W Y S T A W C Y

ACSS ID Systems Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Karola Miarki 20c
01-496 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 832 47 44
biuro@acss.com.pl
www.acss.com.pl
 
 
Drukarki Magicard stanowią doskonałą propozycję do drukowania etykiet cenowych. W ofercie posiadamy całą gamę drukarek drukujących bezpośrednio na zmywalnych i higienicznych specjalnych kartach plastikowych. Wydrukowane cenówki są znacznie trwalsze od standardowych etykiet laminowanych oraz wyglądają bardziej profesjonalnie. Szybkie wykonanie nowej etykiety cenowej, wraz z dodatkową informacją o składzie produktu, alergenach, itp. jest możliwe w dowolnym momencie.
 

 

więcej

Alior Bank SA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Łopuszańska 38 D
02-232 Warszawa
Polska
 
tel. 19 502; (+48) 12 370 70 00
kontakt@alior.pl
www.aliorbank.pl
 
 
Alior Bank jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. To pierwszy w Polsce startupowy bank, który od samego początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości internetowej na rodzimym rynku. To lider nowoczesnej bankowości, opartej na pionierskich rozwiązaniach technologicznych. Wykorzystuje już blockchain, otwartą bankowość, sztuczną inteligencję i biometrię.

Odważnie i zawsze z powodzeniem wprowadza swoje innowacyjne pomysły. To Alior Bank stworzył pierwszy w Polsce w pełni internetowy kantor walutowy. Alior Bank też jest odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w kraju wideo weryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych.

Alior Bank zapewnia obsługę ponad 4 mln klientów, w tym prawie 200 tys. firm. Od 2014 r. akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe i najbardziej płynne spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia biznesowa banku zakłada rozwój nowoczesnej bankowości detalicznej oraz rozwój bankowości firmowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Bank dąży do dołączenia do grona najlepszych i najbardziej innowacyjnych banków w Europie, jednocześnie stając się najefektywniejszym bankiem na rynku krajowym.

 

 

więcej

ATLANTIS

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Legnicka 73
41-500 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 246 87 88
kom. (+48) 501 295 662
biuro@atlantisfood.pl
www.atlantisfood.pl
 
 
Producent mieszanek i dodatków funkcjonalnych dla piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomi.
 

 

więcej

Beskid Chocolate

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Sobieskiego 16
34-300 Żywiec
Polska
 
kom. (+48) 510 128 268
biuro@beskidchocolate.eu
www.beskidchocolate.eu
 
 
Beskid Chocolate to manufaktura czekolady, która znajduje się w urokliwej miejscowości Węgierska Górka w Beskidzie Żywieckim na południu Polski. Od nazwy pasm górskich Beskidy otaczających miejscowość zaczerpnęliśmy naszą nazwę, która podkreśla pochodzenie naszych tabliczek.

Beskid Chocolate to rzemieślnicze czekolady od ziarna do tabliczki, które produkujemy z wysokiej jakości aromatycznych odmian ziaren kakaowca z całego świata.

Rafinowane i konszowane w kamiennym młynie przez od 48 do 72 godzin.
 
 
Prowadzimy serwis internetowy beantobar.pl, który promuje idee domowej i rzemieślniczej produkcji czekolady od ziarna do tabliczki. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do domowej produkcji czekolady oraz ziaren kakaowców.

 

 

więcej

BOBOQ POLAND sp. z o.o.
Molekularna Fabryka Smaku

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Golenice 27
74-300 Myślibórz
Polska
 
kom. (+48) 663 772 822
boboq.poland@boboq.eu
boboq.pl
 
 
Produkcja i sprzedaż molekularnego kawioru dedykowanego do bubbletea, jogurtów, lodów i drinków.
 

 

więcej

Carotex Koncentraty Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zakamarek 57
02-998 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 649 95 95
kom. (+48) 507 091 520
carotex@carotex.pl
www.carotex.pl
 
 
Firma CAROTEX AROMATY to rynkowy lider w produkcji pełnej gamy surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego w Polsce. Zaopatrujemy największe firmy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dostarczamy nasze produkty między innymi do przemysłu cukierniczego, mleczarskiego, piekarskiego, napojowego, mięsnego, suplementów diety, czy przemysłu farmaceutycznego.

W naszej ofercie mamy także barwniki (preparaty karotenowe, karmel, annatto i wiele innych).

NASZE ATUTY
Firma CAROTEX AROMATY to jedyna Polska firma posiadająca specjalistyczną wiedzę i doświadczenie do tworzenia wszystkich aromatów i koncentratów w swojej ofercie od podstaw, używając wyłącznie pojedynczych surowców. Doskonała jakość i stabilność naszych produktów to nasze największe atuty.

AROMATY DLA MISTRZÓW CUKIERNICTWA:
Dwie linie: CAROSMAK oraz CAROSMAK PLUS.

Linia CAROSMAK to najpopularniejsze na rynku smaki przygotowane pod kątem ich jak najlepszej przydatności do wypieków. Dzięki specjalnej formule nośnika, aromaty te doskonale łączą się ze wszystkimi składnikami produktu oraz są odporne na wysokie temperatury podczas wypieku.

Linia CAROTEX PLUS to rozwinięcie linii CAROSMAK będące kompozycją aromatu wzbogaconą o dodatek barwnika spożywczego, co pozwala na tworzenie atrakcyjnych dla Konsumentów propozycji smakowo – aromatycznych bez konieczności oddzielnego dodawania barwników.

W ofercie również barwniki karotenowe wodne i olejowe.

Dodatkowy atut stanowi wygodne nietłukące się opakowanie o pojemności 1 kg.

 

 

więcej

PHUP CLEVRO Robert Klemba

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Księże Domki 56a
96-200 Rawa Mazowiecka
Polska
 
tel. (+48) 46 814 72 72
kom. (+48) 516 061 866
clevro@clevro.pl
www.clevro.pl
 
 
Jesteśmy jedyną polską firmą, specjalizującą się tylko i wyłącznie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych tunelowych i komorowych urządzeń myjących i suszących do różnych rodzajów pojemników, koszy, skrzyń, beczek, zbiorników oraz opakowań dla przemysłu spożywczego, w tym: piekarniczego, cukierniczego, mięsnego, rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego oraz innych na przykład: logistyki, motoryzacji, firm utylizacyjnych, usługowych oraz zakładów oczyszczania.Jako jedyni w Polsce posiadamy w ofercie myjki specjalistyczne, np.: do mycia wózków piekarniczych z tacami do mycia form poli-węglanowych do produkcji czekolady, do mycia głowic maszyn cukierniczych, do mycia styropianowych termo-pojemników z pokrywami, koszyna śmieci i innych.

Wykonujemy urządzenia w każdej konfiguracji w zależności od technologii mycia, oferujemy także różne typy ogrzewania oraz sterowania sekcji myjących i suszących. Posiadamy najlepsze na rynku unikalne wymienniki własnej konstrukcji do ogrzewania kąpieli myjącej za pomocą gazu lub oleju opałowego, o sprawności roboczej powyżej 95%! Wykorzystywanie nowoczesnych technologii podczas konstruowania i produkcji w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, daje gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności produkowanych maszyn myjących i suszących, przy zachowaniu najmniejszych możliwych gabarytów.

Wykonujemy także z sukcesem projekty nietypowe i zamówienia indywidualne na życzenie klienta.
 

 

więcej

CSM Ingredients

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Krakowiaków 103
02-255 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 575 50 00
kom. (+48) 604 179 579
info.polska@csmingredients.com
www.csmingredients.com
 
 
CSM Ingredients jest jednym z największych, światowych dostawców produktów piekarniczych i cukierniczych. Nasza wysoka pozycja rynkowa wynika z otwartości i zrozumienia potrzeb klientów, dostarczenia najwyższej jakości produktów oraz najlepszych rozwiązań technologicznych.
Wspieramy przedsiębiorców lokalnie, dzieląc się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym na całym świecie. Dzięki międzynarodowym strukturom i obecności na wielu rynkach, mamy dostęp do najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań technologicznych i produktowych.

Od początku swej działalności stawialiśmy na jakość oraz kompleksowość oferowanych produktów. Sprzedajemy, zarówno, dodatki piekarnicze i cukiernicze, jak i wyroby gotowe.

Od początku do końca kontrolujemy cały łańcuch produkcyjny: od surowca do produktu gotowego.
Nasze fabryki posiadają certyfikaty: HACCP, ISO,BRC oraz IFS.

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z naszego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy o trendach, opartej na wnikliwych badaniach.

Nasze produkty są wybierane codziennie przez konsumentów na całym świecie.

To dla nich, i dla Was kreujemy smaki, które towarzyszą Wam w wyjątkowych chwilach każdego dnia.
 

 

więcej

Eco Trade Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 231 20 88
kom. (+48) 601 427 257
ecotrade@ecotrade.pl
www.ecotrade.pl
 
 
Eco Trade sp. z o.o. jest polskim producentem dodatków i półproduktów dla piekarstwa i cukiernictwa.

Oferujemy szeroki asortyment mieszanek do wypieku pieczywa i dodatki wypiekowe oraz szereg mieszanek ciast, masy, nadzienia, kremy, polewy, stabilizatory, lody i inne dodatki cukiernicze. Jesteśmy identyfikowani jako producent solidny, wytwarzający produkty wysokiej jakości i zapewniający fachową obsługę technologiczną co skłania i zachęca do współpracy z nami dobre hurtownie na terenie całego kraju.

Technologia proponowana przez Eco Trade w połączeniu z doświadczeniem i fachowością polskiego piekarza pozwala wyprodukować pieczywo smaczne, odpowiadające gustom i wymaganiom klienta, a wyśmienite wyroby cukiernicze spełnią oczekiwania cukierników.

 

 

więcej

Gelatopiu Antonio Cadau

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Częstochowska 8
47-400 Racibórz
Polska
 
kom. (+48) 513 121 524
gelatopiu@wp.pl
gelatopiu.pl
 
 
Nasza firma działa w branży lodziarskiej. Produkujemy bazy do lodów tradycyjnych i lodów z automatu. Jesteśmy również dystrybutorem past do lodów firmy Gran Roma, Bigatton oraz rożków firmy IAVAZZO.
 

 

więcej

GOFREX.com

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Ostrowiec 10
05-651 Chynów
Polska
 
tel. (+48) 88 323 33 88
kom. (+48) 666 660 170
biuro@gofrex.com
www.gofrex.com
 
 
Firma GOFREX działa na rynku od 2015 r. Jest rodzinną firmą, założoną przez młode małżeństwo – Państwa Kowalskich 🙂

Już na początku swojej działalności stała się liderem na rynku zaopatrzenia gastronomii. Jako jedna z pierwszych firm wprowadzających na rynek nowy produkty, którym były urządzenia i gotowe mieszanki do Bubble Waffles dziś w Polsce nazywane goframi bąbelkowymi zdobyła ogromne doświadczenie i stała się ekspertem w tej dziedzinie.

Firma GOFREX rozwinęła się w ciągu ostatnich 5 lat w zawrotnej prędkości, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów poszerzyła swój asortyment o dodatki do deserów, akcesoria, opakowania, a w ostatni roku również o urządzenia do wypieku gofrów klasycznych, naleśników i Gelato Panini.

Firma świadczy sprzedaż swojego asortymentu dostępnego na sklepie internetowym www.gofrex.com na terenie Polski jak również na terenie całej Unii Europejskiej i poza nią. Doceniona przez klientów za rzetelność, wysoką jakość produktów, a także ekspresowy czas dostawy towarów.

Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie, jak i klientów detalicznych.

 

 

więcej

GRODCONO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wrocławska 60
49-200 Grodków
Polska
 
tel. (+48) 77 415 52 81
biuro@grodcono.pl
www.grodcono.pl
 
 
Producent wafli do lodów.
 

 

więcej

HASBORG Rafał Mucha

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa
Polska
 
tel. (+48) 17 226 11 16
kom. (+48) 665 144 487
pol@hasborg.eu
www.hasborg.eu
 
 
Jesteśmy marką klasy PREMIUM zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń oraz przemysłowych linii technologicznych do wyrobu ciastek i słodyczy.

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele stawiane przez nasz zespół.

Wszystko co projektujemy i tworzymy robimy w zgodzie z naturą nie zapominając o naszym naturalnym środowisku. Używamy przekładni i silników energooszczędnych, ogranicza to zużycie energii w produkowanych przez nas maszynach. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii produkcji cukierniczej, wsparcie techniczne i technologiczne.

W oparciu o ustalone założenia nasz zespół zawsze przygotuje atrakcyjną ofertę cenową.

Pragniemy oferować więcej od innych, stale podnosić poprzeczkę, przekraczać standardy, wykraczać poza obowiązujące schematy. Jest to nasz świat cyber przestrzeni, nasz HASBORG – w zgodzie z naturą!

Istotą naszych dążeń jest zdobycie pozycji lidera na arenie międzynarodowej wśród producentów maszyn dla branży cukierniczej.

Celem naszej Firmy jest tworzenie nowej jakości i standardów marki Premium związanej z obsługą Państwa na najwyższym poziomie.
 

 

więcej

Irca S.p.A.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Via degli Orsini 5
21013 Gallarate (VA)
Italy
 
tel. (+39) 0331 284 111
info@irca.eu
irca.eu
 
 
IRCA, włoska firma zajmująca się od 1919 roku produkcją artykułów spożywczych przeznaczonych dla cukierni, lodziarni i piekarni. Jest jednym ze światowych liderów branżowych, eksportując swoje produkty do ponad 90 krajów. Fundamentem jej działalności jest ciągła inwestycja w nowoczesny sprzęt i laboratorium badawczo-rozwojowe. Dzięki temu osiąga jakość premium przy zachowaniu dobrej polityki cenowej. Produkty produkowane są obecnie w trzech fabrykach Gallarate i Vergiate, które zajmują powierzchnię ponad 50 000 metrów kwadratowych.
 

 

więcej

Kandy

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Fabryczna 1/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
tel. (+48) 44 649 51 52
kom. (+48) 692 242 621
kandy@kandy.pl
www.kandy.pl
 
 
KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, żele i glazury, galaretki pektynowe, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na 30-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. Są one wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Termostabilne nadzienia budyniowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, o idealnej konsystencji i fantastycznym smaku, a przy tym w bardzo konkurencyjnej cenie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami.

Tegoroczną nowością jest variegato Serena – linia produktów do dekoracji lodów.

Polecamy też glazurę mirror Ascanio (neutralna i smakowe) oraz żele dekoracyjne (glazury na gorąco) pod marką Cristalli. Zdobyły one 2 miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii Komponent.

Nasze atuty to:
∙ nowoczesne linie technologiczne
∙ stale udoskonalany park maszyn
∙ wyspecjalizowana kadra
∙ sprawna i elastyczna organizacja dostaw do Klientów z całej Polski i zagranicy
∙ certyfikowany system ISO 22000

 

 

więcej

Kram Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Słoneczna 3c
82-440 Dzierzgoń
Polska
 
tel. (+48) 55 625 53 35
kom. (+48) 662 227 126
mirek.nowakowski@kram-sa.pl
www.kram-sa.pl
 
 
Kram Sp. z o.o. to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku opakowań papierowych, kartonowych oraz folii, dedykowanych dla branży spożywczej. W trzech zakładach produkcyjnych, trzystu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technologii, utrzymania ruchu, grafiki, marketingu i obsługi Klienta pracuje nad tym, by oferowane przez firmę produkty spełniały wymagane normy, odpowiadały najnowszym trendom i wpisywały się w oczekiwania rynku.
 

 

więcej

„KRIS” Proszki Lodowe

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Blacharska 4
63-604 Baranów
Polska
 
tel. (+48) 62 782 41 55
kom. (+48) 627 824 155
info@kris-lody.pl
www.kris-lody.pl
 
 
Firma „KRIS” powstała w 1990 roku. Zakład znajduje się w miejscowości Baranów k/Kępna na południu województwa wielkopolskiego. Jesteśmy producentem koncentratów spożywczych w proszku dla gastronomii.

Dzieląc się naszym doświadczeniem od ponad 20 lat chcemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty do których należą: lody, gofry, granita, shake, czekolada na gorąco.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo także: wafle, posypki, sosy, polewy.

Jakość naszych produktów opiera się na zachowaniu wszelkich wymogów higieniczno-sanitarnych jak i należycie przestrzeganych zasad procesu produkcyjnego.

 

 

więcej

LIRON Polska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

Plac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 61 307 03 30
kom. (+48) 613 070 330
biuro@liron-polska.pl
www.liron-polska.pl
 
 
Liron Polska znajduje się w gronie krajowych liderów branży. Od 2000 roku tworzymy nową jakość maszyn do lodów w Polsce. Nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Od początku współpracy gwarantujemy fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. W ofercie posiadamy maszyny do lodów świderków, włoskich, konserwatory oraz granitory i blendery.
 

 

więcej

Lody BRAVITA, Małgorzata Brachman-Wita

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Sienkiewicza 40
44-203 Rybnik
Polska
 
kom. (+48) 519 472 734
marketing@bravita.pl
www.bravita.pl
 
 
Od 2013 roku produkujemy w Rybniku w pełni naturalne, rzemieślnicze lody na bazie mleka z własnego gospodarstwa rolnego. Dzięki temu nasze lody mają wyjątkową, charakterystyczną konsystencję będącą wypadkową najwyższej jakości i naturalności używanych składników. Używamy surowców, pochodzących przede wszystkim z naszego gospodarstwa i innych, współpracujących rolników. Koncentrujemy się na tym, by nasze lody były w pełni naturalne, pozbawione sztucznych barwników, konserwantów czy innych składników pochodzenia nienaturalnego. W składzie naszych sorbetów zawsze jest co najmniej 50% samych owoców, stąd wyróżniają się na tle wodnistych, zbytnio napowietrzonych odpowiedników. Korzystamy z natury i zmieniających się pór roku, inspirując się sezonowymi owocami czy aromatami. Rezultatem naszych starań jest bogata paleta smaków (ponad 600 receptur) naszych lodów i nierzadko zaskakujące nuty smakowe. W naszej ofercie proponujemy również smaki oryginalne jak np. lody o smaku ciemnego piwa, rozmarynowe, lawendowe, ale również tworzone na zamówienie, np. lody szafranowe, szerbet z rokitnika. Dzięki bogatej palecie smakowej, pełnej naturalności i niepowtarzalności produktu oraz wyjątkowemu smakowi jesteśmy zapraszani do współpracy przez lodziarnie, szefów kuchni, kawiarnie, delikatesy czy sklepy ze zdrową żywnością na terenie Śląska i okolic.
 

 

więcej

MASTER COOK POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

al. Wojska Polskiego 42B
05-800 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 34 317 98 02
kom. (+48) 885 807 006
handel@master-cook.pl
www.master-cook.pl
 
 
MASTER COOK zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem przypraw, mieszanek przyprawowych, koncentratów deserów, dodatków piekarsko-cukierniczych, produktów sypkich.
 

 

więcej

Master Martini

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Kasztanowa 15
32-085 Modlniczka k/Krakowa
Polska
 
tel. (+48) 12 630 92 80
office.pl@mastermartini.com
www.mastermartini.com
 
 
Master Martini jest marką produktów dla profesjonalistów, stworzoną przez firmę Unigra SRL powstałą w 1972 r. Na przestrzeni lat, poprzez nieprzerwany rozwój, firma Master Martini osiągnęła pozycję lidera na rynku cukierniczo-piekarniczym zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na całym świecie. Stało się to możliwe dzięki ciągłemu, konsekwentnemu utrzymaniu wysokiej jakości całego cyklu produkcyjnego, poczynając od etapu zakupu surowców, poprzez produkcję, aż po dystrybucję produktów, wykorzystując do tego celu najnowsze badania, technologie i rozbudowaną sieć sprzedaży. Gama produktów oferowanych przez firmę Master Martini charakteryzuje się różnorodnością asortymentu, w którego skład wchodzą: margaryny, tłuszcze roślinne, czekolada, surogaty czekoladowe, kremy roślinne UHT, mieszanki stuprocentowe i koncentraty, bazy i pasty do lodów, oleje do smażenia, polewy i kremy do nadzień, masy cukrowe, i inne produkty dla cukiernictwa i piekarstwa. Wspomniane grupy asortymentowe, produkowane i oferowane w bogactwie form i rozmiarów opakowań, są w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby klientów, w zależności od wielkości i rodzaju realizowanej przez nich produkcji. Są adresowane zarówno do odbiorców produkujących na skalę przemysłową jak i do zakładów rzemieślniczych.
 

 

więcej

F. MASZ GLIWICE Dariusz Malinowski

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wolności 22
44-109 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 234 24 47
kom. (+48) 502 208 274
masz@masz.gliwice.pl
www.masz.gliwice.pl
 
 
Z pasją do technologii – urządzenia i wyposażenie gastronomiczne, cukiernicze i piekarnicze najlepszej jakości.

MASZ Gliwice to doświadczona, powstała ponad 25 lat temu firma, z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy czołowym i cenionym producentem urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenia gastronomicznego. Swoim działaniem obejmuje zarówno rynek polski, jak i rynki europejskie, posiadając przy tym wszelkie potrzebne zgody i certyfikaty niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy i użytkowania jej urządzeń.

Bogata oferta urządzeń do wyposażenia piekarni i cukierni.
W swoim asortymencie posiadamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria własnej produkcji oraz urządzenia wyprodukowane przez uznanych producentów. Nasze zasoby pozwolą na profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego, cukierni czy też piekarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia cukiernicze zaawansowane i wysokogatunkowe, takie jak linie piekarnicze, walcarki, piece cukiernicze i piekarnicze, a także wiele akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokalu, jak na przykład blachy i formy piekarnicze oraz cukiernicze.

Nasze mieszałki sprawdzają się w wielu branżach:
Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszanie m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre.
 

 

więcej

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zawiła 3
30-442 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 298 42 20
info-zawila@zasadaauto.mercedes-benz.pl
www.zasadaauto.pl
 
 
Salony samochodów dostawczych Mercedes-Benz Sobiesłwa Zasada Automotive należą do grona salonów van procenter. W każdym punkcie oferujemy szeroki wachlarz usług. Nasi doradcy pomogą dostosować zabudowę i wyposażenie samochodu do indywidualnych potrzeb, zaproponują najlepsze rozwiązania flotowe i finansowe.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Bielsku-Białej.
 

 

więcej

Mil-tek Polska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Ostrobramska 75 c lok 3.14
04-175 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 666 86 96
kom. (+48) 693 365 053
info@miltek.pl
www.miltek.pl
 
 
Mil-tek to producent zgniatarek do śmieci oraz kompaktorów do odpadów ogólnych.

Pomagamy przedsiębiorstwom w optymalizacji procesów przetwarzania odpadów, aby skrócić czas, zmniejszyć przestrzeń i ograniczyć koszty tego przetwarzania.

Odpady stanowią nieunikniony produkt uboczny działalności gospodarczej. Poza tym, obsługa odpadów pociąga za sobą koszty istotne dla wielu przedsiębiorstw. Sposób postępowania z odpadami kształtuje te koszty, a w rezultacie całościowy wpływ przedsiębiorstwa na środowisko.

Powstawania odpadów nie da się uniknąć. Jesteśmy jednak przekonani, że można zmniejszyć uciążliwość odpadów dla przedsiębiorstwa i dla środowiska.
 

 

więcej

Mixit Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Luboszycka 34
45-215 Opole
Polska
 
tel. (+48) 22 300 17 88
biuro@mixit.pl
mixit.pl
 
 
Mixit jest producentem zdrowych mieszanek musli, kasz, liofilizowanych owoców i bakalii.

W naszej ofercie znajdują się również smaczne mixy kremów orzechowych oraz batoniki daktylowe bez glutenu, bez laktozy, bez dodanego cukru.

Co najważniejsze, oferujemy możliwość skomponowania własnej mieszanki musli, lio-owoców, kasz i bakalii – do wyboru spośród 90 najwyższej jakości składników (m.in. owoce, nasiona, orzechy, superfoods).

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów.

 

 

więcej

MK KOMI Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Tarnogórska 241
44-100 Gliwice
Polska
 
kom. (+48) 733 585 599
biuro@mk-komi.pl
mk-komi.pl
 
 
Wyłączny Przedstawiciel na Polskę marki ISA, COF, HIBER oraz Oficjalny Dystrybutor marki Cattabriga, COLDELITE, PROMAG.

W naszej ofercie posiadamy pasteryzatory, frezery, szokówki, przechowalniki, maszyny do lodów włoskich oraz szeroki asortyment witryn lodowych i cukierniczych.

Już od prawie 15 lat pomagamy Państwu w otwieraniu i rozwoju Waszych lodziarni, cukierni, kawiarni. Razem z naszymi partnerami z Włoch służymy pomocą, doradzamy, sugerujemy profesjonalne rozwiązania. Jeżeli rozpoczynacie Państwo swój nowy lokalny biznes, poszukujecie wsparcia technologicznego, maszynowego bądź po prostu zwykłej rady zachęcam do kontaktu z naszym zespołem.

Działamy na terenie całego kraju.
 

 

więcej

Modena M.A. Tokarski Sp.J.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Katowicka 80
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 32 215 16 16
modena@modena.pl
www.modena.pl
 
 
Modena M.A. Tokarski Sp. Jawna od ponad 25 lat kompleksowo zaopatruje cukiernie, piekarnie i lodziarnie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami.
Jesteśmy współzałożycielem grupy GHM, zrzeszającej najlepsze hurtownie z całej Polski.

∙ 25+ LAT NA RYNKU
∙ 1000+ STAŁYCH KLIENTÓW
∙ 300+ ZAUFANYCH DOSTAWCÓW
∙ 5000+ PRODUKTÓW

 

 

więcej

„Na Kole” Pracownia lodziarsko-cukiernicza

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zbąszyńska 13
91-342 Łódź
Polska
 
kom. (+48) 510 251 525
justynark@gmail.com
www.lodynakole.pl
 
 

 

 

więcej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 7
48-100 Głubczyce
Polska
 
tel. (+48) 77 480 12 60
kom. (+48) 608 390 342
handel@osm-glubczyce.com.pl
www.osm-glubczyce.com.pl
 
 
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, to tradycja i nowoczesność.

Tradycja, bo w różnych formach własności i strukturach organizacyjnych, jesteśmy obecni na gospodarczej mapie regionu już ponad 90 lat. Nowoczesność, bo dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Ta nowoczesność to nie tylko technika, lecz również sprawne zarządzanie i logistyka. Z tradycji przejęliśmy to, co najlepsze. Szacunek dla pracy, szacunek dla producentów mleka i szacunek dla naszych klientów. To połączenie sprawia, że możemy naszym klientom zaoferować całą gamę smacznych, zdrowych i bezpiecznych produktów.

Nasze produkty należą do tzw. „świeżego nabiału” orientowanego na zaopatrzenie podstawowego koszyka żywnościowego.

O bezpieczeństwo jakości dbają aktywne systemy zarządzania: HACCAP oraz BRC.
 

 

więcej

REYPOL Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Spółdzielcza 5
24-123 Janowiec
Polska
 
tel. (+48) 81 880 42 43
kom. (+48) 533 360 023
reypol@reypol.com.pl
www.reypol.com.pl
 
 
REYPOL – producent przetworów owocowo-warzywnych, sosów pomidorowych i majonezowych, dresingów, musztard, przypraw i koncentratów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę specjalistycznych produktów (sosy, farsze, nadzienia) z przeznaczeniem dla zakładów gastronomicznych, pizzerii, piekarni i cukierni, stanowiących półprodukty w dalszym procesie produkcyjnym.
 
 
REYPOL – manufacturer of fruit and vegetables preserves, tomato and mayonnaise sauces, dressings, mustards, herbs and concentrates. Reypol offers a rich range of specialist products (sauces, stuffings, fillings) destined for catering industry, pizzerias, bakeries, cake shops, which are semi finished products in further production.
 

 

więcej

Rybnickie Lody Rzemieślnicze

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wodzisławska 145
44-200 Rybnik
Polska
 
kom. (+48) 517 448 605
dhmojito@gmail.com
https://www.facebook.com/rybnickielody
 
 
Rybnickie Lody Rzemieślnicze to manufaktura, w której produkujemy niezwykłe smaki naturalnych lodów rzemieślniczych. Nasze lody zawierają wyłącznie NATURALNE SKŁADNIKI oraz posiadają obniżoną zawartość cukru (średnio 10%). Dzięki nieustannie doskonalonym, unikalnym, autorskim recepturom oraz nowej filozofii wytwarzania, kreujemy smaki wzbogacone ładunkiem pozytywnych emocji. Lody to nasza pasja, a uśmiech i zadowolenie naszych klientów to najlepsza nagroda za naszą pracę.

Co nas wyróżnia:
Brak sztucznych barwników. Nie znajdziesz u nas ostrych kolorów lodów jeśli takie nie występują w naturze. 101% pasji i tradycji to nasza dewiza!
Zero sztucznych aromatów. Natura kryje w sobie tyle smaku, że wystarczy je tylko z niej wyciągnąć. Możesz być pewien, że to co jesz i dajesz dziecku jest bardzo dobre.
Autorskie smaki Smaki naszych lodów to nasze autorskie pomysły.
∙ Produkujemy również lody proteinowe oraz KETO.

Zapraszamy również na nasz profil na FB https://www.facebook.com/rybnickielody
 

 

więcej

Sempre Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wiejska 13A
05-802 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 22 734 20 18
kom. (+48) 519 020 042
sempre@sempreinfo.pl
www.sempreinfo.pl
 
 
SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferuje najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów.

Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe.

Doświadczenie i gwarancję jakości firma opiera na szkoleniach lodziarskich i cukierniczych dla klientów, indywidualnym doradztwie technologicznym w tworzeniu receptur lodów zarówno klasycznych z automatów typu soft lub świderek oraz tradycyjnych lodów rzemieślniczych.
 

 

więcej

Soreno Alina Maciejewska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Szczecińska 10
75-135 Koszalin
Polska
 
tel. (+48) 94 346 67 39
kom. (+48) 502 509 511
biuro@soreno.pl
www.soreno.pl
 
 
Firma Soreno jest producentem koncentratów spożywczych dla branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej. Są to mieszanki piekarskie, cukiernicze oraz lody i gofry Floryda. Bardzo nowoczesny proces produkcji zapewnia stałą, bardzo wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów. Starannie dobierane surowce gwarantują wyjątkowy smak a rygorystyczne systemy kontroli procesu produkcji zapewniają powtarzalność każdej partii produkcyjnej.
 

 

więcej

Spirotech Jarosław Kowalczyk

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 230 23 30
fax (+48) 790 502 380
spirotech@spirotech.com.pl
www.spirotech.com.pl
 
 
Jesteśmy firmą, która kompleksowo wyposaża piekarnie i cukiernie w nowoczesne urządzenia. Posiadamy szeroką gamę maszyn: piece obrotowe, modułowe, komory chłodnicze, dzielarki, dozowniki wody, miesiarki, krajalnice, linie pakujące, żelownice, a także akcesoria i serwis. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu następujących firm: Bongard, JAC, Daub, Sigma, Trima, ICB Tecnologie.
 

 

więcej

UNIFERM Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wybieg 5/9
61-315 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 887 66 02
info@uniferm.pl
www.uniferm.pl
 
 
Korzenie firmy UNIFERM sięgają jednakże znacznie głębiej bowiem aż do roku 1737.

UNIFERM wraz ze swoimi zakładami produkcyjnymi: drożdży piekarskich w Monheim nad Renem oraz produktów fermentacyjnych i środków wypiekowych w Werne (Westfalia) jest jednym z wiodących producentów dodatków piekarniczych.

Klienci znajdują u nas wszystko „pod jednym dachem” – począwszy od gruntownej znajomości procesu fermentacji, obszernego know-how z dziedziny środków wypiekowych: drożdży oraz mieszanek piekarsko- cukierniczych, a skończywszy na obsłudze technologicznej.

Jesteśmy innowatorami nowej jakości w piekarstwie – świeżej grupy produktów fermentacyjnych do pieczywa – FermFresh®. Nasza siła leży w zaangażowaniu całego zespołu UNIFERM.

Opracowujemy innowacyjne rozwiązania, aby zawsze być o „jeden krok do przodu.…na tym opiera się sukces naszej firmy.

 

 

więcej

WAFLEX

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Zielona 7
05-250 Radzymin
Polska
 
tel. (+48) 22 786 54 03
kom. (+48) 517 766 984
waflex@waflex.pl
www.waflex.pl
 
 
Fabryka wafli do lodów i kremów.
 

 

więcej

X-mart Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko:

ul. Wolska 11a
20-411 Lublin
Polska
 
kom. (+48) 505 835 430
mariola@xmart.pl
www.xmart.pl
 
 
X-mart Group Sp. z o.o. –

innowacyjne rozwiązania dla PIEKARNI, CUKIERNI, LODZIARNI

HANDEL – Kompleksowe OPROGRAMOWANIE DO OBSŁUGI SPRZEDAŻY
∙ Zamówienia
∙ Wydawka; współpraca z wagami
∙ Zwroty
∙ Fakturowanie, obsługa płatności
∙ Integracja z systemem wydruku etykiet X-PRINTI
∙ Integracja z modułami produkcji
∙ Gospodarka magazynowa

SYSTEMY ETYKIETOWANIA X-PRINTI, czyli wydruk najbardziej zaawansowanych etykiet w maksymalnie uproszczony sposób:
∙ Automatyczne przenoszenie tabel energetycznych i składów surowcowych z KALKULATORA
∙ Wyróżnianie alergenów,
∙ Kody kreskowe w tym specjalistyczne; obrazy, znaki specjalne
∙ Optymalizacja wykorzystania miejsca na etykietach; kontrola wysokości czcionek
∙ Integracja z wagami
∙ Nieograniczone możliwości rozbudowy systemu na wiele stanowisk drukujących i ważących
∙ Etykiety wielojęzyczne

WAGI RECEPTURUJĄCE XWR – oprogramowanie do kontroli procesu naważania składników zgodnie z recepturami produkcyjnymi
∙ Przeliczanie receptur dla wybranej ilości
∙ Praca na kilku stanowiskach wagowych
∙ Ewidencja procesów produkcji
∙ Eliminacja błędów w trakcie dozowania surowców

KALKULATOR wartości odżywczych i kosztów produkcji , działający z rozp. UE 1169/2011
∙ Automatyczne tworzenie specyfikacji dla wytwarzanych produktów
∙ Baza surowców i ich wartości odżywczych

Rozwiązania X-mart cechuje: intuicyjna obsługa, niski koszt wdrożenia, elastyczność funkcji i zastosowań.

 

 

więcej

M E D I A