwentnemu utrzymaniu wysokiej jakości całego cyklu produkcyjnego, poczynając od etapu zakupu surowców, poprzez produkcję, aż po dystrybucję produktów, wykorzystując do tego celu najnowsze badania, technologie i rozbudowaną sieć sprzedaży. Gama produktów oferowanych przez firmę Master Martini charakteryzuje się różnorodnością asortymentu, w którego skład wchodzą: margaryny, tłuszcze roślinne, czekolada, surogaty czekoladowe, kremy roślinne UHT, mieszanki stuprocentowe i koncentraty, bazy i pasty do lodów, oleje do smażenia, polewy i kremy do nadzień, masy cukrowe, i inne produkty dla cukiernictwa i piekarstwa. Wspomniane grupy asortymentowe, produkowane i oferowane w bogactwie form i rozmiarów opakowań, są w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby klientów, w zależności od wielkości i rodzaju realizowanej przez nich produkcji. Są adresowane zarówno do odbiorców produkujących na skalę przemysłową jak i do zakładów rzemieślniczych.
 

 

więcej

F. MASZ GLIWICE Dariusz Malinowski

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wolności 22
44-109 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 234 24 47
kom. (+48) 502 208 274
masz@masz.gliwice.pl
www.masz.gliwice.pl
 
 
Z pasją do technologii – urządzenia i wyposażenie gastronomiczne, cukiernicze i piekarnicze najlepszej jakości.

MASZ Gliwice to doświadczona, powstała ponad 25 lat temu firma, z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy czołowym i cenionym producentem urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenia gastronomicznego. Swoim działaniem obejmuje zarówno rynek polski, jak i rynki europejskie, posiadając przy tym wszelkie potrzebne zgody i certyfikaty niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy i użytkowania jej urządzeń.

Bogata oferta urządzeń do wyposażenia piekarni i cukierni.
W swoim asortymencie posiadamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria własnej produkcji oraz urządzenia wyprodukowane przez uznanych producentów. Nasze zasoby pozwolą na profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego, cukierni czy też piekarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia cukiernicze zaawansowane i wysokogatunkowe, takie jak linie piekarnicze, walcarki, piece cukiernicze i piekarnicze, a także wiele akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokalu, jak na przykład blachy i formy piekarnicze oraz cukiernicze.

Nasze mieszałki sprawdzają się w wielu branżach:
Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszanie m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre.
 

 

więcej

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zawiła 3
30-442 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 298 42 20
info-zawila@zasadaauto.mercedes-benz.pl
www.zasadaauto.pl
 
 
Salony samochodów dostawczych Mercedes-Benz Sobiesłwa Zasada Automotive należą do grona salonów van procenter. W każdym punkcie oferujemy szeroki wachlarz usług. Nasi doradcy pomogą dostosować zabudowę i wyposażenie samochodu do indywidualnych potrzeb, zaproponują najlepsze rozwiązania flotowe i finansowe.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Bielsku-Białej.
 

 

więcej

Mil-tek Polska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Ostrobramska 75 c lok 3.14
04-175 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 666 86 96
kom. (+48) 693 365 053
info@miltek.pl
www.miltek.pl
 
 
Mil-tek to producent zgniatarek do śmieci oraz kompaktorów do odpadów ogólnych.

Pomagamy przedsiębiorstwom w optymalizacji procesów przetwarzania odpadów, aby skrócić czas, zmniejszyć przestrzeń i ograniczyć koszty tego przetwarzania.

Odpady stanowią nieunikniony produkt uboczny działalności gospodarczej. Poza tym, obsługa odpadów pociąga za sobą koszty istotne dla wielu przedsiębiorstw. Sposób postępowania z odpadami kształtuje te koszty, a w rezultacie całościowy wpływ przedsiębiorstwa na środowisko.

Powstawania odpadów nie da się uniknąć. Jesteśmy jednak przekonani, że można zmniejszyć uciążliwość odpadów dla przedsiębiorstwa i dla środowiska.
 

 

więcej

Mixit Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Luboszycka 34
45-215 Opole
Polska
 
tel. (+48) 22 300 17 88
biuro@mixit.pl
mixit.pl
 
 
Mixit jest producentem zdrowych mieszanek musli, kasz, liofilizowanych owoców i bakalii.

W naszej ofercie znajdują się również smaczne mixy kremów orzechowych oraz batoniki daktylowe bez glutenu, bez laktozy, bez dodanego cukru.

Co najważniejsze, oferujemy możliwość skomponowania własnej mieszanki musli, lio-owoców, kasz i bakalii – do wyboru spośród 90 najwyższej jakości składników (m.in. owoce, nasiona, orzechy, superfoods).

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów.

 

 

więcej

MK KOMI Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Tarnogórska 241
44-100 Gliwice
Polska
 
kom. (+48) 733 585 599
biuro@mk-komi.pl
mk-komi.pl
 
 
Wyłączny Przedstawiciel na Polskę marki ISA, COF, HIBER oraz Oficjalny Dystrybutor marki Cattabriga, COLDELITE, PROMAG.

W naszej ofercie posiadamy pasteryzatory, frezery, szokówki, przechowalniki, maszyny do lodów włoskich oraz szeroki asortyment witryn lodowych i cukierniczych.

Już od prawie 15 lat pomagamy Państwu w otwieraniu i rozwoju Waszych lodziarni, cukierni, kawiarni. Razem z naszymi partnerami z Włoch służymy pomocą, doradzamy, sugerujemy profesjonalne rozwiązania. Jeżeli rozpoczynacie Państwo swój nowy lokalny biznes, poszukujecie wsparcia technologicznego, maszynowego bądź po prostu zwykłej rady zachęcam do kontaktu z naszym zespołem.

Działamy na terenie całego kraju.
 

 

więcej

Multi Gastro

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Józefa Marcika 29
30-443 Kraków
Polska
 
tel. (48) 12 306 54 00
info@multigastro.pl
multigastro.pl
 
 
Firma Multi Gastro powstała w 2011 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz szeregiem usług szkoleniowych, pokazowych oraz serwisowych. Fachowo doradzamy i wyposażamy kompleksowo lokale gastronomiczne, restauracje, hotele, bary, kawiarnie, czy firmy cateringowe. W 2019 roku otworzyliśmy w Krakowie naszą nową siedzibę z showroomem o powierzchni 160 m2, połączoną z naszym profesjonalnym serwisem. W 2020 roku zajęliśmy 115 miejsce w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu!

Od 10 lat pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań: od małych urządzeń po projekty technologiczne. Doskonale przeszkolony personel poprowadzi Cię przez naszą bogatą ofertę i pomoże w wyborze urządzeń w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.

Umożliwiamy naszym Klientom przetestowanie urządzenia w siedzibie naszej firmy w Krakowie. Każdego miesiąca organizujemy różnego rodzaju pokazy oraz szkolenia tematyczne, podczas których prezentujemy wybraną gamę urządzeń. Doświadczeni kucharze przygotowują wyborne potrawy i razem z naszymi specjalistami służą fachowymi poradami i wsparciem.

Posiadamy własny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny złożony z profesjonalnej i doświadczonej załogi. Nasi serwisanci posiadają niezbędną wiedzę potrzebną do instalacji i naprawy wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych, gazowych oraz elektrycznych.

Skontaktuj się z naszą infolinią, porozmawiaj z naszym doradcą w salonie, napisz na czacie lub wyślij e-mail.
 

 

więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŁOWICZU

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Przemysłowa 3
99-400 Łowicz
Polska
 
tel. (+48) 46 830 36 00
osm@mleczarnia.lowicz.pl
mleczarnia.lowicz.pl
 
 
OSM w Łowiczu znana jest od pokoleń z produkcji wyrobów mleczarskich. Polski producent, wykorzystujący polskie mleko, wolne od GMO. Charakterystyczna Łowiczanka widniejąca w logotypie marki rozpoznawana przez wszystkich, jest widoczna na półkach sklepowych w ponad 50 krajach świata. Wykreowanie marki Łowicz przyczyniło się do osiągniecia miejsca w czołówce polskich mleczarni.

Spółdzielnia rocznie przerabia ponad 460 milionów litrów mleka pochodzącego z 3000 rodzinnych gospodarstw rolnych. Nieustannie inwestuje w nowoczesne linie produkcyjne i technologie. Oficjalnym potwierdzeniem poziomu Systemu Zarządzania Jakością jest certyfikat z zakresu systemu IFS (International Food Standard) przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD. System HACCP w zakładach OSM w Łowiczu jest pod nadzorem Powiatowych Lekarzy Weterynarii.

OSM w Łowiczu to trzy prężnie działające zakłady produkcyjne położone w różnych częściach Polski. W ofercie firmy znajdują się mleka i śmietanki UHT, sery dojrzewające zarówno w formie tradycyjnych bloków jak i porcji, plastrów czy wiórek o różnych gramaturach, twarogi, twarożki, serki wiejskie, produkty fermentowane (kefiry, maślanki, jogurty) oraz proszki mleczne. Spółdzielnia posiada w swoim portfolio szeroką gamę produktów bez laktozy oraz produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian pod marką Bez Deka Mleka. Bogata oferta produktowa pozwala na sprzedaż wyrobów na eksport, do dużych sieci handlowych, hurtowni nabiałowych oraz segmentu HoReCa.
 

 

więcej

receptury.net i GelatoGrip.com

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Warszawska 15/1
95-900 Zgorzelec
Polska
 
kom. (+48) 501 320 023
kontakt@receptury.net
www.receptury.net
 
 
receptury.net to aplikacja do projektowania, bilansowania i produkcji lodów wspierana przez sztuczną inteligencję. To rewolucja w projektowaniu lodów bo za pomocą kilku kliknięć można stworzyć lub skorygować recepturę lodową. Odwiedź naszą stronę i zobacz jakie to proste – www.receptury.net

Na naszym profilu na Facebooku publikujemy regularnie wszystkie informacje o aktualizacjach i nowych funkcjach w aplikacji: https://www.facebook.com/receptury.net

GelatoGrip to rewolucyjne narzędzie do wyjmowania i przenoszenia kuwet lodowych. Koniec z połamanymi paznokciami, kontuzjami rąk, nadwyrężaniem ścięgien, uszkodzonymi koszami w pozetti i pogiętymi kuwetami na lody, które tak często upadają.

Zobacz jak działa Gelato Grip w akcji: https://fb.watch/bydjn0CFo4/
 

 

więcej

REYPOL Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Spółdzielcza 5
24-123 Janowiec
Polska
 
tel. (+48) 81 880 42 43
kom. (+48) 533 360 023
reypol@reypol.com.pl
www.reypol.com.pl
 
 
REYPOL – producent przetworów owocowo-warzywnych, sosów pomidorowych i majonezowych, dresingów, musztard, przypraw i koncentratów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę specjalistycznych produktów (sosy, farsze, nadzienia) z przeznaczeniem dla zakładów gastronomicznych, pizzerii, piekarni i cukierni, stanowiących półprodukty w dalszym procesie produkcyjnym.
 
 
REYPOL – manufacturer of fruit and vegetables preserves, tomato and mayonnaise sauces, dressings, mustards, herbs and concentrates. Reypol offers a rich range of specialist products (sauces, stuffings, fillings) destined for catering industry, pizzerias, bakeries, cake shops, which are semi finished products in further production.
 

 

więcej

Rybnickie Lody Rzemieślnicze

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wodzisławska 145
44-200 Rybnik
Polska
 
kom. (+48) 517 448 605
dhmojito@gmail.com
https://www.facebook.com/rybnickielody
 
 
Rybnickie Lody Rzemieślnicze to manufaktura, w której produkujemy niezwykłe smaki naturalnych lodów rzemieślniczych. Nasze lody zawierają wyłącznie NATURALNE SKŁADNIKI oraz posiadają obniżoną zawartość cukru (średnio 10%). Dzięki nieustannie doskonalonym, unikalnym, autorskim recepturom oraz nowej filozofii wytwarzania, kreujemy smaki wzbogacone ładunkiem pozytywnych emocji. Lody to nasza pasja, a uśmiech i zadowolenie naszych klientów to najlepsza nagroda za naszą pracę.

Co nas wyróżnia:
Brak sztucznych barwników. Nie znajdziesz u nas ostrych kolorów lodów jeśli takie nie występują w naturze. 101% pasji i tradycji to nasza dewiza!
Zero sztucznych aromatów. Natura kryje w sobie tyle smaku, że wystarczy je tylko z niej wyciągnąć. Możesz być pewien, że to co jesz i dajesz dziecku jest bardzo dobre.
Autorskie smaki Smaki naszych lodów to nasze autorskie pomysły.
∙ Produkujemy również lody proteinowe oraz KETO.

Zapraszamy również na nasz profil na FB https://www.facebook.com/rybnickielody
 

 

więcej

Sempre Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wiejska 13A
05-802 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 22 734 20 18
kom. (+48) 519 020 042
sempre@sempreinfo.pl
www.sempreinfo.pl
 
 
SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferuje najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów.

Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe.

Doświadczenie i gwarancję jakości firma opiera na szkoleniach lodziarskich i cukierniczych dla klientów, indywidualnym doradztwie technologicznym w tworzeniu receptur lodów zarówno klasycznych z automatów typu soft lub świderek oraz tradycyjnych lodów rzemieślniczych.
 

 

więcej

FA SoGood

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Konna 40
80-174 Otomin
Polska
 
tel. (+48) 58 347 06 06
kom. (+48) 574 817 045
kontakt@sogood.pl
www.sogood.pl
 
 
Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym fascynujemy się zdrowym odżywianiem. Mieszkamy na wsi z kozą Tosią, w przydomowym ogródku hodujemy warzywa i owoce, a na co dzień rozwijamy firmę. Wierzymy, że w życiu naprawdę istotny jest powrót do korzeni, proste i pyszne jedzenie, a to wszystko w zgodzie z naturą. Na stanowisku SoGood będziecie mogli spróbować klasycznego masła orzechowego, pasty arachidowej w różnych smakach czy miazgi z nerkowców lub migdałów. Oprócz tego zjecie pankejki na słodko i wytrwanie, do przygotowania których skorzystamy z naszych autorskich mieszanek mąk.
 

 

więcej

Soreno Alina Maciejewska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Szczecińska 10
75-135 Koszalin
Polska
 
tel. (+48) 94 346 67 39
kom. (+48) 502 509 511
biuro@soreno.pl
www.soreno.pl
 
 
Firma Soreno jest producentem koncentratów spożywczych dla branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej. Są to mieszanki piekarskie, cukiernicze oraz lody i gofry Floryda. Bardzo nowoczesny proces produkcji zapewnia stałą, bardzo wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów. Starannie dobierane surowce gwarantują wyjątkowy smak a rygorystyczne systemy kontroli procesu produkcji zapewniają powtarzalność każdej partii produkcyjnej.
 

 

więcej

Spirotech Jarosław Kowalczyk

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 230 23 30
fax (+48) 790 502 380
spirotech@spirotech.com.pl
www.spirotech.com.pl
 
 
Jesteśmy firmą, która kompleksowo wyposaża piekarnie i cukiernie w nowoczesne urządzenia. Posiadamy szeroką gamę maszyn: piece obrotowe, modułowe, komory chłodnicze, dzielarki, dozowniki wody, miesiarki, krajalnice, linie pakujące, żelownice, a także akcesoria i serwis. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu następujących firm: Bongard, JAC, Daub, Sigma, Trima, ICB Tecnologie.
 

 

więcej

M E D I A