Scroll Top

AROMATYCZNY FESTIWAL KAWY

Festiwal KawyMamy przyjemność ogłosić, że podczas 12. edycji Sweettargów w Katowicach czeka nas coś naprawdę wyjątkowego – aromatyczny Festiwal Kawy!
 
Zapraszamy do świata zapachów i smaków, gdzie kawa staje się prawdziwym dziełem sztuki. Podczas festiwalu będziecie mieli okazję degustować różne rodzaje kaw, poznać tajemnice parzenia, dowiedzieć się, jakie ziarna najlepiej pasują do Waszych preferencji smakowych, a także delektować się wyjątkowymi połączeniami kawy z przysmakami cukierniczymi. To nie tylko kawa – to prawdziwa podróż smakowa!
 
Będziecie mogli rozmawiać z baristami, dowiedzieć się, jak przygotować kawę na najwyższym poziomie i odkryć sekrety doskonałego espresso czy cappuccino. Niezależnie od tego, czy jesteście kawowymi znawcami czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tym aromatycznym napojem, Festiwal Kawy jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Szeroki wybór ekspresów do kawy, ziarna z najdalszych zakątków świata, degustacje oraz rozmowa z ekspertami. Czekamy na Waszą obecność podczas 12. edycji Sweettargów w Katowicach.
 
Jeśli chcesz dołączyć do nas jako wystawca, napisz lub zadzwoń – wiemy, jak najlepiej wypromować Twoją markę!
 
Ilona Syryłło
DYREKTOR PROJEKTU
kom. (+48) 664 080 283
E-mail: isyryllo@fairexpo.pl
 
Marta Gardziewicz – Halczuk
KIEROWNIK PROJEKTU
kom. (+48) 532 463 267