Dziękuję za targi w Katowicach. Dla nas były bardzo udane, nawiązaliśmy dużo nowych kontaktów. Przyczyniła się do tego nagroda, składam więc na Pani ręce podziękowania dla jury za okazane zaufanie. Także pokaz w strefie Mistrza Branży udał nam się bardzo dobrze. Miejsce jest bez porównania lepsze od poprzedniego. Od razu deklaruję udział w przyszłorocznej edycji.

Dariusz Socik
Kandy

 


 

Targi były dla nas interesujące w kontekście klientów i rynku śląskiego. Również organizacyjnie, poza parkingiem, nie mam zastrzeżeń. Dziękuję bardzo.

Maria Ponikiewicz
Diamant Polska

 


 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za możliwość uczestnictwa w Państwa Targach. Jesteśmy bardzo zadowoleni podobnie jak nasi zagraniczni goście. Mam nadzieję, że w przyszłości nadarzy się jeszcze możliwość współpracy.

Anna Grochalska
Akademia Słodka Pasja

 


 

Ogromnie dziękuję. I osobiście, i w imieniu firmy. Za rok się zobaczymy. Wszystko zorganizowane super. Zwróciłam jedynie uwagę, że telebim z obrazem z mistrzostw był nad stoiskiem Polmarkusa, a ciekawiej byłoby go mieć nad sama sceną.

Maria Stefańska
Fristads Kansas Poland

 


 

Zeelandia również dziękuje za sprawną organizację i duży bufor cierpliwości wobec nieplanowanych sytuacji. Nowe miejsce targowe zrobiło pozytywne wrażenie i dodało prestiżu imprezie. Zgromadziliście Państwo więcej wystawców niż podczas targów warszawskich (140 vs 132), co dobrze rokuje na przyszłość.

Sylwia Piskulska
Zeelandia

 


 

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękuję za niesamowicie profesjonalne i elastyczne podejście do naszej firmy przed targami jak i podczas całej imprezy.

Olga Andrzejewska
Friesland Campina Foodservice Poland

 


 

Dziękujemy za tegoroczne targi. Jesteśmy urzeczeni atmosferą, jaka tam panowała. Bardzo dziękujemy za Wasze wparcie i okazaną nam serdeczność. To były bardzo pracowite i ciężkie dni, ale dzięki życzliwości, z jaką się spotkaliśmy, przetrwaliśmy.
Przyznam, że już planujemy kolejny rok. Zatem do zobaczenia!

Renata Rudowska
Tortownia.pl

Pani Ilono, uważam imprezę na udaną i potrzebną, mam jedynie uwagę, że termin jest niefortunny, ponieważ koliduje z targami ExpoSweet w Warszawie. Uważam, że późniejszy termin spowodowałby zwiększenie liczby wystawców i odwiedzających.

Krzysztof Gibki
Atlantisfood

 


 

Targi uważamy za udane. Widać, że z roku na rok jest więcej wystawców co dobrze wróży temu wydarzeniu na przyszłość. Pomoc w projektowaniu i w organizacji naszego stoiska oceniam bardzo dobrze. Bardzo nas cieszy nowa lokalizacja SweetTargów i nowe Centrum Wystawiennicze. Z pewnością podniesie to jeszcze bardziej rangę tych targów.

Andrzej Turczyński
MODENA

 


 

– dla nas forma Targów, jaką Państwo zaproponowaliście nam odpowiadała,
– klienci, którzy byli zainteresowani naszą branżą – przybyli, zainteresowanie było większe niż się spodziewaliśmy,
– bardzo ważny dla nas czas trwania – właściwy /w tym roku w Warszawie przedłużono targi do czterech dni – NASZYM ZDANIEM NIEPOROZUMIENIE TOTALNE!/,
– otwarcie 10:00 – 17:00 /ostatni dzień do 16:00/ – wystarczające /po 16-tej widać wyraźnie mniejsze zainteresowanie i ruch na stoiskach/,
– forma sobota-niedziela-poniedziałek /oprócz niezadowolenia naszych pracowników/ – widać większą frekwencję na stoiskach i większą ilość klientów. Do Zobaczenia za Rok

Krzysztof Czapski
Komages

 


 

Targi były dla nas bardzo udane, dziękuję bardzo. Cieszę się, że w nowym miejscu, tegoroczne czasy świetności ma za sobą… Piszę się na przyszłoroczną edycję.

Darek Socik
KANDY

 


 

GITESOWO BYŁO!

Wojciech Topolski
BWA Wyposażenie Sklepów

 


 

Jesteśmy zadowoleni z targów. Zobaczymy, jakie efekty przyniesie nasze uczestnictwo. Na pewno było więcej konkretnych odwiedzających w porównaniu z poprzednią edycją, na której również wystawialiśmy się. Jeżeli efekty będą widoczne, to z pewnością zdecydujemy się wystawić się w przyszłym roku.

Michał Kiecoń
AP POLSKA

 


 

Nie spodziewaliśmy się aż tylu klientów – jesteśmy mile zaskoczeni. Jednym słowem – udane targi.

Joanna Zagała
Eco Trade

 


 

Z mojego punktu widzenia to bardzo fajnie zorganizowane targi, bez problemu można było się poruszać i wjechać autem. Uwag, co do obsługi serwisowej itd. nie mam. Wszystko ok.

Mariusz Maćkowiak
Manager Marki
Hamilton Beach

 


 

Choć mieliśmy niewielkie stoisko, uważamy targi za udane dla naszej firmy.

Jarosław Słota
Pro Ascobloc Sp. z o.o.

 


 

Naszym zdaniem tegoroczne targi SweetTARG były udane, odwiedziło nas sporo klientów. Najwięcej klientów odwiedziło nasze stoisko w niedziele, tak więc była to udana koncepcja. Jako firma o ofercie wyłącznie lodziarskiej, większy nacisk kładziemy na targi w Warszawie, bo są to targi branżowe, które skupiają klientów z całego kraju, tak więc, targi katowickie będą dla nas atrakcyjnym uzupełnieniem strategii marketingowej – mamy nadzieję – również w przyszłym roku. Serdecznie dziękujemy.

Karol Łazarewicz-Pudłowski
ARLEKINO

 


 

Dobrze zorganizowane targi, reklama zauważalna w mediach nie tylko branżowych, w razie pytań dobra i szybka odpowiedź, miła obsługa w biurze i na samych targach, pomoc w razie problemów technicznych. Pozdrawiam.

Paweł Kowalicki
Emix

 


 

W imieniu firmy Prodotti Stella chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie na targi SweetTARG 2013. Gratuluję dobrej organizacji imprezy i życzę dalszych sukcesów w jej rozwoju. z mojej strony mogę zadeklarować naszą obecność w kolejnej edycji targów w 2014 roku.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie, pozdrawiam.

Tomasz Wojdyński
Prodotti Stella

 


 

Chciałam podziękować za miłą współpracę, choć krótką, ale jakże owocną. Bardzo dziękuję, za załatwianie spraw w „trybie szybkim”. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz i życzę wielu sukcesów targowych.

Beata Kołodziej
CREAM Sp. z o.o.

 


 

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony piekarzy i cukierników jak również klientów z branż wędliniarskich, kosmetycznych i papierniczych (zastosowanie miesiarek spiralnych). Standardowo dużym popytem cieszyły się miesiarki spiralne oraz nowa krajalnica REX ze stacja pakowania, która została wyróżniona nagrodą targową Statuetka Najlepszy produkt targowy SweetTARG 2011. Większość odwiedzających przybyła na targi ze śląska. Mamy jednak nadzieję, że podczas następnej edycji targów do odwiedzających dołączą klienci z całej polski oraz Państw ościennych.

Jacek Podgórski
Szef działu handlowego
MASZ Gliwice

 


 

Jako firma Pfahnl Polska bierzemy już po raz trzeci udział w targach SweetTARG w Katowicach. Przy wyborze Katowic, jako miejsca spotkań z naszymi kontrahentami kierowałem się przede wszystkim dużym zagęszczeniem działających na terenie zarówno Górnego jak też Dolnego Śląska zakładów i hurtowni piekarniczych. Moje kalkulacje okazały się słuszne, bowiem każde nasze uczestnictwo owocuje wieloma bardzo cennymi kontaktami. Sama organizacja imprezy targowej przebiega pod znakiem profesjonalizmu przez „duże P”: życzliwi i kompetentni ludzi zawsze gotowi do pomocy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Szczególnie chciałbym wyróżnić tutaj osobę pani Ilony Syryłło i podziękować za rzadką umiejętność łączenia daru organizacyjnego tak dużej imprezy targowej z niezwykle miłą, nieomalże rodzinną atmosferę.

Andrzej Bazior
Dyrektor Generalny
Firma Pfahnl Polska

 


 

Targi SweetTARG organizowane przez Centrum Targowe FairExpo są imprezą, w której od pierwszej edycja firma nasza, Gel Matic Polska, bierze udział. Dzięki zaangażowaniu organizatora, profesjonalnej obsłudze oraz dobrze zorganizowanej kampanii reklamowej, Gel Matic Polska osiąga wymierne efekty sprzedażowe.

Piotr Kaczor
Dyrektor Generalny
Gel Matic

 


 

Dziękuję za profesjonalną obsługę w czasie Targów SweetTARG w Katowicach, a także sprawną i bezkonfliktową organizację w dniach technicznych. Wybór terminu i miejsca SweetTARG jest, moim zdaniem, najlepszy z możliwych. Życzę kolejnych udanych edycji tej, od dawna oczekiwanej na Śląsku, imprezy.

Rajmund Kawalec
KAMES Sp. z o.o.

 


 

Jesteśmy zadowoleni z decyzji o wystawieniu się w Katowicach. Było warto i z pewnością w przyszłym roku się pojawimy.

Marek Mankiewicz
„IZI” Mankiewicz

 


 

Pierwszą edycję Śląskich Targów Cukiernictwa, Piekarnictwa i Lodziarstwa „SweetTARG”, zorganizowaną przez firmę MTK, należy uznać, za udaną. Firma Bagmasz miała dobrą okazję do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym nabywcom. Targi to miejsce, gdzie można się spotkać i porozmawiać. Łatwiej nawiązać kontakt i przekazać przyszłym partnerom wszystkie szczegóły dotyczące konkretnej oferty, odpowiedzieć na ich pytania i rozwiać wątpliwości. Licznie przybyli klienci, zorientowani na konkretne rozwiązania technologiczne, potwierdzają potrzebę organizowania tego rodzaju imprez na terenie Śląska. Zapewne w niedalekiej przyszłości przeprowadzone rozmowy przełożą się na podpisanie nowych umów na dostawę urządzeń. Do zobaczenia za rok.

Bagmasz