Scroll Top

Katalog Wystawców 2017WYSTAWCY 2017
 

ABM Wyposażenie Sklepów

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 128
ul. Tadeusza Kościuszki 227
40-950 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 202 54 66
kom. (+48) 515 212 872
fax (+48) 32 202 54 66
abm.katowice@abm.com.pl
www.abm.com.pl
 
 
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją w zakresie wyposażania sklepów różnych branż, hurtowni, outletów, magazynów, biur oraz innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, wyposażamy także placówki zrzeszone w sieciach handlowych. Naszym atutem jest własne biuro projektowe, zakład produkcyjny oraz transport i montaż urządzeń we wskazanym miejscu przez doświadczonych montażystów. Pełna informacja o produktach, nasze realizacje www.abm.com.pl.
 

 
więcej
AKO

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 132
ul. Startowa 2a
85-744 Bydgoszcz
Polska
 
tel. (+48) 52 342 09 66
sekretariat@ako.com.pl; sprzedaz@ako.com.pl
www.ako.com.pl
 
 
Misją AKO jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty produktów, opartych na naszych autorskich recepturach, dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej. Jako producent posiadający nowoczesny park maszynowy, odpowiednie normy oraz systemy zarządzania, a przede wszystkim fachowy zespół zaufanych ludzi, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, poszukujących inspiracji, najlepszych rozwiązań oraz nowości, które przynoszą im wymierne korzyści.

Obdarzeni Państwa zaufaniem z ogromną satysfakcją realizujemy cele, które Państwo aprobujecie.

Wspólna platforma wymiany fachowych doświadczeń z Państwem to dla nas kwintesencja współpracy, którą tak mocno wspólnie z Wami cenimy.
 

 
więcej
Aleksander-PRINT

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 4
ul. Bystra 6
62-090 Napachanie
Polska
 
tel. (+48) 61 814 55 60
kom. (+48) 605 579 003
biuro@aleksander-print.com
www.aleksander-print.com
www.etykietydlapiekarzy.pl
 
 
Opracowywanie i druk etykiet dla piekarzy i cukierników. Opakowania papierowe dla cukierni i piekarni. Obliczanie wartości energetycznych, odżywczych, RWS. Etykiety i kartony okolicznościowe. Etykiety do produktów mrożonych. Podkłady pod torty w stylu angielskim. Kartony do tortów, muffin, pierniczków, rogali świętomarcińskich.
 

 
więcej
Alfatec Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 133A
ul. Sprzeczna 27
62-002 Suchy Las
Polska
 
tel. (+48) 61 661 61 56
kom. (+48) 792 555 505
alfatec@alfatec.pl
www.alfatec.pl
 
 
Opakowania skrojone na miarę

GŁĘBIA SMAKU POŁACZONA Z ELEGANCJĄ NASZYCH OPAKOWAŃ


Firma Alfatec Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców opakowań aluminiowych i papierowych dla branży:
  ∙ Piekarniczej
  ∙ Cukierniczej
  ∙ Mięsnej
  ∙ Gastronomicznej

Firma działa na rynku europejskim od kilkunastu lat. Swoją renomę zawdzięcza ciągłemu pogłębianiu wiedzy i poszerzaniu horyzontów. Głównym celem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspokajanie potrzeb nieustannie uaktualniającego się rynku m.in. poprzez wzbogacanie asortymentu. Obecnie spółka współpracuje ze wszystkimi wiodącymi hurtowniami w Polsce i poza jej granicami – w obrębie całej Europy.
 

 
więcej
FHP AP Polska S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 50
ul. Skoczowska 26
43-450 Ustroń
Polska
 
kom. (+489) 721 745 237; (+48) 697 544 035
kinga@appolska.pl
www.appolska.pl
 
 
Naszymi klientami są punkty gastronomiczne, odwiedzane przez liczne rzesze zadowolonych konsumentów.

AP Polska z siedzibą w Ustroniu to wiodący na polskim rynku producent, importer oraz dystrybutor różnorodnych maszyn, wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a przede wszystkim w sektorze gastronomicznym.

Naszą domeną są nowoczesne automaty do lodów, cenione wśród odbiorców ze względu na swoje niepodważalne atuty, jakimi są:
  ∙ funkcjonalne rozwiązania technologiczne,
  ∙ ekonomia użytkowania,
  ∙ wysokie standardy higieniczne,
  ∙ relatywnie niskie ceny.

Zalet jest zresztą więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas urządzeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo: maszyny do lodów włoskich i amerykańskich, stoły do lodów tajskich, wyciskarki do cytrusów, gofrownice oraz wiele, wiele innych.
 

 
więcej
APC AGRA Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 59
ul. Budowlanych 4A
45-005 Opole
Polska
 
tel. (+48) 77 453 21 45
fax (+48) 77 456 43 88 w.38
agra@apcagra.eu
www.apcagra.eu
 
 
Jesteśmy liderem zaopatrzenia rynku w segmencie lodziarni, cukierni i piekarni na obszarze województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego, a także w gastronomii na Opolszczyźnie. Dzięki naszym oddziałom w Częstochowie, Wrocławiu i na Śląsku oraz z centralą i największym magazynem w Opolu docieramy do kilku tysięcy rzemieślników i restauratorów. Jesteśmy na rynku od 26 lat. Gwarantujemy stały dostęp do ponad 6000 pozycji asortymentowych. Zapewniamy solidną i fachową obsługę bezpośrednio poprzez przedstawicieli handlowych, telefonicznie przez Dział Obsługi Klientów, a także w systemie cash & carry w naszych oddziałach w Opolu i Częstochowie. Oferujemy stały dostęp do bazy naszych produktów poprzez stronę www i sklep internetowy. Każdemu z naszych klientów, zarówno obecnym jak i przyszłym zapewniamy profesjonalne i praktyczne doradztwo technologiczne. Doradztwo technologa pozwala zapoznać się z nowościami na rynku, stworzyć niemal dowolny produkt na własne potrzeby handlowe, a także poprawić możliwości generowania wyższej marży w sprzedaży swoich produktów. Naszym stałym klientom zapewniamy różnorodne formy promocji i akcji marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z jednym z naszych przedstawicieli.
 

 
więcej
AROMITALIA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 41
ul. Wrocławska 8
26-600 Radom
Polska
 
tel. (+48) 360 27 93
polonia@aromitalia.com
www.aromitalia.com
 
 
Lody są dla nas RODZINNĄ PASJĄ wzmacnianą z pokolenia na pokolenie dzięki wspólnej kulturze i ciągłym poszukiwaniu doskonałości. Inwestujemy dużo naszego czasu w wybór najwyższego gatunku surowców, powolne i stopniowe ich mieszanie oraz delikatne balansowanie i optymalizowanie bez utraty aromatów, do momentu gdy jesteśmy w stanie sprecyzować nową recepturę. Napawa nas to dumą i cieszymy się z tego, że możemy dzielić z innymi nasze produkty, bazujące na owocach: truskawkach, orzechach, pistacjach, orzeszkach piniowych, kakao, wyróżniające się wielkością rodzajów i jakością. Podążamy tą ścieżką w pracy od ponad 70 lat, utrzymując z naszymi dostawcami relacje bazujące na wspólnym zaufaniu i dzieląc identyczny pogląd co do wartości jakości naszych poszczególnych produktów. Pielęgnując nasze uświęcone tradycją receptury i jakość włoskich lodów rzemieślniczych, rozwijamy nasz kunszt w tej dziedzinie, nie marnując naszych kompetencji ani obietnic, które składamy naszym klientom.

Cristiano Ferrero
 

 
więcej
ARTECH ZAT Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 113A
ul. Wersalska 54
91-212 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 652 75 41
kom. (+48) 664 967 713
fax (+48) 42 652 52 98
m.tomaszewski@zat-artech.com.pl
www.zat-artech.com.pl
 
 
Jesteśmy polskim producentem opakowań z tworzyw sztucznych, specjalizującym się w rozwiązaniach dla branży przemysłowej oraz spożywczej. Oferujemy pojemniki piekarnicze o wysokościach 13 cm, 20 cm, 30 cm, oraz 41 cm, a także usługę nadruku logo na pojemnikach.

Posiadamy szeroką gamę produktów: pojemniki warsztatowe, EURO, magazynowe, na odpady niebezpieczne oraz usługi walcowania drutów. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.zat-artech.com.pl oraz do naszego sklepu w Łodzi, przy ul. Wersalskiej 54.
 

 
więcej
PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 69
ul. Szarych Szeregów 22
56-500 Syców
Polska
 
tel. (+48) 62 785 47 10
fax (+48) 62 785 36 88
handlowy@ascobloc.pl
www.ascobloc.pl
www.debag.pl
 
 
PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. z siedzibą w Sycowie jest jednym z czołowych polskich producentów mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem pieców i urządzeń piekarniczych niemieckiej firmy DEBAG Deutsche Backofenbau GmbH oraz firmy AlexanderSolia produkującej profesjonalne urządzenia do obróbki warzyw i owoców. Wszystkie produkty wykonujemy z najwyższej jakości austenitycznej, kwasoodpornej stali nierdzewnej gatunku 1.4301, specjalnie przeznaczonej do wykorzystania w branży gastronomicznej i piekarniczej. Nasza oferta przedstawia pełny zakres niezbędnego wyposażenia profesjonalnych zakładów gastronomicznych, piekarni i cukierni. Specjalizujemy się również w wypiekaniu sklepowym i odpiekach w dyskontach i hipermarketach. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji nietypowych zleceń według indywidualnych wymagań, co przekłada się na szybką realizację projektów ściśle według Państwa potrzeb i oczekiwań.
www.alexandersolia.pl
 

 
więcej
Attibassi Corriere Caffe sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 5
al. Harcerska 3C
41-500 Chorzów
Polska
 
kom. (+48) 690 906 700
info@corrierecaffe.pl
www.corrierecaffe.pl
 
 
Wiemy jak istotny jest nie tylko smak i aromat kawy, ale także urządzenia i ludzie ją przygotowujący. W naszej ofercie, poza wyśmienitą włoską kawą, znajdą Państwo, filiżanki, akcesoria dla baristów oraz kompleksowe wsparcie szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe.

W ofercie:
Kawy dla różnych klientów od wysokiej jakości arabiki do powszechnej robusty
Wyposażenie do parzenia kawy
  ∙ ekspresy profesjonalne do kawy dla małych i dużych kawiarni
  ∙ ekspresy automatyczne
  ∙ wyposażenie lokalu w niezbędne akcesoria
  ∙ szkolenia baristów – podstawowe, zaawansowane oraz zabawy z mlekiem
  ∙ akcesoria baristy: tampery, podstawki, odbijaki szczoteczki i wiele innych
  ∙ własny serwis zawsze gotowy do pomocy w przypadku awarii
  ∙ zastępczy ekspres w razie awarii

Herbaty z Ceylonu o wielu smakach – po prostu kolorowe herbaty
  ∙ zestawy filiżanek i dzbanków
  ∙ zestawy prezentacyjne

Włoskie czekolady do picia o wielu smakach
  ∙ Cukier do kawy i herbaty w estetycznych, jednorazowych opakowaniach
  ∙ Chemia czyszcząca oraz chemia usuwająca przykre zapachy

 

 
więcej
Automaty do lodów com.pl

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 44
ul. Grunwaldzka 207
85-451 Bydgoszcz
Polska
 
kom. (+48) 732 885 000
biuro@automatydolodow.com.pl
www.automatydolodow.com.pl
 
 
Automaty do lodów com.pl - jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która kompleksowo wyposaża lodziarnie, kawiarnie oraz inne obiekty gastronomiczne w wysokiej jakości urządzenia niezbędne do profesjonalnego prowadzenia działalności.

Posiadamy własną markę automatów do lodów świderków „ICEER”, która cechuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysoką jakością wykonania.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
  ∙ automaty do lodów świderków,
  ∙ automaty do lodów włoskich,
  ∙ maszyny do jogurtu mrożonego,
  ∙ sprzęt używany wiodących producentów,
  ∙ granitory,
  ∙ blendery do lodów,
  ∙ profesjonalne systemy dozowania posypek,
  ∙ szeroki wybór części zamiennych,
  ∙ wiele innych urządzeń niezbędnych do prowadzenia działalności gastronomicznej.Oferujemy również naszym klientom wiele instrumentów finansowych takich jak: LEASING, DZIERŻAWA oraz KREDYT.Zapewniamy również fachowe doradztwo w doborze urządzeń oraz pełen zakres wsparcia po zakupie sprzętu tj.:
  ∙ bezpieczny transport urządzeń,
  ∙ podłączenie i instalację sprzętu w Państwa lokalu,
  ∙ profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi i technologii produkcji,
  ∙ wsparcie reklamowe i marketingowe,
  ∙ serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na terenie całego kraju.Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
 

 
więcej
Ba-sat s.c. W.Baszczyński, R.Synenko

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 36
ul. Chełmońskiego 4
62-800 Kalisz
Polska
 
kom. (+48) 602 590 591; (+48) 602 650 350
biuro@basat.pl
www.basat.pl
 
 
Produkcja automatów do lodów.
 

 
więcej
BAKAtech SAMA Fenice

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 46a
ul. Solec 81b lok. A-51
00-382 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 619 03 35
kom. (+48) 505 101 272
info@bakatech.pl
www.bakatech.pl
 
 
Maszyny i piece dla przemysłu spożywczego. MIMAC - maszyny cukiernicze do produkcji ciastek kruchych, biszkoptowych, z ciasta parzonego, bezy, blaty kruche i biszkoptowe.
 ∙ GAMI - temperówki czekolady, systemy oblewania, tunele chłodnicze;
 ∙ LOGIUDICE - piece: rurowe-parowe, modułowe, obrotowe; miesiarki spiralne;
 ∙ TEKNO STAMAP - ubijaczki planetarne, wałkowarki;
 ∙ PaBaTech - szokówki, chłodnio-garownie.
 

 
więcej
BAKER POLAND

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 43
ul. Borowego 41b/29
30-215 Kraków
Polska
 
kom. (+48) 536 527 574
info@bakerpoland.pl
www.bakerpoland.pl
 
 
Firma Baker Poland oferuje na polski rynek i rynki innych krajów Unii Europejskiej wyroby fabryki Baker Ukraina, która wyróżnia się wysoką jakością i standardami technicznymi oraz posiada międzynarodowe certyfikaty ISO 9001 i ISO 22000.

W naszej ofercie posiadamy zwijane cukrowe rożki waflowe do lodów w szerokim asortymencie, a mianowicie rożki z kratką bez rantu, rożki z kratką z rantem, stożki waflowe oraz rożki wielokolorowe i wielosmakowe.

Oferujemy także dekoracje i ozdoby do lodów oraz wyrobów cukierniczych, kolorowe posypki, drobno pokrojone wafle i kulki ryżowe w białej, mlecznej, deserowej i wielokolorowej czekoladzie, a także rurki waflowe i ciasteczka do lodów w różnych kształtach, rozmiarach i z logo klienta.
 

 
więcej
BART

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 18
ul. Norwida 4
05-250 Słupno
Polska
 
tel. (+48) 22 666 29 94
fax (+48) 22 665 20 23
info@bart.pl
www.bart.pl
 
 
Firma BART jest dystrybutorem i producentem surowców oraz dodatków do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i suplementów diety oraz paszowego. Dla przemysłu spożywczego oferujemy m.in. barwniki naturalne, żywność barwiącą, emulsje/koncentraty do napojów, aromaty- w tym naturalne, ekstrakty drożdżowe, enzymy, substancje zagęszczająco-stabilizujące, słodzące, ekstrakty roślinne i inne. Nowością w naszej ofercie są półprodukty do przemysłu piekarniczo-cukierniczego: masy nadzieniowe i kropelki do zapiekania.
 

 
więcej
bcc Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 126
ul. Ekonomiczna 8
67-100 Nowa Sól
Polska
 
tel. (+48) 68 478 43 50
fax (+48) 68 478 43 59
biurohandlowe@bccpolska.pl
www.bccpolska.pl
 
 
BCC Polska istnieje w Polsce od 1999 roku. Produkujemy najwyższej jakości przyczepy i samochody specjalne. Należymy do grupy europejskich firm rodzinnych BCC, do której należą 3 bazy produkcyjne: we Francji, We Włoszech i w Polsce. Oferujemy swoje produkty w całej Europie oraz na innych kontynentach. Bazujemy na produkowaniu pojazdów do wszelkich rozwiązań mobilnych typu: sklepy, Food Truck’i, gabinety i biura mobilne.

Celem naszym od wielu lat jest rozpowszechnianie tego rodzaju rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do małych i dużych przedsiębiorstw. Nasze produkty umożliwiają mobilne docieranie do swoich klientów. Wartością dodaną jest mobilna reklama produktów, które dany klient ma do zaoferowania. Z usług BCC Polska korzystają przedsiębiorcy prowadzący: sklepy mięsne, rybne, ogólnospożywcze, warzywnicze, piekarnie, cukiernie, lodziarnie, jak również biura, gabinety oraz kioski.

Nasi klienci doceniają nasze rozwiązania. Z naszych pojazdów można dobrze zjeść w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, ale również w Berlinie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Wiedniu, Brukseli, Paryżu, Genewie, Londynie czy Rzymie. Dzięki prężnie rozwijającemu się rynkowi gastronomii na kołach – nasze Food Truck’i są wszędzie.

Naszą ofertę uzupełniają również rozwiązania do transportu: wkłady izotermiczne do furgonów, zabudowy do transportu na platformie oraz inne rozwiązania na kołach.

Wystarczy uwolnić wyobraźnię.
 

 
więcej
BLASZKA & BART

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 48
ul. Armii Krajowej 85
32-590 Libiąż
Polska
 
tel. (+48) 32 627 40 84
kom. (+48) 606 114 815; (+48) 602 839 031
fax (+48) 32 627 40 84
biuro@blaszka.net.pl
www.blaszka.net.pl
 
 
Firma „BLASZKA & BART” powstała w 1991 roku w Libiążu i jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie produkcji materiałów dla branży piekarniczej oraz cukierniczej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo blachy, formy, zestawy piekarnicze i akcesoria wykonane z DoubleProtectSteel – bardzo wytrzymałej stali, pokrytej dwustronnie aluminium, oraz AluMagnesium – utwardzanego aluminium z domieszką magnezu. Nasze wyroby posiadają powłoki fluoro-polimerowe i silikonowe. Jesteśmy także producentem wózków dla piekarni, zarówno do pieców jak i do chłodni, mebli ze stali nierdzewnej i wielu innych standardowych produktów. Meble oraz wózki naszej produkcji powstają z wysoko gatunkowej, atestowanej stali nierdzewnej (typ 304), dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na korozję. Na życzenie Klientów wykonujemy zamówienia nietypowe: wózki na wymiar do pieców obrotowych, foremki zespolone oraz formy o niestandardowych wymiarach. Naszymi pracownikami są doświadczeni fachowcy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Szybkie terminy realizacji oraz staranność wykonania naszych produktów zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta. Własny transport umożliwia nam szybką i sprawną obsługę firm na terenie całego kraju. Wszystkie nasze produkty są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
 

 
więcej
BWA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 34
ul. Podkomorska 3
60-326 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 867 10 52
kom. (+48) 607 314 774
fax (+48) 61 867 17 26
info@bwa.com.pl
www.bwa.com.pl
 
 
Wyposazenie lodziarni, cukierni, sklepów piekarniczych. Maszyny do lodów BRAVO, Maszyny do lodów Gelita, witryny chłodnicze IFI, ISA, DEBLASI. Witryny do lodów POZZETTI prod. BRX, IFI, Oficjalny dystrybutor, bezposredni importer: IFI, ISA, BRX, DeBlasi, BRAVO, GELITA.
 

 
więcej
Cake Art

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 81
Łącko 697
33-390 Łącko
Polska
 
kom. (+48) 692 880 267
kontakt@cakeartpolska.pl
www.cakeartpolska.pl
 
 
Cake Art to jedna z pierwszych firm, która zapoczątkowała sprzedaż i produkcję jadalnych papierów i tuszy, oraz drukarek do wydruków cukierniczych.

Jesteśmy dobrze znaną marką, która już od 15 lat oferuje dekoracje cukiernicze.

Oferujemy szeroki wybór papierów jadalnych między innymi: papier cukrowy FROSTING, transfery do czekolady CHOCOSHEETS, BONBONSHEETS (dla nadruków na białej czekoladzie) papier opłatkowy i cukrowy. Prowadzimy także sprzedaż drukarek umożliwiających wydruk w formacie od A4 do A1, na różnego rodzaju papierach jadalnych o zróżnicowanej grubości oraz długości.

Cake Art jest producentem tuszy jadalnych AZO i AZO-free oraz pisaków z jadalnym atramentem. Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie Państwo lukry, masy cukrowe, barwniki żelowe, pisaki dekoracyjne, formy do wyrobu czekoladek i pralin, wydruki jadalne oraz wiele innych artykułów cukierniczych.

Oferujemy nasze produkty firmom na całym świecie. Stale jesteśmy otwarci na nową współpracę oraz możliwości dystrybucji naszych produktów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
 


 
więcej
Carotex Aromaty Sp. z o.o. Sp. K.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 107
ul. Zakamarek 57
02-998 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 649 95 95; (+48) 22 649 98 98
fax (+48) 22 649 95 95; (+48) 22 649 98 98
carotex@carotex.pl
www.carotex.pl
 
 
Firma CAROTEX AROMATY to rynkowy lider w produkcji pełnej gamy surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego w Polsce. Zaopatrujemy największe firmy napojowe zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dostarczamy nasze produkty między innymi do przemysłu cukierniczego, mleczarskiego, piekarskiego, napojowego, przemysłu mięsnego oraz farmacji.

NASZE ATUTY
CAROTEX AROMATY to jedyna Polska firma posiadająca specjalistyczną wiedzę i doświadczenie do tworzenia wszystkich aromatów i koncentratów w swojej ofercie od podstaw, tzn. używając wyłącznie pojedynczych surowców. Doskonała jakość i stabilność naszych produktów jest jednym z naszych największych atutów.

PRODUKTY
Koncentraty zmętnione (emulsje) i koncentraty klarowne do napojów bezalkoholowych, alkoholowych i syropów.
Koncentraty z zawartością naturalnych soków owocowych konserwowane lub aseptyczne, do napojów bezalkoholowych.
Aromaty słodkie i owocowe płynne i proszkowe do cukiernictwa, mleczarstwa, piekarnictwa, lodów, produktów instant, jak również suplementów diety i lekarstw.
Aromaty słone - warzywne, mięsne i przyprawowe do dań gotowych, mieszanek funkcjonalnych, solanek, wędlin, serów, mięs, sosów, konserw, i słonych przekąsek.
Barwniki (preparaty karotenowe, karmel, annatto i inne).
Specjalnie dla piekarzy i cukierników wprowadziliśmy linię aromatów w jednostkowych opakowaniach 1 kg pod marką CAROSMAK.
W tej linii dostępne są aromaty bezbarwne i barwiące oraz barwniki karotenowe rozpuszczalne w wodzie oraz w oleju.

 

 
więcej
Centrum Znakowania Żywności

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 140
ul. Hetmańska 54/92
60-219 Poznań
Polska
 
kom. (+48) 509 014 963
k.szatkowska@centrumZZ.pl
www.CentrumZZ.pl
 
 
Jako jedyni w Polsce łączymy usługi doradcze z zakresu prawa żywnościowego z kompleksową obsługą dietetyczną i marketingowo-wizualną.

Pomagamy w realizacji wymogów obowiązujących przepisów prawnych dotyczących przekazywania konsumentom informacji żywieniowej. Wspieramy ponadto marki w budowaniu kampanii promocyjnych produktów spożywczych.

Restauratorom natomiast proponujemy unowocześnienie menu poprzez wprowadzenie oznaczeń żywieniowych.

Nasz zespół tworzą: ekspert ds. prawa żywnościowego, dietetyk, grafik, fotograf, stylistka żywności, specjalista ds. mediów społecznościowych.
 

 
więcej
Classeq Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 114
ul. Trakt Brzeski 62B
05-077 Warszawa - Wesoła
Polska
 
tel. (+48) 22 813 03 25
kom. (+48) 603 718 008
biuro@classeq.pl
www.classeq.pl
 
 
Firma Classeq została założona w 1977 r. w Anglii. Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku. Maszyny marki Classeq, to proste w obsłudze, trwałe i przyjazne dla środowiska zmywarki do szkła i naczyń będące w zasięgu finansowym każdego klienta. Od 2009 roku Classeq Polska jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej marki InterMetro, znanej z rozwiązań umożliwiających pełne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Regały marki Metro posiadają specjalną powłokę antybakteryjną Microban®. W 2011 roku powiększyliśmy naszą ofertę o urządzenia do produkcji lodu marki ICE-O-MATIC, ten mało znany w Polsce producent kostkarek jest liderem w produkcji tych urządzeń w USA. Marka EAUdeVIE to kolejny produkt wprowadzony na polski rynek. EAUdeVIE to przemyślany system filtracji i butelkowania wody przeznaczone dla segmentu HORECA. To proste urządzenie umożliwia posiadanie własnej wody przy znacznym ograniczeniu kosztów jej zakupu. Zapraszamy na nasze stoisko i degustację wody.

System EAUdeVIE otrzymał nagrodę „Najlepszy Produkt XVI Międzynarodowych Targów Gastronomicznych” EuroGastro 2012 w kategorii „Wyposażenie sal restauracyjnych i barów”.
 

 
więcej
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne CLEVRO
Robert Klemba

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 45A
ul. Księże Domki 56a
96-200 Rawa Mazowiecka
Polska
 
tel. (+48) 46 814 72 72
kom. (+48) 516 061 866
fax (+48) 46 814 72 73
clevro@clevro.pl
www.clevro.pl
 
 
Jesteśmy Polską firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych tunelowych i komorowych urządzeń myjących i suszących do różnych rodzajów pojemników, koszy, skrzyń, beczek oraz opakowań dla przemysłu spożywczego.
 

 
więcej
Coffee Bar Academy

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 127
ul. Zygmunta Starego 24/1
34-100 Gliwice
Polska
 
kom. (+48) 604 262 925
coffeebaracademy@gmail.com
www.slaskaszkolabaristow.com.pl
 
 
Zajmujemy się prowadzeniem kursów baristy i szkoleń barmańskich. Specjalizujemy się w obsłudze mobilnych kawiarni eventowych. Prowadzimy konsulting gastronomiczno-hotelarski. Od projektu przez dobór sprzętu, tworzenie menu, rekrutacje personelu (posiadamy własną bazę pracowników) kończąc na szkoleniach i wsparciu serwisowym.
 

 
więcej
COM4IT Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 86
ul. gen. St. Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 33 810 54 34
fax (+48) 33 810 54 34 wew. 5
biuro@com4it.com
www.com4it.com
 
 
Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań opartych o kody kreskowe i tagi RFID, usprawniających procesy w magazynach i logistyce, produkcji oraz sprzedaży. Projektujemy systemy magazynowe i produkcyjne oraz użytkowe aplikacje mobilne dla wszystkich platform systemowych i urządzeń, oferując tym samym szeroką funkcjonalność i dostępność.

Szeroka gama oferowanych przez naszą firmę usług jest wypadkową wieloletniego doświadczenia i posiadanych kompetencji, specyfiki rozwiązań z obszarów automatycznej identyfikacji (Auto ID), a przede wszystkim stawianymi wymaganiami naszych Klientów z różnych branż i zakresów zastosowania. Nasze usługi związane są ściśle zarówno z opracowywanym oprogramowaniem w zakresie analizy przedwdrożeniowej, integracji oraz prowadzenia projektów, jak i doradztwem przy sprzedaży, wsparciem technicznym i kompleksowym serwisem w całym okresie użytkowania. Każde rozwiązanie jest indywidualnie przygotowywane przez zespół programistów i dostosowywane do wymagań naszych Klientów oraz w pełni integrowane z nadrzędnymi programami w firmach. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie naszym Klientom od samego początku współpracy, a długofalowe relacje stanowią dla nas najwyższą wartość.
 

 
więcej
Combi Co Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 104
ul. Zygmunta Starego 24 A
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 279 49 50
fax (+48) 32 279 49 51
info@combi.com.pl
www.combi.com.pl
 
 
Firma COMBI od 1997 roku specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Swój rozwój i pozycję na rynku zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych usług i wyrobów. Stale wzbogacamy swoją ofertę o nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Nasza firma składa się z dwóch działów:
 ∙ dział wyposażenia gastronomii
 ∙ dział wyposażenia kawiarni

Oferujemy kompleksową obsługę, realizując wszystkie fazy inwestycji:
 ∙ projekt architektoniczny i technologiczny
 ∙ uzgodnienia z nadzorem higieniczno-sanitarnym i dozorem technicznym
 ∙ dostawa i montaż urządzeń
 ∙ szkolenie obsługi
 ∙ serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

 
więcej
Comprital Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 31
Stanisławowo 52C
05-180 Pomiechówek
Polska
 
tel. (+48) 22 785 40 46
kom. +48) 506 065 679
biuro@comprital.pl
www.comprital.pl
 
 
Comprital Polska

Misją firmy jest kompleksowe wsparcie i zaopatrzenie w zakresie produkcji lodów wraz z technologią, surowcami, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia własnej lodziarni i punktu gastronomicznego opartego o produkcję lodów i deserów lodowych.

W ośrodku szkoleniowym "Athenaeum" mieszczącym się w siedzibie firmy organizujemy warsztaty, szkolenia i kursy dla lodziarzy i cukierników.

 

 
więcej
Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 103
ul. Kolejowa 17
40-706 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 60 40 700
kom. (+48) 506 647 872
fax (+48) 32 60 40 777
cream@cream.pl
www.cream.pl
 
 
Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze od 20 lat wyznacza trendy współczesnego piekarnictwa i cukiernictwa. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór maszyn, urządzeń i akcesoriów wielu znanych producentów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych zakładów produkujących na skalę przemysłową, jak również do małych i średnich piekarni oraz cukierni.
 

 
więcej
DEBAG

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 69
ul. Szarych Szeregów 22
56-500 Syców
Polska
 
tel. (+48) 62 785 47 10
handlowy@debag.pl
www.debag.pl
www.ascobloc.pl
 
 
DEBAG to marka urządzeń piekarniczych, których oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. Nasza oferta przedstawia pełny zakres pieców, urządzeń piekarniczych oraz chłodniczych przeznaczonych do piekarni, cukierni oraz sklepów. Prezentowane przez nas piece MONSUN, HELIOS, DILA, GALA oszczędzają energię, chronią środowisko i gwarantują perfekcyjną jakość wypieku. Firma PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. zapewnia niezawodny serwis urządzeń DEBAG.
www.alexandersolia.pl
 

 
więcej
DEZAL PLUS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 9
ul. Szypowskiego 1
39-460 Nowa Dęba
Polska
 
tel. (+48) 15 846 42 31
kom. (+48) 695 747 884
info@dezal.com.pl
www.dezal.com.pl
 
 
Dezal Plus - producent polskich gofrownic. Znakomitych zarówno w domu jak również w gastronomii. Wszystkie modele przystosowane do pracy ciągłej ich atutem jest moc - 1300W.

Zalety: krótki czas nagrzewania, krótki czas pieczenia, urządzenie proste w obsłudze, nie wymaga czyszczenia, lekkie w porównania do innych urządzeń profesjonalnych.
 

 
więcej
DIAMANT Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 57
Piekary 371
32-060 Liszki
Polska
 
tel. (+48) 12 262 41 09
kom. (+48) 697 730 415
fax (+48) 12 262 41 07
www.diamant.net.pl
 
 
Diamant Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości komponentów piekarsko-cukierniczych austriackiej firmy Diamant Nahrungsmittel GmbH, lidera na rynkach europejskich, której doświadczenie sięga lat 60-tych ubiegłego wieku.

Na rynku polskim jesteśmy od 1997 roku. Nieustannie zbieramy doświadczenie, z uwagą i zrozumieniem wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, chcąc sprostać ich oczekiwaniom oraz najnowszym trendom rynkowym.
 

 
więcej
DOCEŃ POLSKIE Ogólnopolski Program Promocyjny

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 140
ul. Skłodowksiej 42
47-400 Racibórz
Polska
 
tel. (+48) 32 419 17 00
kom. (+48) 509 230 713
fax (+48) 32 419 16 90
kontakt@docenpolskie.pl
www.DocenPolskie.pl
 
 
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Celem programu jest propagowanie produktów spożywczych wysokiej jakości oraz ich wytwórców. W ramach programu zrealizowano dotychczas ponad dwadzieścia atestacji żywności, podczas których Loża Ekspertów oceniła zgłoszone wyroby i przyznała certyfikaty jakości wyróżniającym się propozycjom. Ocenie podlegają: smak, wygląd i stosunek jakości produktu do jego ceny.
 

 
więcej
Eco Trade Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 64
ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 231 20 88
kom. (48) 601 427 257
fax (+48) 32 661 97 42
ecotrade@ecotrade.pl
www.ecotrade.pl
 
 
Jesteśmy producentem dodatków i półproduktów dla piekarstwa i cukiernictwa. Oferujemy szeroki asortyment mieszanek do wypieku pieczywa, dodatków wypiekowych i funkcjonalnych. W bogatym asortymencie znajdują się mieszanki ciast, masy cukiernicze, nadzienia, kremy, polewy, stabilizatory, lody oraz inne dodatki cukiernicze. Zapewniamy profesjonalną obsługę technologiczną i sprawny serwis.


 


 
więcej
FAMEKS

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 16
ul. Fabryczna 6A
43-440 Goleszów
Polska
 
tel. (+48) 33 857 85 70
fax (+48) 33 857 85 72
fameks@fameks.pl
www.fameks.pl
 
 
Nasza rodzinna firma, FAMEKS, ma długoletnią tradycję. Istnieje nieprzerwanie od 1982 roku. To właśnie zaangażowanie rodziny Franek i troska, pozwala nam na utrzymanie tak wysokiej jakości i surowej kontroli wyrobów. Od 1992 roku produkujemy przede wszystkim naczynia i sztućce jednorazowe. Najnowsza oferta produktów jest przeznaczona przede wszystkim dla cukiernictwa, lodziarni oraz bankietów i cateringów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym prezentujemy m.in. najnowszą linię naczyń finger-food, zwanych też amuse-bouche. Sprawdzają się one doskonale do serwowania wykwintnych przystawek, przekąsek czy też deserów i ciast.
 

 
więcej
Food Colours

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 7
ul. Robotnicza 14a
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
tel. (+48) 44 733 97 30
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl
 
 
Food Colours to prężnie rozwijająca się firma rodzinna, zajmująca się dystrybucją oraz produkcją barwników spożywczych. Poza sprzedażą na terenie kraju, systematycznie wprowadzamy naszą markę na kolejne rynki zagraniczny. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów do różnych zastosowań – zarówno w produkcji przemysłowej jak i do użytku domowego.


Znajdziecie Państwo u nas barwniki spożywcze w formie żelowej, proszkowej oraz płynnej, zarówno naturalne jak i syntetyczne, barwniki w sprayu, ale również dodatki do żywności takie jak klej spożywczy, gliceryna, syrop glukozowy, nabłyszczacze oraz wiele innych.

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, które z ogromną przyjemnością będziemy chcieli przedstawić Państwu podczas tegorocznych targów.
 

 
więcej
FrieslandCampina Nederland B.V.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 91
Stationsplein 4
3818LE Amersfoort
Holandia
 
kom. (+48) 723 994 926
info.warszawa@frieslandcampina.com
www.debic.com
 
 
FrieslandCampina to jedno z 3 największych przedsiębiorstw mleczarskich na świecie. Codziennie dostarcza wartościowe produkty mleczarskie ponad miliardowi konsumentów. Każda decyzja podejmowana przez firmę ma na uwadze właścicieli gospodarstw, dzięki czemu z mleka hodowanych przez nich krów powstają produkty o najwyższej jakości. Używane przez nas mleko jest cenione ze względu na zawartość tłuszczu i białka. Debic jest marką premium stworzoną przez FrieslandCampina z myślą o profesjonalnych użytkownikach i ich potrzebach. Oferujemy szeroki wachlarz produktów nabiałowych najwyższej jakości poczynając od śmietanek i masła, a kończąc na bazach deserowych i śmietankach w aerozolu. Zadaniem produktów Debic jest ułatwianie i udoskonalanie pracy w profesjonalnych kuchniach i pracowniach cukierniczych.
 

 
więcej
FRIGOMAT

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 21
ul. Struga 15
70-777 Szczecin
Polska
 
kom. (+48) 501 578 808
biuro@frigomat.com.pl
www.frigomat.com.pl
 
 
Firma FRIGOMAT jest włoskim producentem wysokiej klasy urządzeń do produkcji lodów, marka projektuje oraz produkuje maszyny do lodów od ponad 46 lat. FRIGOMAT jest partnerem technologicznym dla producentów komponentów do lodów oraz ciast, dzięki pełnej gamie rzemieślniczego sprzętu laboratoryjnego. Naszą misją są stałe badania zmierzające do uzyskania najbardziej innowacyjnej technologii stosowaną dla najlepszych tradycji rzemieślniczej. Nieustannie prowadzone są prace badawczo-rozwojowe, w celu opracowania nowych rozwiązań technologicznych. Firma poświęca szczególną uwagę na organizację programów szkoleniowych, technicznych i sprzedaży dla całej sieci dystrybucji. Są to filary działalności, które zapewniają maksymalną jakość przed i po sprzedaży. FRIGOMAT eksportuję swój sprzęt na całym świecie w tym także w Polsce. Jako autoryzowany dystrybutor marki FRIGOMAT w Polsce zapewniamy kompleksową obsługę klienta od porad oraz informacji po szkolenia i obsługę autoryzowanego serwisu FRIGOMAT. Nasi specjaliści fachowo potrafią odpowiedzieć na potrzeby oraz pragnienia klienta. Pomagamy otworzyć biznes od A do Z. Nasi sprzedawcy oraz serwisanci zawsze chętnie udzielą Państwu porady.
 

 
więcej
Frizpol

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 96
ul. Średnia 47
42-200 Częstochowa
Polska
 
tel. (+48) 34 325 57 84
kom. (+48) 603 380 016
biuro@frizpol.pl
www.frizpol.pl
 
 
Frizpol to istniejąca od 1997r. firma zajmująca się importem nowych i używanych maszyn oraz urządzeń do produkcji lodów. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych włoskich firm takich jak SPM, Coldline, Mondial oraz Tecnomac. Sprowadzamy również urządzenia wiodących na rynku włoskim producentów takich jak Carpigiani, Isa, Coldelite, Bravo i wielu innych. Proponowany przez nas sprzęt spełni oczekiwania i zadowoli najbardziej wymagających klientów. Urządzenia używane są w idealnym stanie technicznym po przeglądach wykonanych w autoryzowanych punktach serwisowych na terenie Włoch. Na bezawaryjne działanie takich urządzeń, udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

W naszej firmie można zakupić również części zamienne do większości maszyn i urządzeń produkcji włoskiej.
 

 
więcej
GALAGO POLAND Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 8
Stanisławowo 66
05-180 Pomiechówek
Polska
 
tel. (+48) 22 785 44 60
kom. (+48) 506 065 675
fax (+48) 22 758 48 20
galago@galago.pl
www.galago.pl
 
 
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów włoskiej firmy Medac. W naszej ofercie znajdziecie Państwo papierowe kubki do lodów, pojemniki izotermiczne do sprzedaży lodów na wynos, papierowe kubki do napojów gorących i zimnych oraz kubki do kurczaków, frytek i popcornu. Wykonujemy nadruki indywidualne według projektu klienta. Minimalna ilość nadruku to tylko 5000 sztuk.

Ponadto dla gastronomii i cateringu polecamy stylowe naczynia stołowe, sztućce, szklanki i kieliszki z tworzywa.
 

 
więcej
GastronoMasz P.P.U.H.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 1
ul. Popiełuszki 26
85-863 Bydgoszcz
Polska
 
kom. (+48) 513 033 400; (+48) 603 060 350
biuro@maszynydolodow.com
www.maszynydolodow.com
 
 
GastronoMasz - największy sprzedawca maszyn do lodów w Polsce.

Maszyny do każdego rodzaju lodów: świderków amerykańskich, lodów włoskich, lodów tradycyjnych. Granitory, gofrownice, naleśnikarki. Dodatki i akcesoria.


Dystrybutor marek premium:
STOELTING
INNOVA ITALIA
ICEBERG
ROLLER GRILL
ELMECO
SANOMAT

Producent komponentów:
ŚWIAT LODÓW
GELATO MARCELLO

Zaopatrzenie lodziarni w komponenty, wafle, polewy, sosy, dodatki itp.
 

 
więcej
GEL MATIC POLSKA Piotr Kaczor

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 40
ul. Zbąszyńska 13
91-342 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 298 04 64
kom. (+48) 696 428 075
fax (+48) 42 298 04 65
piotr.kaczor@gelmatic.pl
www.gelmatic.pl
 
 
Automaty do lodów to sztandarowy produkt firmy Gel Matic. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Naszym celem od zawsze było dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości, optymalizacja działania oraz dalsze uproszczenie obsługi i udaje nam się to osiągnąć dzięki nieustannemu doskonaleniu wychodzących z naszych fabryk urządzeń. Doświadczenie i wiedza to nasz największy kapitał. Pielęgnując tradycję pozostajemy firmą nowoczesną, szukająca innowacyjnych rozwiązań.
Maszyny do lodów to nasza specjalność od kilkudziesięciu lat.

Tradycja zobowiązuje, dlatego nasze maszyny do lodów są niezmiennie najlepszymi urządzeniami w swojej klasie. Dzięki ścisłej specjalizacji naszej produkcji jesteśmy w stanie rozwijać swój koncept produkcji maszyn do lodów soft oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich produktach. Nasza firma to marka sama w sobie. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doskonałej jakości produktom zyskaliśmy zaufanie klientów na całym świecie. Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że można przez kilkadziesiąt lat utrzymywać bardzo wysoki poziom.
 

 
więcej
GIKO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 61
ul. Żeromskiego 93A
42-603 Tarnowskie Góry
Polska
 
tel. (+48) 32 285 51 67
kom. (+48) 509 966 109
fax (+48) 32 381 09 25
giko@giko.pl
www.giko.pl
 
 
Działamy na rynku urządzeń dla piekarnictwa i cukiernictwa w zakresie dostawy, montażu i serwisu już od ponad 20 lat. Wypracowane umiejętności i doświadczenie zaprocentowało współpracą z najlepszymi producentami – światowymi liderami w zakresie systemów chłodniczych, piecowych i silosowych.

Mamy zaszczyt współpracować z najlepszymi, zdobywając wiedzę, cenne doświadczenie, nieustannie podnosząc swoje umiejętności, dostarczając tym samym najwyższą jakość naszym klientom. Na swoim koncie mamy szereg instalacji począwszy od rzemieślniczych, przez półprzemysłowe do przemysłowych zamontowanych w polskich piekarniach. Od lat dostarczamy również polskim piekarniom i cukierniom wyprodukowany przez nas piec modułowy GWAREK Plus, który stale rozwijamy i ulepszamy. Produkujemy także na indywidualne zamówienie komory garownicze i wymienniki ciepła. W swojej ofercie posiadamy również używane, regenerowane piece i maszyny piekarnicze i cukiernicze. Szeroki zakres prac remontowych świadczonych przez naszą firmę przyczynił się do stworzenia zaplecza warsztatowo - narzędziowego oraz wyszkolenia własnego zespołu serwisowego. GIKO zapewnia wysokiej jakości obsługę świadcząc całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

 
więcej
Golden Fruit

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 111
ul. Szewczyka 11a
43-215 Studzienice k/Pszczyny
Polska
 
tel. (+48) 32 411 88 11
kom. (+48) 508 369 397
biuro@goldenfruit.pl
www.goldenfruit.pl
 
 
Firma Golden Fruit została założona w 1998 roku. W chwili obecnej jesteśmy firmą posiadająca na rynku największą ilość urządzeń do sprzedaży deserów lodowych typu Granita i Sorbet oraz producentem syropów do ich produkcji Fruit Line.

Nasza firma posiada profesjonalny i bardzo sprawnie działający system dystrybucji oraz serwis który pozwala nam na oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie satysfakcjonującym nawet bardzo wymagających odbiorców.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzone i o najwyższej jakości są to między innymi:
  ∙ Syropy do produkcji deserów lodowych FRUIT LINE,
  ∙ Aromatyczna czekolada ALESSANDROi "bazy" do przygotowywania koktajli Alexander,
  ∙ Wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne firmy Brass i GBG,
  ∙ Profesjonalne Ekspresy Ciśnieniowe Nuova Simonelli
  ∙ Ekspresy Biurowe Szwajcarskiego producenta Nivona
  ∙ Środki chemiczne do ekspresów wszystkich typów PULY CAFF.
  ∙ Akcesoria dla Baristów, CafeLat, Pallo, Motta, i wielu innych
  ∙ Kawy Lavazza, Segafredo, Dallmayr które zdobyła zaufanie i uznanie klientów w wielu krajach europy

Oferta naszej firmy jest skierowana głównie do segmentu Ho Re Ca.

Jeżeli prowadzą Państwo lokal gastronomiczny, restaurację czy cukiernię zlokalizowaną w miejscu zapewniającym dużą rotację klientów i są zainteresowani oferowanymi przez nas produktami serdecznie zapraszamy do współpracy.
 

 
więcej
Grodcono

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 113
ul. Wrocławska 60
49-200 Grodków
Polska
 
tel. (+48) 77 415 52 81
fax (+48) 77 415 52 83
biuro@grodcono.pl
www.grodcono.pl
 
 
Producent wafli do lodów.
 

 
więcej
Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 24
ul. Budryka 4
41-103 Siemianowice Śląskie
Polska
 
tel. (+48) 32 229 49 27
kom. (+48) 501 598 222
fax (+48) 32 229 55 03
biuro@guztech.com.pl
www.guztech.com.pl
 
 
Piece i maszyny piekarnicze nowe i używane renomowanych firm. Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h. Reprezentuje na terenie Polski firmy HEIN, EBERHARDT, LILLNORD, CIBERPAN, MONO, HOBART, DELTA, SINMAG.
 

 
więcej
HARD-ICE
Multi Ice Radosław Charubin

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 38
Zaścianki, ul. Modrzewiowa 11
15-521 Białystok
Polska
 
tel. (+48) 85 307 03 23
kom. (+48) 731 780 658
biuro@hard-ice.pl
www.hard-ice.pl
 
 
Hard - Ice to polski producent maszyn do lodów. W ciągu 7 lat sprzedała blisko 1000 urządzeń, które z powodzeniem pracują na terenie całego kraju, także w Rosji, Czechach, na Słowacji, Białorusi, w Chorwacji a nawet na Wyspach Kanaryjskich! W branży firma jest znana jako producent ekonomicznej i oszczędnej w eksploatacji maszyny do lodów tzw. twardych świderków. Ten rodzaj lodów zyskał masową popularność dzięki największej obecnie sieci lodziarni franczyzowych w Europie - Lody Bonano. Świderki to jej produkt flagowy, a wszystkie urządzenia używane przez lodziarnie pochodzą właśnie od tego polskiego producenta.

Propozycja Hard-Ice obejmuje już ponad 15 różnych typów i rodzajów urządzeń wykorzystywanych przez lodziarnie na całym świecie. Jednym z nich jest model Eskimo -najbardziej zaawansowana i pełna niespotykanych dotąd, innowacyjnych rozwiązań maszyna. W ciągu zaledwie godziny Eskimo możne wyprodukować prawie pół tysiąca porcji lodów.

Oprócz maszyny Eskimo drugą tegoroczną nowością w ofercie firmy jest model Maxi Freeze, w którym zainstalowano innowacyjny system mrożenia „Multi point” - ten sam zresztą, który znalazł się pod obudową Eskimo. Maxi Freeze ma nową i bardziej wydajną sprężarkę, odznacza się także zwiększoną wydajnością.
 

 
więcej
IBIS

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 93
ul. Jana Pawła II 38
89-200 Szubin
Polska
 
tel. (+48) 52 391 02 00
kom. (+48) 517 911 007
fax (+48) 52 391 02 09
biuro@ibis.net.pl
www.ibis.net.pl
 
 
IBIS to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szubin przy ulicy Jana Pawła II 38, w województwie kujawsko-pomorskim. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze maszyny piekarnicze odznaczały się najwyższą jakością i najlepszym standardem wykonania. Między innymi to przyniosło nam renomę i uznanie wśród Klientów całej Europy. W Polsce klika tysięcy piekarni wyposażonych jest w maszyny piekarnicze oznaczone logiem IBIS.

Dbając o najwyższą jakość usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zleconego im zadania. Zajmujemy się remontami pieców i maszyn piekarniczych. Zapewniamy profesjonalny serwis, a także stały dostęp do części zamiennych.

W trosce o najlepszą jakość usług, nieustannie się rozwijamy. Staramy się, by stosowane przez nas rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale również skuteczne i praktyczne. Wprowadzamy na rynek produkty, które wzbudzają duże zainteresowanie wśród Klientów.

W roku 2016 wprowadziliśmy do oferty piec elektryczny w stylu retro, tzw. piec kamienny. Dodatkowo w drugiej połowie roku swoją premierę miała nowa linia ubijaczek planetarnych UC. Obecnie dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, a także nowoczesnym parkiem maszyn - wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.
 

 
więcej
Icecream Factory

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 108
ul. Młynarska 50
96-100 Skierniewice
Polska
 
tel. (+48) 46 835 02 81
kom. (+48) 504 078 008
fax (+48) 46 835 02 81
kw@icecreamfactory.pl
www.icecreamfactory.pl
 
 
Icecream Factory – kompleksowe wyposażenie lodziarni i cukierni.

Firma Icecream Factory jest autoryzowanym dealerem maszyn do lodów włoskiej firmy ICETECH FRIGOGELO, będącej na rynku już od ponad 30 lat. Dzięki współpracy z tak doświadczonym partnerem Icecream Factory może zaproponować doskonałej jakości urządzenia do lodów włoskich, jak i gałkowych, frezery oraz pasteryzatory , dojrzewalniki, a także duże linie do produkcji lodów. Jako uzupełnienie oferty proponujemy także szafy mroźnicze i szokowniki czołowego włoskiego producenta CastelMac. Wśród proponowanych produktów w naszej firmie są również znakomite witryny do lodów FB oraz mobilne lodziarnie. Jednym z profilów naszej działalności są szkolenia z zakresu technologii produkcji lodów. W tej dziedzinie współpracujemy z znanymi włoskimi producentami półproduktów do lodziarni i cukierni.
 

 
więcej
INSOFT

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 82
ul. Jasna 3A
31-227 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 415 23 72
fax (+48) 12 415 23 72
market@insoft.com.pl
www.insoft.com.pl
 
 
INSOFT jest producentem oprogramowania magazynowo-sprzedażowego przeznaczonego dla branży ciastkarsko-piekarniczej. 25 lat doświadczenia Insoft w tworzeniu oprogramowania pomaga przedsiębiorcom zwiększać zyski i optymalizować zarządzanie biznesem. Program PC-Market służy do zarządzania sklepem, magazynem oraz dostawami. Program umożliwia kontrolę sprzedaży i stanu rozliczeń. Szeroka gama raportów umożliwia szczegółową analizę stanu sklepu. Program obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu. Program Mini-Market natomiast łączy obsługę stanowiska POS oraz uproszczonego magazynu. Uproszczona i zautomatyzowana obsługa zaplecza sklepu pozwala koncentrować się pracownikom na efektywniejszej obsłudze klientów. Zapraszamy na nasze stoisko, aby zapoznać się z naszą ofertą.
 

 
więcej
inSolutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 101
ul. Bukowa 13
41-700 Ruda Śląska
Polska
 
tel. (+48) 32 370 00 23
kom. (+48) 728 485 622
fax (+48) 32 278 61 76
insolutions@insolutions.pl
www.insolutions.pl
 
 
inSolutions oferuje profesjonalne doradztwo oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne dla biznesu. Nasze rozwiązania skupione są na zintegrowaniu kluczowych danych w jednym miejscu - w systemie ERP. Na zamówienie tworzymy oprogramowanie ściśle dostosowane do potrzeb klientów. Doradzamy w zakresie integracji i rozwoju istniejących systemów informatycznych. Tworzymy i realizujemy strategie informatyzacji przedsiębiorstw m.in. dla branży cukierniczo-piekarskiej system inPiekarnia (gama rozwiązań IT pozwalająca kompleksowo obsłużyć procesy w przedsiębiorstwie: od sprzedaży, strony www, produkcję po magazyn). Prowadzimy szkolenia dla pracowników firm, kadry kierowniczej i analityków. Tworzymy strony internetowe i rozwiązania portalowe oraz rozwiązania B2B i B2C. Oferujemy sprzedaż, wdrożenia, rozbudowę oprogramowania do prowadzenia działalności firm InsERT (Navireo, linia GT, linia nexo) oraz COMARCH. Ideą naszej firmy jest przede wszystkim wspieranie biznesu kompleksowo.
 

 
więcej
PPH INTEGROPOL

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 99
ul. Prosta 18
72-100 Łozienica
Polska
 
tel. (+48) 91 419 16 96
kom. (+48) 667 022 670
fax (+48) 91 419 16 30
integropol@op.pl
www.integropol.pl
 
 
PPH INTEGROPOL to wiodący w Polsce producent koncentratów lodów mlecznych w proszku. Wieloletnie dążenie do doskonałości produktów zaowocowało niepowtarzalną recepturą. Z naszych unikalnych koncentratów powstają smaki rozpoznawalne w ustach całej Polski, dzięki jednostce produkcyjnej mieszczącej się w Łozienicy k/ Goleniowa, oraz magazynom pomocniczym w Katowicach i Pruszczu Gdańskim. W trosce o różnorodność stworzyliśmy szeroką ofertę, która zaspokoi wszelkie gusta: I Lody extra wyborowe pełnotłuste przeznaczone do automatów amerykańskich, II Lody extra pełnotłuste szczecińskie - przeznaczone do automatów włoskich, III Lody Standard szczecińskie - odtłuszczone przeznaczone do automatów włoskich. Zamówienia dostarczamy w odpowiedniej ilości i na czas.
 

 
więcej
Irca S.p.A

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 110
Via degli Orsini 5
21013 Gallarate (VA)
Italy
 
www.irca.eu
 
 

 

 
więcej
JAAW Chemia Adam Tokarz

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 84
ul. E. Orzeszkowej 83
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
kom. (+48) 500 555 976
jaaw.chemia@o2.pl
www.jaawchemia.com
 
 
Siedziba firmy JAAW Chemia znajduje się w Bielsku-Białej a swoim zasięgiem obejmuje województwa śląskie, małopolskie, opolskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty do mycia oraz dezynfekcji jak również szczotki, ściągaczki, czyściwa, ręczniki, worki oraz papier toaletowy. Jesteśmy dystrybutorami takich firm jak: Cid Lines, Steripower, Kimberly Clark, TORK oraz VIKAN. Naszą filozofią jest nie tylko dostarczenie samego produktu ale również rozwiązań systemowych powiązanych ze szkoleniami oraz stworzeniem dokumentacji.
 

 
więcej
JABEX

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 109
ul. Piekarska 130
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 33 815 15 40
kom. (+48) 697 611 041
biuro@jabex.com.pl
www.jabex.com.pl
 
 
Firma Jabex powstała w 1990 roku w Bielsku-Białej. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ważnym dostawcą na krajowym i zagranicznym rynku cukierniczo-piekarniczym.

Uznanie naszych klientów zdobyliśmy spełnianiem, a niejednokrotnie wyprzedzaniem, ich oczekiwań i potrzeb, a także wysoką jakością oferowanych produktów oraz bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem. Mocnym atutem jest właśnie kompleksowość naszej oferty, bo nikt poza Jabexem, nie oferuje w kraju możliwości zakupu tak szerokiej gamy produktów z jednego miejsca. W naszej ofercie znajduje się blisko 200 wyrobów, a nad kolejnymi innowacyjnymi nowościami nieustannie pracuje sztab naszych najlepszych specjalistów. Solidność, wzajemny szacunek,  partnerstwo i indywidualne podejście do każdego klienta – to od dawna kultywowane w naszej firmie wartości, które w kontaktach z partnerami biznesowymi z powodzeniem stosujemy do dziś. Z dumą możemy powiedzieć, że model, który udało nam się wypracować, sprawdza się i jest ponadczasowy.

Zapraszamy do współpracy.
 

 
więcej
KAMES Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 63
ul. Fletniowa 47
03-160 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 676 52 53
fax (+48) 22 676 52 53
kames@kames.pl
www.kames.pl
 
 
Od roku 1991 wyłączny dystrybutor MEC3 w Polsce. Marka ta, dzięki bezkompromisowej kontroli jakości i wyjątkowej dynamice jest najwyżej notowana w branży w skali światowej.

Poprzez sieć hurtowni na terenie całej Polski dostarczamy niemal wszystko, z czego robi się lody – bazy, surowce, dodatki funkcjonalne, koncentraty smakowe, dodatki smakowo-dekoracyjne, syropy - także do lodów tęczowych, kuwertury, posypki czekoladowe i orzechowe, mieszanki w proszku do automatów i lodów tradycyjnych oraz wiele innych produktów. Dostarczamy także potrzebne w produkcji lodów artykuły innych producentów, pojemniki i płuczki do witryn, gałkownice, opakowania termoizolacyjne oraz wiele innych akcesoriów.

Dla Klientów, którzy równocześnie z produkcją lodów prowadzą cukiernie, mamy szeroki wybór półproduktów i narzędzi do deserów i wyrobów cukierniczych.
 

 
więcej
PRPH Kandy

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 23
ul. Fabryczna 1/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
tel. (+48) 44 649 51 52
kom. (+48) 692 242 621
fax (+48) 44 732 06 24
kandy@kandy.pl
www.kandy.pl
 
 
PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, żele do delicji, koncentraty glazur, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na 30-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. Są one wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Najnowszym proponowanym przez nas produktem są termostabilne nadzienia budyniowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, o idealnej konsystencji i fantastycznym smaku, a przy tym w bardzo konkurencyjnej cenie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami.

Polecamy również żele dekoracyjne (glazury na gorąco) pod marką Cristalli. Zdobyły one 2 miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii "Komponent".

Nasze atuty to:
  ∙ nowoczesne linie technologiczne
  ∙ stale udoskonalany park maszyn
  ∙ wyspecjalizowana kadra
  ∙ położenie w centrum Polski
  ∙ sprawna i elastyczna organizacja dostaw do Klientów z całej Polski i zagranicy
  ∙ certyfikowany system ISO 22000

 

 
więcej
KOMAGES Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 68
Janczewo 23 A
66-431 Santok/ Gorzów Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 95 728 49 60
fax (+48) 95 728 49 63
lody@komages.pl
www.lodykomages.pl
 
 
Produkujemy od ponad 25 lat najwyższej jakości, na naturalnych składnikach, koncentraty:
- lodów SOFT tzw. WŁOSKICH /ponad 40 smaków w dwóch rodzajach CLASIC i PREMIUM/,
- lodów ŚWIDEREK tzw. AMERYKAŃSKICH,
- lodów SZERBETOWYCH - owocowych o śladowej zawartości tłuszczu,
- gofrów biszkoptowych,
- naleśników /słodkich i wytrawnych/,
- napojów lodowych typu GRANITA /zawierających naturalny wapń, magnez + 72 inne pierwiastki - 20 smaków/,
- płynną masę lodową UHT /lody w płynie/,
- placków ziemniaczanych i pyz,
- kremu cukierniczego o smaku BITEJ ŚMIETANY.

Prowadzimy w SUPER CENACH SPRZEDAŻ MASZYN DO LODÓW i ich serwis.
 

 
więcej
KOMPLET Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 137
ul. Chlebowa 2
62-080 Tarnowo Podgórne
Polska
 
tel. (+48) 61 869 71 00
kom. (+48) 608 599 473
fax (+48) 61 896 71 01
biuro@komplet.pl
www.komplet.pl
 
 
KOMPLET Polska to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawanych firm branży piekarskiej i cukierniczej, funkcjonujących na polskim rynku, której filozofia działania oparta jest na czterech fundamentalnych zasadach: doświadczenia, innowacyjności, wysokiej jakości produktów oraz kompleksowości rozwiązań.

KOMPLET Polska to przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, oferujące szeroką gamę surowców do wyrobów cukierniczych i piekarniczych o najwyższej światowej jakości. Są to: mieszanki i koncentraty do wyrobu chleba, bułek oraz ciast; mieszanki na kremy i gotowe kremy, produkty convenience, produkty głęboko mrożone, środki adhezyjne i produkty serwisowe.

KOMPLET Polska to połączenie tradycji i nowoczesności, natury i skomplikowanej technologii. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu odpowiedzialnego korzystania z surowców, wysokiego standardu higienicznego oraz systematycznej i szczegółowej kontroli procesów produkcyjnych - firma posiada Zintegrowany system Zarządzania Jakością (GHP, GMP, HACCP, IFS, BRC, UTZ, RSPO). Dzięki temu produkty KOMPLET Polska kojarzone są z wysoką jakością, łatwością stosowania i dobrym smakiem.
 

 
więcej
Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" S.A.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 102
ul. Niepodległości 42
88-150 Kruszwica
Polska
 
tel. (+48) 22 335 67 00
ztkruszwica@ztkruszwica.pl
www.kruszwica.pl
 
 
Jesteśmy największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej przetwórcą nasion oleistych i producentem tłuszczów roślinnych. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży olejów i margaryn. Jako Zakłady Tłuszczowe Kruszwica jesteśmy właścicielem wiodących na rynku marek konsumenckich takich jak: Kujawski z pierwszego tłoczenia, Olivier, Smakowita, Optima Cardio. Na rynku profesjonalnym jesteśmy zaangażowanym partnerem, który oferuje wyspecjalizowane produkty dla rzemieślników branży cukierniczej, piekarskiej, rynku gastronomicznego i dużego przemysłu. Kreujemy rynek, tworząc coraz lepsze rozwiązania i aktywnie współuczestnicząc w rozwoju swoich klientów. Nasza działalność obejmuje wszystkie etapy przetwórstwa roślin oleistych - od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, po konfekcjonowanie i dystrybucje wyrobów do klienta finalnego. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością surowców wykorzystywanych do produkcji oraz jakością gotowych produktów. Posiadamy certyfikację systemów bezpieczeństwa żywności na zgodność z ISO 22000 oraz IFS. Jakość Kruszwicy to rzetelność, pewność i niezawodność.
 

 
więcej
LC TRADE POLAND

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 76
ul. Olszówka 62
43-309 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 33 445 70 38; (+48) 22 397 09 97
kom. (+48) 728 789 070
zhuk@laconditerra.com.pl; technolog@laconditerra.com.pl
www.laconditerra.com
 
 
Specjalizujemy się w produkcji i dostawach niezbędnych artykułów na rynek cukierniczy: od składników i ozdób dekoracyjnych do wyjątkowych opakowań cukierniczych.

Posiadamy własny zakład produkcyjny form i serwetek do cukierek czekoladowych, babeczek, muffinek oraz innych wyrobów cukierniczych. Najwyższa jakość produkowanych wyrobów zapewniają najnowsze urządzenia włoskie i materiały eksploatacyjne, kupowane w Europie.

Asortyment wyrobów do pakowania wyrobów cukierniczych są od wiodących producentów tej branży. Opakowanie tradycyjnie wysokiej jakości i funkcjonalności, stworzone zgodnie standardów europejskich produkcji wyrobów przemysłu spożywczego wyłącznie z naturalnych surowców.

Swiadczymy wyjątkową usługę naniesienia personalnego loga na foremki do mufinek, serwetki oraz folie rantową.

Nasi projektanci opracują dekor, spełniający Państwa oczekiwania i zapewnią idealny wygląd wyrobów.

Operatywność i jakość wykonanych zamówień są kluczowymi przesłankami sukcesów "LC TRADE POLAND".

Stale poszerzamy asortyment, żeby sprostać wymaganiom rynku i będzie nam miło widzieć Państwo wśród naszych stałych Klientów!
 

 
więcej
LifeWellness Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 2
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 243 96 46
kom. (+48) 508 094 053
biuro@lifewellness.pl
www.lifewellness.pl
 
 
LifeWellness to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie promocji i sprzedaży wyciskarek wolnoobrotowych Alfa 3G oraz pras do tłoczenia oleju na zimno marki Gorenje. Nasz zespół składa się z grona specjalistów, którzy na każdym etapie sprzedaży służą pomocą. Zajmujemy się sprzedażą zarówno detaliczną, jak i hurtową. Nasze wyciskarki Alfa 3G to profesjonalne urządzenia, które mogą pracować również we wszelkiego rodzaju zakładach gastronomicznych czy cukierniach. Soki z wyciskarek Alfa 3G są nie tylko smaczne i zdrowe ale przede wszystkim, dzięki możliwości przeciskania w nich różnych ziół - bardzo oryginalne. Zapraszamy do kontaktu.
 

 
więcej
LIRON POLSKA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 48A
Plac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 61 282 24 64
kom. (+48) 696 473 553
fax (+48) 61 282 24 64
biuro@liron-polska.pl
www.liron-polska.pl
 
 
LIRON POLSKA to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji maszyn do lodów Świderków i włoskich. Od ponad 5 lat budujemy markę opartą o doświadczenie i innowacyjność oferując najwyższej jakości urządzenia do produkcji lodów zaopatrując klientów indywidualnych oraz sieciowych. Nasze maszyny budowane są na bazie najwyższej klasy podzespołów takich marek jak: SIEMENS, COPELAND, DANFOSS, SCHNEIDER.
 

 
więcej
Lodel

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 41A
Kłanino 2a
84-107 Kłanino
Polska
 
tel. (+48) 58 774 44 00
info@lodel.pl
www.lodel.pl
www.freezerr.com
 
 
Jesteśmy producentami innowacyjnych maszyn do lodów świderków FREEZERR oraz kompontentów do lodów i gofrów. Od lat należymy do ścisłej czołówki w branży lodziarskiej.
 

 
więcej
Lodmar Gastro Solution Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 46
ul. Kolejowa 2
62-200 Gniezno
Polska
 
tel. (+48) 61 425 96 45
kom. (+48) 609 444 882
fax (+48) 61 424 47 02
biuro@lgs.lodmar.pl
www.lgs.lodmar.pl
 
 
Firma LGS Lodmar Gastro Solution Sp z o.o. oferuje kompleksową sprzedaż profesjonalnych urządzeń do gastronomii:
· Taylor - maszyny do lodów i shake oraz mrożonych jogurtów
· Maszyny do produkcji lodów tradycyjnych - frezery, pasteryzatory
· Witryny do lodów i ciast
· Techfrost, Desmon - szafy chłodnicze, mroźnicze i szokowe
· Flavour Burst - przystawki do posypek i koloryzowania rantów loda
· Spm – urządzenia do produkcji mrożonych napojów typu slush, sorbet, granita, mrożona kawa, shake itp.
· Cooktek – nowoczesne rozwiązani indukcyjne stosowane w gastronomii: torby termiczne do pizzy, hamburgerów i frytek, woki indukcyjne, indukcyjne płyty grzewcze nastawne i wpuszczane w blat
· Bunn - przelewowe automaty do kawy, młynki do kawy, automaty do mrożonych napojów
· Melitta - automatyczne ekspresy do kawy

Na kompleksowość naszej obsługi składa się fachowe doradztwo, dowóz, instalacja urządzeń, szkolenie personelu oraz własny magazyn części zamiennych. Zapewniamy szybki i skuteczny serwis na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie Państwu wymierne korzyści.
 

 
więcej
LODOLANDIA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 132
ul. Powstańców Śląskich 124/141
01-466 Warszawa
Polska
 
kom. (+48) 887 887 514
kontakt@lodolandia.pl
www.lodolandia.pl
 
 
Lodolandia jest największą w Polsce siecią mobilnych punktów sprzedaży lodów świderków z automatu. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych. Posiadamy sieć punktów własnych oraz 270 punktów franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

Franczyza „Lodolandia” została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży lodów, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy z maszyną do lodów, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.
 

 
więcej
Lolly Polly Lody Naturalne

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 120
ul. Słowackiego 22
32-640 Zator
Polska
 
tel. (+48) 33 506 52 06
kom. (+48) 501 977 866
fax (+48) 33 487 13 05
biuro@lollypolly.pl
www.lollypolly.pl
 
 
Firma Lolly Polly powstała na bazie 10 letnich doświadczeń mistrzów cukierniczych. Swoją działalność na terenie Zatora rozpoczęła w roku 2016, oferując klientom detalicznym oraz hurtowym najstaranniej dobrane smaki lodów naturalnych. W swojej ofercie firma posiada ponad 100 smaków lodów, które są połączeniem tradycji lodziarskiej z nutą nowoczesności.

Firma prowadzi także własną sieć kawiarni/lodziarni. Wprowadza również możliwość podejmowania współpracy partnerom prywatnym poprzez uczestniczenie w sieci franczyzy.

Lolly Polly dostarcza również lody dla klientów w segmencie HoReCa. Lody proponowane przez firmę są zawsze świeże i wyprodukowane z naturalnych składników najwyższej jakości, ponieważ zadowolenie klientów zwłaszcza tych najmłodszych jest najważniejsze.
 

 
więcej
Magorex R. Górka s.j.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 65
ul. Pienińska 11
68-200 Żary
Polska
 
tel. (+48) 68 456 68 50
kom. (+48) 797 026 611
info@magorex.pl
www.magorex.pl
 
 
MAGOREX jest polskim producentem z ponad 20 - letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wyrobów z aluminium, stali aluminizowanej AluSteel ( stali dwustronnie pokrytej aluminium ), stali nierdzewnej i stali węglowej. MAGOREX to w 100% polski kapitał. Specjalizujemy się w produkcji wyposażenia dla piekarni i cukierni. Produkujemy ponad 2 tysiące standardowych produktów, między innymi : blachy i formy, wózki piekarnicze i transportowe, meble i stoły ze stali nierdzewnej, nadziewarki i smażalniki do pączków, tace wystawowe i transportowe, różnego rodzaju akcesoria. Oferujemy również ponad 400 form i akcesoriów do produkcji pralin z czekolady. MAGOREX to największy producent w Polsce oraz wiodący w Europie.
 

 
więcej
Mankiewicz sp.j.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 95
ul. Nałkowskiej 5
41-922 Radzionków
Polska
 
tel. (+48) 32 289 74 74
biuro@mankiewicz.pl
www.mankiewicz.pl
 
 
Firma Mankiewicz sp.j. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.

Zobacz ofertę W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.
 

 
więcej
MARCO CAFFE Niziołek Marek

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 87
ul. Piłsudskiego 8
41-200 Sosnowiec
Polska
 
kom. (+48) 793 632 332; (+48) 533 632 333
biuro@marcocaffe.pl; marcocaffe@op.pl
www.marcocaffe.pl
 
 
Marco Caffe to zespół ludzi z pasją do kawy i profesjonalistów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od kliku lat buduje długotrwałe relacje z klientami HoReCa i firmami.

Marco Caffe Team dobierze dla Państwa potrzeb ekspres ciśnieniowy/kolbowy Sanremo z całym niezbędnym osprzętem takim jak młynek automatyczny, tampery, wybijaki, kubki do spieniania mleka itp. lub ekspres automatyczny Nivona. W naszej ofercie znajdą Państwo również ekspresy innych marek.

Wśród dużej oferty kaw dostępnych na rynku wyselekcjonowaliśmy tylko te marki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą flagową marką jest Musetti. Zapraszamy Państwa na nasze stoisko, do showroom-u w Sosnowcu lub wykonamy prezentację u Państwa, aby to smak kawy przekonał do nawiązania z nami współpracy. Naszym klientom w gastronomii zapewniamy przeszkolenia baristyczne i opiekę serwisową ekspresów.

Nasza obsługa klienta to również serwis ekspresów ciśnieniowych i automatycznych.

Zapraszamy!
 

 
więcej
Master Cook Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 94
al. Wojska Polskiego 42B
05-800 Pruszków
Polska
 
kom. (+48) 885 807 007
biuro@master-cook.pl
www.master-cook.pl
 
 
Master Cook Polska Jest producentem przypraw monolitycznych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków cukierniczo-piekarniczych - galaretki, budynie, kisiele, proszek do pieczenia i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.
 

 
więcej
F.H. MASZ GLIWICE Dariusz Malinowski

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 74
ul. Wolności 22
44-109 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 234 24 47
kom. (+48) 502 208 274
fax (+48) 32 335 61 27
masz@masz.gliwice.pl
www.masz.gliwice.pl
 
 
MASZ GLIWICE, firma o 20 letnim doświadczeniu, z całkowitym polskim kapitałem. Czołowy producent maszyn piekarniczo-cukierniczych takich jak mieszałki spiralne, krajalnice, ubijaczki, linie do chleba, wywrotnice, sprzęt drobny dla cukiernictwa i gastronomi. Wszechstronna obsługa oprócz produkcji także serwis i remonty maszyn używanych. Własny dział konstrukcyjny, nasze maszyny są nieustannie modyfikowane tak by spełniały oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy pewni niezawodności naszych urządzeń, dlatego udzielamy dwuletnią gwarancję.
 

 
więcej
Mechanika Maszyn Bartkowiak Leszek

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 70
ul. Fabryczna 7
88-400 Żnin
Polska
 
tel. (+48) 52 302 26 54
kom. (+48) 603 448 113
fax (+48) 52 302 26 54
mmbartkowiak@mmbartkowiak.pl
www.mmbartkowiak.pl
 
 
WIODĄCY PRODUCENT MASZYN I URZĄDZEŃ DLA PIEKARŃ I CUKIERNI

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem w branży piekarniczo-cukierniczej. Specjalizujemy się w naprawach i remontach kapitalnych wszystkich maszyn i urządzeń piekarniczych.

W ofercie posiadamy maszyny zarówno nowe jak i używane m.in.: miesiarki, ubijaczki, dzielarki do bułek, dzielarki do chleba, krajalnice do chleba, rogalikarki, wałkownice wielu wiodących producentów. W naszym szerokim asortymencie znajdują się również urządzenia własnej produkcji. Są to przede wszystkim: miesiarki spiralne, ubijaczki cukiernicze oraz wywrotnice.

Warto podkreślić też idealny stosunek jakości do ceny doceniony przez wielu Klientów, poprzez których budujemy swoją markę, pozycję i zaufanie. W naszej firmie mogą Państwo również liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo techniczne w wyborze produkowanych przez nas maszyn.
 

 
więcej
MIL-TEK Polska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 45
ul. Ostrobramska 75c lok. 3.22
04-175 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 666 96 86
kom. (+48) 693 365 053
info@miltek.pl
www.miltek.pl
 
 
Jesteśmy czołowym dostawcą pneumatycznych pras do odpadów, zgniatarek do śmieci oraz kompaktorów do odpadów ogólnych. W Mil-tek uważamy, że optymalizacja postępowania z odpadami oznacza nie tylko zmniejszenie kosztów działalności, ale – dzięki recyklingowi – może przekształcić odpady w źródło przychodów. Takie rozwiązanie jest nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również przyjazne dla środowiska.
 

 
więcej
Mistrz Branży
Wydawca: GRUPA 69 S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 729 96 80
fax (+48) 32 729 96 70
redakcja@mistrzbranzy.pl
www.mistrzbranzy.pl
 
 
Marka „Mistrz Branży” obejmuje nowoczesny portal www.mistrzbranzy.pl, oraz czasopismo dla piekarzy, cukierników, lodziarzy oraz pasjonatów czekolady. To ogólnie dostępne medium dla przedsiębiorcy, pracownika, przedstawiciela cechu, nauczyciela, ucznia oraz dostawcy dla branży.

Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Mistrza Branży stoisko nr 11.

 


 
więcej
Mistrz Dekoracji
Wydawca: GRUPA 69 S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 729 96 80
fax (+48) 32 729 96 70
prenumerata@mistrzdekoracji.pl
www.mistrzdekoracji.pl
 
 
Mistrz Dekoracji to kwartalnik dla sugarcrafterów i pasjonatów dekoracji. Jest to pierwsze tego typu pismo w Polsce. W „Mistrzu Dekoracji” przedstawiane są tutoriale, receptury na desery i torty, znanych i mniej znanych, ale zawsze uzdolnionych dekoratorów.


 


 
więcej
Mistrzostwa Polski Barista

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 119
Golden Fruit
ul. Szewczyka 11a
43-215 Studzienice k/Pszczyny
Polska
 
tel. (+48) 32 411 88 11
kom. (+48) 508 369 397
biuro@goldenfruit.pl
www.goldenfruit.pl
 
 

 

 
więcej
Mix Expert

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 100A
ul. Torowa 14
84-230 Rumia
Polska
 
kom. (+48) 609 390 773
biuro@mixexpert.com.pl
www.mixexpert.com.pl
 
 
MIX EXPERT - producent koncentratów spożywczych w proszku oraz wafli do lodów, jako przedsiębiorstwo rodzinne istnieje w branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej od 1985r. W naszym asortymencie odnaleźć można szeroką gamę koncentratów spożywczych w proszku takich jak: ciasta, gofry, lody. Wraz z upływem czasu i zmieniającymi się tendencjami rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o linię produktów bezglutenowych. Nasze zaawansowane technologie oraz unikalne receptury są wynikiem wieloletniej pracy i starań aby sprostać wymaganiom rynku. Dlatego też nasze produkty cechuje wysoka i niezmienna jakość.
 

 
więcej
MK KOMI Michał Kopczyński

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 105
ul. Tarnogórska 241
44-100 Gliwice
Polska
 
kom. (+48) 733 585 599
info@mk-komi.pl
www.mk-komi.pl
 
 
Firma MK KOMI jest Generalnym Przedstawicielem na Polskę włoskiej marki ORION. Firma ORION to najwyższej jakości witryny lodowe, ciastowe i pralinowe charakteryzujące się niepowtarzalnym designem i najwyższą jakością. Jesteśmy również Generalnym Dystrybutorem marki HIBER - producenta przechowalników i szokowników do branży lodziarskiej i cukierniczej.

W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do produkcji lodów rzemieślniczych marki CATTABRIGA.
 

 
więcej
Mobilody Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 49
ul. 1-go Maja 76
41-706 Ruda Śląska
Polska
 
kom. (+48) 605 431 543; (+48) 697 167 837
info@mobilody.pl
www.mobilody.pl
 
 
Firma MOBILODY zajmuje się produkcją, serwisem i obsługą najwyższej klasy urządzeń mroźniczych. Specjalnością firmy są mobilne wózki do sprzedaży lodów gałkowych, które działają do 12h bez zasilania, dzięki temu obsługa eventów jest możliwa w dowolnym miejscu. Wózek firmy MOBILODY cechuje się ponadczasowym designem, który zachwyci i przyciągnie każdego. Wyróżniamy się na rynku starannością wykonania naszych produktów oraz ich ekologicznością. Wózki lodowe MobiLody nie emitują do otoczenia dźwięków ani zanieczyszczeń, więc mile widziane są w centrach miast, parkach i promenadach. Firma jako jedna z niewielu w swojej ofercie posiada również najem sprzętu.
 

 
więcej
Modena M.A. Tokarski Spółka Jawna

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 110
ul. Katowicka 80
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 32 215 16 16
fax (+48) 32 326 30 37
modena@modena-mt.pl
www.modena-mt.pl
 
 
Adres biura i magazynu:
ul. Junacka 12B
43-502 Czechowice-Dziedzice
 

 
więcej
MONTEBIANCO SpA

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 62A
Via Archimede 311
21047 Saronno (VA)
Italy
 
tel. (+39) 02982931
kom. (+48) 691 401 004
fax (+39) 0298293230
gelatoitaliano@onet.pl; marena@disaronno.it; info@montebiancogelato.com
www.montebiancogelato.com
 
 
Grupa Montebianco od 50 lat stawia nacisk na innowację i skupia całą swą uwagę na jakości produktów, jednocześnie mając na uwadze poszanowanie długoletniej włoskiej tradycji lodziarskiej i cukierniczej. Przez te wszystkie lata firma stworzyła kompleksową obsługę klienta w zakresie dostaw produktów, poczynając od marek Montebianco i Anselmi - producenta półproduktów do lodów, poprzez marki Chiaravalle i Eurobisco - producenta wyrobów piekarniczych, na marce Gespal kończąc - dostawcy całej reszty gamy produktów niezbędnych do produkcji lodów na całym świecie. Każdego roku Grupa Montebianco wprowadza na rynek nowe produkty zgodne z obowiązującym trendem i oczekiwaniami klientów.
 

 
więcej
Multi Gastro Sp. z. o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 60
ul. Kosocicka 96
30-694 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 307 79 79
kom. (+48) 791 791 061
fax (+48) 12 345 03 35
info@multigastro.pl
www.multigastro.pl
 
 
Firma Multi Gastro istnieje na rynku już od ponad 6 lat w tym czasie kompleksowo wyposażyliśmy kilkaset obiektów na terenie całej Polski, ale również w innych krajach na terenie Europy. Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami urządzeń z całego świata, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bardzo dobrej klasy urządzenia w najlepszych cenach na rynku. Realizujemy inwestycje od projektu, poprzez doradztwo, sprzedaż, oraz montaż do szkoleń włącznie. Mamy duże doświadczenie szczególnie w wyposażaniu takich obiektów jak kawiarnie, cukiernie, lodziarnie, pizzerie oraz restaurację. Jeżeli planujesz tego typu inwestycję skontaktuj się z nami już dziś.
 

 
więcej
Zakład Wyrobów Cukierniczych NEUKIRCH

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11a
ul. Płocka b/RSP
32-543 Myślachowice
Polska
 
tel. (+48) 32 613 73 52
kom. (+48) 608 355 249
fax (+48) 32 613 73 52
biuro@neukirch.com.pl
www.neukirch.com.pl
 
 
Zakład Wyrobów Cukierniczych "Neukirch" powstał w roku 1993 w Myślachowicach. Jest firmą rodzinną. Produkuje wyłącznie galanterię czekoladową w szerokim asortymencie związanym ze świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.

Nasze wyroby sprzedajemy na rynek krajowy a także zagraniczny (Niemcy, USA) w postaci zestawów, stroików i koszyczków świątecznych. Współpracujemy z dużymi hurtowniami i sieciami sprzedaży. Posiadamy również własny sprawnie funkcjonujący dział sprzedaży oraz terenowych przedstawicieli handlowych na terenie całe kraju.

Firmowe stoisko sprzedaży hurtowej Śląski Rynek Hurtowy, Katowice Obroki 130, Hala 1, wejście 4, stoisko 10F (pod mikołajem). Czynne 6 tygodni przed Świętami Bożego Narodzenia lub Wielkiej Nocy.
 

 
więcej
NotaPress Jacek Zupok

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 85
ul. Żelazna 20
41-506 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 241 44 51
kom. (+48) 601 431 055
dyrekcja@notapress.pl
www.notapress.pl
 
 
Drukarnia NotaPress specjalizuje się w wykonywaniu reklamy branży spożywczej.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się sześcienne kostki papierowe (notesy na biurko) imitujące produkty spożywcze.

Chcesz mieć długotrwałą, tanią i bardzo skuteczną reklamę swojej firmy? Podaruj swojemu kontrahentowi taki notes z Twoją reklamą na karteczkach. Robiąc na nich notatki, dołączając je do dokumentów, wieszając na tablicach korkowych czy wręczając innym ludziom, Twój kontrahent będzie reklamował Twoją firmę. Za rok zapłacisz mu kolejną kostką reklamową!
 
 
Printing House NotaPress specializes in advertising for food industry.

A special interest have gained paper cubes with company logo (notebooks on the desk), which imitates food products.

Are you looking for an unending, cheap and very effective advertising of your company? Order a notepad with your logo on every sheet of paper cubes. Give it to your business partners or contractors. They will use the notebooks - attaching sheets to the documents, hanging on the cork-boards or handing to other people. This way your business partners will advertise your company. The next year you will pay them back with another paper cube with your advertising!
 

 
więcej
PPHU OKMET Wojciech Okińczyc

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 71
Plac Dworcowy 2
58-160 Świebodzice
Polska
 
tel. (+48) 74 854 43 47
kom. (+48) 500 107 856
fax (+48) 74 854 43 47
okmet@okmet.com.pl
www.okmet.com.pl
 
 
Firma produkuje:
∙ Piece piekarnicze cyklotermiczne gazowe i olejowe o powierzchniach wypiekowych:
  4m2, 5m2, 6m2, 8m2, 10m2, 12m2, 14m2, 18m2
∙ Piece obrotowe gazowe i olejowe
∙ Komory garownicze
∙ Aparaty wrzutowe do większości pieców
∙ Płótna do aparatów
∙ Wózki do aparatów
∙ Wózki do blach

 

 
więcej
Ottimo Systems Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 18a
ul. Młyńska 27
42-700 Lubliniec
Polska
 
tel. (+48) 34 356 48 15
fax (+48) 34 353 06 50
biuro@ottimo.pl
www.urzadzenia-parowe.pl
 
 
OTTIMO SYSTEMS Sp. z o.o. Sp. k. oferuje urządzenia do profesjonalnego czyszczenia parą.

Parownice marki OTTIMO SYSTEMS charakteryzują się profesjonalnymi i przemysłowymi parametrami technicznymi oraz wysokim komfortem użytkowania. Wszystkim posiadaczom urządzeń parowych marki OTTIMO gwarantowane jest wsparcie techniczno-serwisowe oraz doradztwo użytkowania i doboru specjalistycznych akcesoriów.

Urządzenia parowe OTTIMO skierowane są dla przemysłu, firm oferujących usługi czyszczenia, dla branży medycznej, gastronomicznej, hotelarskiej, samochodowej oraz do zastosowań w gospodarstwach domowych.
 

 
więcej
PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 35
ul. Kolejowa 307
05-092 Łomianki
Polska
 
tel. (+48) 22 751 76 91
kom. (+48) 502 162 730
fax (+48) 22 751 76 92
biuro@papilart.pl
www.papilart.pl
 
 
Firma PapilArt istnieje na rynku od 2004 roku. Jesteśmy spółką działającą na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych głównie dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego, lodowego oraz sektora HoReCa. Oferujemy bogaty wybór papilotek, wykonanych z najlepszego gatunku papieru pergaminowego, tłuszczoodpornego, nadającego się do pieczenia. Na życzenie klienta przygotowujemy papilotki z nadrukiem indywidualnym. Nasza oferta zawiera także papierowe formy do muffin na stelażach. Specjalnie pod torty, ciasta i ciasteczka oferujemy papierowe serwetki, sztywne krążki i podkłady oraz papierowe tacki. W sprzedaży dostępny jest również papier silikonowany przeznaczony do pieczenia oraz szeroki wybór opakowań na gotowe torty i inne ciasta. W naszej ofercie znajdują się także papierowe, aluminiowe oraz silikonowe formy do pieczenia - w wielu kształtach i rozmiarach. Formy te znakomicie nadają się do wypieku i same w sobie mogą stanowić dekorację ciasta i jego opakowanie. Oferta lodowa obejmuje kubki do lodów oraz pojemniki izotermiczne do pakowania lodów na wynos a także bogaty wybór łyżeczek i łopatek do lodów. Polecamy również przezroczyste plastikowe pucharki, które wyeksponują desery, dressingi, przystawki. Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty o jak najlepszej jakości, spełniające najbardziej wyszukane gusta i potrzeby. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonywania zakupów w sklepie internetowym.
 

 
więcej
Primulator sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 64A
ul. Lodowa 128
93-232 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 676 04 74
fax (+48) 42 676 04 77
primulator@primulator.pl
www.primulator.pl
 
 
Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości rozwiązań dla gastronomii. Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń oddziałów europejskich zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni. Od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach, oczywiście przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Na terenie Polski biura firmy znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Gdyni. Ponad 25-letnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz sieciowych.
 

 
więcej
Prodotti Stella S.p.a.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 106
Via 4 Novembre 12
36-077 Altavilla Vicentina (VI)
Italy
 
tel. (+39) 0 444 333 600
kom. (+48) 603 447 407
fax (+39) 0 444 370 828
twojdynski@prodottistella.it
www.prodottistella.pl
 
 
Firma Prodotti Stella S.p.a. to włoski producent komponentów do produkcji lodów i wyrobów cukierniczych z ponad 80-letnią tradycją. Od 2006 roku produkty firmy pojawiły się na rynku polskim a od 2010 roku Prodotti Stella stworzyła własną sieć dystrybucji swoich produktów w Polsce. Od początku swojej działalności spółka uczestniczy w największych imprezach branżowych jak targi EXPO SWEET czy SWEET TARG i co roku proponuje swoim klientom rozmaite nowe kompozycje smakowe, które bardzo doceniają nasi klienci. Nadchodzący sezon 2017 obfituje w kolejne nowości w naszej ofercie. Wszystkim zainteresowanym proponujemy nasz koncept lodów naturalnych z serii ALL NATURAL, nad którym pracujemy już od 2004 roku, a w tym roku będziemy w stanie zaoferować naszym klientom blisko 120 produktów z tej linii. Kontynuujemy również cykl niepowtarzalnych smaków z serii "droga do doskonałości" tym razem zaoferujemy oryginalny włoski smak -SORRENTO. Gościom odwiedzającym targi proponujemy kolejne kombinacje smakowe z linii kookie - seria produktów, która cieszy się cały czas dużym powodzeniem oraz nowy smak dla dzieci o nazwie PINOKIO. Rozszerzamy gamę produktów do napojów mrożonych smoothie o bazę jogurtową oraz kolejne smaki naturalnych syropów smakowych. Firma oferuje fachowe doradztwo handlowe i technologiczne w zakresie produkcji i sprzedaży lodów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 

 
więcej
REYPOL Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 83
ul. Spółdzielcza 5
24-123 Janowiec
Polska
 
tel. (+48) 81 880 42 42 /43
kom. (+48) 533 360 023
fax (+48) 81 880 42 44
reypol@reypol.com.pl
www.reypol.com.pl
 
 
REYPOL – producent przetworów owocowo-warzywnych, sosów pomidorowych i majonezowych, dresingów, musztard, przypraw i koncentratów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę specjalistycznych produktów (sosy, farsze, nadzienia) z przeznaczeniem dla zakładów gastronomicznych, pizzerii, piekarni i cukierni, stanowiących półprodukty w dalszym procesie produkcyjnym.
 
 
Reypol – manufacturer of fruit and vegetables preserves, tomato and mayonnaise sauces, dressings, mustards, herbs and concentrates. Reypol offers a rich range of specialist products (sauces, stuffings, fillings) destined for catering industry, pizzerias, bakeries, cake shops, which are semi finished products in further production.
 

 
więcej
RONIC

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 112
ul. Brukowa 6 lok. 35
91-341 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 656 07 49
kom. (+48) 515 138 137
bok@ronic.pl
www.ronic.pl
 
 
Marka RONIC® to 40 lat doświadczeń w branży AGD, na polskim rynku od prawie 25 lat. Od początku staramy się odpowiadać na zapotrzebowania pasjonatów zdrowego odżywiania i gotowania, tworzy produkty najwyższej klasy w dziedzinie zdrowego stylu życia, slow food & slow life. Dzięki znakomitej jakości, długoletniej gwarancji i profesjonalny serwis pozyskaliśmy ogromną rzeszę zadowolonych i lojalnych klientów i partnerów. Dołącz i Ty!
 
 
Brand RONIC® 40 years of experience in the appliance industry, on the Polish market for nearly 25 years. From the beginning, we are trying to respond to the needs of enthusiasts of healthy eating and cooking, creating products of the highest quality in the field of healthy lifestyle, slow food & slow life. Due to the excellent quality, long-term warranty and professional service gained huge number of satisfied and loyal customers and partners. Join us!
 

 
więcej
Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 39
ul. Sowińskiego 7
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 400 04 00
fax (+48) 32 400 04 25
savpol@savpol.pl
www.savpol.pl
 
 
SAVPOL

POLSKA FIRMA, RODZINNA TRADYCJA, JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Savpol to polska, wiodąca firma w kraju, dostarczająca wyselekcjonowane, najlepsze jakościowo surowce, produkty i wyposażenie. Świadczy najwyższej jakości usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej, sektora hotelarsko-gastronomicznego oraz przemysłu. Bogata oferta handlowa obejmuje wyselekcjonowane produkty producentów polskich, jak i zagranicznych. Savpol zapewnia swoim Klientom bezpłatne wsparcie technologów, którzy pomogą wdrożyć nowe trendy, rozwiążą problemy oraz wyszkolą personel. Firma Savpol to siedem oddziałów, które dysponują nowoczesnymi magazynami i wydajnymi rozwiązaniami informatycznymi, by szybko i profesjonalnie dostarczyć towar spełniający wszystkie Państwa wymogi technologiczne, zagwarantować ciągłość dostaw i krótkie terminy realizacji zamówień.
 

 
więcej
SCM Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 42
ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 586 54 00
fax (+48) 22 586 54 01
biuro@scmpoland.pl
www.scmpoland.pl
 
 
SCM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze zaopatrzenia sektora HORECA, z międzynarodowym doświadczeniem i profesjonalny zespołem, świadczącym szereg działań w zakresie doradztwa, opracowania, projektowania i wdrażania różnych zadań i koncepcji dedykowanych dla rynku HORECA.

SCM Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Monin i VitamixMONIN to marka Smaków Świata, dostępna w ponad 140 krajach świata, oparta na najlepszych składnikach pochodzących z owoców, kwiatów czy przypraw, wybieranych z całego świata, aby zagwarantować czysty, konsekwentny, jednakowy smak we wszystkich produktach. Oferta MONIN obejmuje:
La Liquer de Monin - Ekskluzywne Likiery, używane jako składnik koktajli.
Le Sirop de Monin - Syropy klasy Premium – najszersza oferta na rynku ponad 100 smaków syropów i koncentratów
La Sauce de Monin - Wykwintne Sosy – oferta 4 kuszących smaków sosów Puree
Le Fruit de Monin - Puree Owocowe – naturalna esencja, smak i aromat owoców
Le Frappe de Monin – 5 smaków baz dedykowanych do mrożonych aplikacjiVITAMIX to światowy lider w zakresie produkcji profesjonalnych blenderów gastronomicznych, specjalizujący się w obsłudze największych światowych sieci gastronomicznych, oferuje wysoce profesjonalne, niezawodne i proste w obsłudze blendery gastronomiczne, do zastosowań zarówno na barze, jak i w kuchni. Strategia Vitamix wyrażona w swojej misji, jako producenta najlepszych profesjonalnych blenderów gastronomicznych na świecie jest realizowana poprzez najtrwalsze blendery o wysokiej jakości i nowoczesnym designie, serwisem na najwyższym poziomie w zakresie obsługi klienta, z nielimitowaną 3–letnia gwarancją.
 

 
więcej
SEMIX Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 29
ul. Zawadzkiego 5
47-470 Krzanowice
Polska
 
tel. (+48) 32 410 80 10
semix.biuro@gmail.com; dkowalczyk@o2.pl
www.semix.cz/pl
 
 
SEMIX to producent mieszanek i nadzień piekarniczych oraz dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa. Obecnie działamy w pięciu krajach (Czechy, Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia) oraz posiadamy klientów z całego świata. Nasze najbardziej znane i cenione produkty to mieszanki do produkcji nadzień makowych, znakomite mieszanki do produkcji najlepszej jakości pączków oraz mieszanki do produkcji prozdrowotnych chlebów.
 

 
więcej
Sempre Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 28
ul. Wiejska 13A
05-802 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 22 743 20 18
kom. (+48) 668 884 166
fax (+48) 22 743 20 18
sempre@sempreinfo.pl
www.sempreinfo.pl
 
 
Firma Sempre Group działa na rynku od 2010 roku. Oferuje najwyższej jakości asortyment dla cukierni, lodziarni, czekoladziarni, kawiarni oraz hoteli. W siedzibie firmy organizowane są pokazy, warsztaty i szkolenia lodziarskie z produkcji lodów rzemieślniczych oraz gałkowych. Firma Sempre Group jest dystrybutorem włoskiej firmy Pernigotti, produkującej komponenty do lodów od ponad 150 lat. Osobną gamę produktów stanowią komponenty do produkcji ciast, tortów i deserów oraz dekoracje cukiernicze. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczeniem w dziedzinie doradztwa technologicznego.
 

 
więcej
erde s.c.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 56
ul. Swoboda 14
60-391 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 886 19 10
shoppo@shoppo.pl
www.shoppo.pl
 
 
Firma eRDe jest importerem naturalnych włoskich kaw, czekolady na gorąco, herbat liściastych oraz ekspresów do kawy firmy SPINEL (system E.S.E.) Sztandarowym produktem firmy jest najwyższej jakości kawa PARANÀ - gwarancja najwyższej jakości ziaren, zbieranych ręcznie oraz pełna kontrola każdego etapu produkcji kawy, czego wyrazem jest certyfikat INEI. Firma eRDe na stałe współpracuje z palarnią z San Marino, gdzie pod nadzorem włoskiego mistrza kompozycji i palenia kawy, produkuje własną markę kawy Black Angel – dwie mieszanki: 100% arabika oraz 85% arabika i 15% robusta. Poza tym eRDe importuje inne włoskie Caffé Borbone oraz Lucaffé. eRDe sprzedaje kawy ziarniste, mielone, w kapsułach i saszetkach E.S.E. Importowane przez eRDe maszyny na saszetki włoskiej firmy SPINEL cechują wysokie parametry techniczne, a zarazem bardzo prosta obsługa – każdy użytkownik zaparzy najwyższej jakości espresso oraz inne kawy. Poza ww. eRDe jest dystrybutorem ekspresów automatycznych marki Jura, sprzedaje też ekspresy kolbowe. Hitem sprzedaży jest włoska czekolada na gorąco, a nowością w ofercie są najwyższej jakości herbaty liściaste Tea Love.

W celu całodobowego kontaktu z klientami, eRDe prowadzi platformę zakupową www.shoppo.pl, na której poza wyżej wymienionym asortymentem można znaleźć również ofertę akcesoriów baristycznych, porcelany, naczyń jednorazowych i innych.
 

 
więcej
Soreno Alina Maciejewska

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 44
ul. Mieszka I 5A
75-124 Koszalin
Polska
 
tel. (+48) 94 346 67 39
kom. (+48) 502 509 511
fax (+48) 94 346 67 38
biuro@soreno.pl
www.soreno.pl
 
 
Firma Soreno jest producentem koncentratów spożywczych dla branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej. Są to mieszanki piekarskie, cukiernicze oraz lody i gofry Floryda. Bardzo nowoczesny proces produkcji zapewnia stałą, bardzo wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów. Starannie dobierane surowce gwarantują wyjątkowy smak a rygorystyczne systemy kontroli procesu produkcji zapewniają powtarzalność każdej partii produkcyjnej.
 

 
więcej
Spirotech Jarosław Kowalczyk

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 100
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 203 23 10
kom. (+48) 790 502 505
fax (+48) 42 203 23 30
biuro@spirotech.com.pl
www.spirotech.com.pl
 
 
Jesteśmy firmą, która kompleksowo wyposaża piekarnie i cukiernie w nowoczesne urządzenia. Posiadamy szeroką gamę maszyn: piece obrotowe, modułowe, komory chłodnicze, dzielarki, dozowniki wody, miesiarki, krajalnice, linie pakujące, żelownice, a także akcesoria i serwis. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu następujących firm: Bongard, JAC, Daub, Sigma, Trima, ICB Tecnologie.
 

 
więcej
Strefa Mistrza Branży

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 729 96 80
fax (+48) 32 729 96 70
redakcja@MistrzBranzy.pl
www.MistrzBranzy.pl
 
 
Strefa Mistrza Branży pełna słodkich inspiracji

Torty obrotowe, lody bezglutenowe i proteinowe, smakołyki orzechowe bez alergenów i zjawiskowe desery - oto powody, dla których warto odwiedzić Strefę Mistrza Branży podczas SweetTARGów 2017! Czekamy na Was już 25 marca!

Jak co roku nasza redakcja przygotowuje dla Was świeżą dostawę nowinek oraz inspiracji z słodkiej branży. Podczas VIII edycji SweetTARGów będziemy serwować zdrowe lody, zjawiskowe desery i dekorować torty! Ponadto zatroszczymy się o przyszłość polskiego cukiernictwa i piekarstwa, organizując warsztaty Młodego Przedsiębiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym rozkładem pokazów:


Sobota
10.30-11.30 – Torty obrotowe dekorowane śmietaną i żelem
Wiesław Kucia, Modecor Master Cake

11.45-12.45 – Lodowe nowinki prosto z Rimini – lody bezglutenowe
Sławomir Szewczyk, Sempre

13.00-14.00 – Lody proteinowe o podwójnej zawartości protein i obniżonej o 50% zawartości tłuszczu
Botturi Roberto, Comprital

14.15-15.15 Nadzienie o smaku orzechowym bez składników alergennych. Jak przygotować pyszny deser – o sile deserowego wizerunku
Marek Przybyła, Kandy


Niedziela
Strefa sugarcraftingu z Kinga Jakimowicz
13.00-14.00 – Torty obrotowe obrotowe dekorowane śmietaną i żelem
Wiesław Kucia, Modecor


Poniedziałek
10.00-13.00 - Warsztaty dla Młodego Przedsiębiorcy
Alina Śmiłowska

13.30-14.30 – Nadzienie o smaku orzechowym bez składników alergennych. Jak przygotować pyszny deser – o sile deserowego wizerunku
Marek Przybyła, Kandy

14.45–15.45 Lody rzemieślnicze – sposób na całoroczny biznes
Sławomir Szewczyk, Sempre

 

 
więcej
Sweet World Sp.J.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 37
Chróstnik 105
59-311 Chróstnik
Polska
 
tel. (+48) 768 426 202
kom. (+48) 603 197 114
megazele@megazele.pl
www.sweetworld.pl
 
 
Sweet Word, wiodący europejski producenta nowoczesnych kielichów do sorbetów, granity oraz zimnych napojów, a także najwyższej jakości koncentratów do przygotowywania slush/granity/sorbetu, sprzedawanych pod marką One Slush.

Nasza firma jest również wyłącznym dystrybutorem w Polsce, włoskiej firmy C.A.B. uznanego europejskiego producenta granitorów.
 

 
więcej
UNIFERM Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 104A
ul. Wybieg 5/9
61-315 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 887 66 02
fax (+48) 61 871 92 07
handel-pl@uniferm.pl
www.uniferm.pl
 
 
UNIFERM jest jednym z liderów produkcji drożdży piekarskich oraz komponentów piekarsko-cukierniczych. Firma z ponad 270 letnim doświadczeniem produkcyjnym i handlowym, obecna od ponad 20 lat na rynku. Aktualnie prekursor innowacyjnej linii produktów o nazwie FermFresh - świeże produkty w postaci pasty do produkcji chleba oraz pieczywa drobnego.
 

 
więcej
VAGNER Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 68
ul. Bordowa 9
65-128 Zielona Góra
Polska
 
kom. (+48) 883 794 138
vagner.biuro@gmail.com
www.lodywloskie.com
 
 
Firma zajmuje się dystrybucją automatów/maszyn do lodów włoskich. W ofercie posiadamy również maszyny do lodów tajskich, granitory i miksery do deserów lodowych Flurry. Drugim tematem przewodnim naszej firmy są wszelkiego rodzaju dekoracje reklamowe wykonane z plastiku o różnorodnych kształtach i wymiarach. W ofercie figury lodów, gofrów, deserów, granita i wiele innych.
 

 
więcej
VEGAGASTRO

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 30
ul. Miedziana 8, Włynkówko
76-200 Słupsk
Polska
 
tel. (+48) 59 840 23 22
kom. (+48) 502 760 973
biuro@vegagastro.pl
www.vegagastro.pl
 
 
Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem lodziarni, cukierni i gastronomii. Stawiamy na jakość i wiedzę. Zawsze blisko współpracujemy z naszymi klientami, aby jak najlepiej dobrać dla nich urządzenia. Oferujemy Państwu wysokiej jakości maszyny m.in. do produkcji lodów gałkowych rzemieślniczych (pasteryzatory, frezery, urządzenia 2w1), lodów włoskich, lodów świderków, jogurtu mrożonego, granity, bitej śmietany i nie tylko. Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek jak Cattabriga, Coldelite, Electro Freeze, Promag, Ital Proget, Desmon, Sencotel.
 

 
więcej
Vitme

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 86
ul. Centralna 23A/9
44-240 Żory
Polska
 
kom. (+48) 880 504 461
biuro@vitme.pl
kalkulator.vitme.pl
 
 
Vitme to profesjonalne narzędzie do wyliczania wartości odżywczych i generowania etykiet produktów online. Nie wymaga instalowania na komputerze ani specjalistycznego szkolenia czy też podpisywania skomplikowanej umowy. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie, udostępniane dla użytkowników za darmo przez 5 dni. Kalkulator wartości odżywczych Vitme jest zgodny z najnowszym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 1169/2011, które weszło w życie z dniem 13 grudnia 2016 r. Etykiety na produkty zawierają wszystkie dane wymagane przez Inspekcję Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) oraz Polską Izbę Handlu (PIH). Baza składników zawiera ponad 3000 najważniejszych pozycji. Program umożliwia wgrywanie własnych składników odżywczych w prosty i intuicyjny sposób.
 

 
więcej
WAFLEX

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 10
ul. Zielona 7
05-250 Radzymin
Polska
 
tel. (+48) 22 786 54 03
kom. (+48) 517 766 984
fax (+48) 22 763 00 60
waflex@waflex.pl
www.waflex.pl
 
 
Produkcja wafli do lodów i kremów. Zaopatrzenie lodziarni i kawiarni.
 

 
więcej
Weindich Sp.J.
Centrum Przemysłu Mięsnego, Convenience Food i Gastronomii

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 42
ul. Adamieckiego 8
41-503 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 770 74 60
fax (+48) 32 770 79 05
info@weindich.pl
www.weindich.pl
www.centrumkulinarne.com.pl
 
 
Weindich Sp. J. jest firmą rodzinną, z 100% polskim kapitałem łączącą ponad 25-letnie doświadczenie i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Firma powstała w 1990r. i od dwóch pokoleń jest prowadzona przez rodzinę Weindich. Spółka jest znana na rynku jako dostawca maszyn i urządzeń w większości dla przemysłu mięsnego, a także do branży gastronomicznej i pozostałego przemysłu spożywczego. Od lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe zakłady mięsne i przetwórnie, a także małe i duże lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. Jesteśmy dystrybutorem znanych marek m.in. Monin i Vitamix.

Oferujemy wsparcie serwisowe 24h/7 dni i największy w tym rejonie Europy magazyn części zamiennych. Nasze centrum serwisowe to wysokiej klasy specjaliści, którzy na co dzień rozwiązują skomplikowane problemy techniczne, doradzają w zakresie obsługi i konserwacji zakupionych u nas urządzeń.

Nasza wieloletnia praktyka połączona z projektowaniem i wyposażaniem najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce i innych krajach Europy, pozwoliła nam na stworzenie pierwszego w regionie śląskim Centrum Kulinarnego. W naszym profesjonalnie wyposażonym Centrum Kulinarnym prowadzimy szkolenia, warsztaty, pokazy kulinarne dla szefów kuchni, amatorów gotowania, a także placówek oświatowych i innych.
 

 
więcej
Wiesheu Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 124
ul. Połczyńska 116
01-304 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 665 60 21
kom. (+48) 600 396 850
fax (+48) 22 665 60 22
biuro@wiesheu.pl
www.wiesheu.pl
 
 
Od 1973 r. firma WIESHEU wprowadza innowacje w dziedzinie pieczenia na sklepach. Dzięki nowoczesnej technice i atrakcyjnej konstrukcji sklepowe piece piekarnicze i cukiernicze marki WIESHEU „Made in Germany” należą do najlepszych produktów w tej branży. Są idealnym rozwiązaniem w piekarniach, cukierniach, supermarketach, stacjach benzynowych oraz wszędzie tam gdzie wizualizacja wypieku ma przyciągnąć klientów.

Najwyższa jakość naszych produktów połączona z perfekcyjnym rezultatem wypieków oraz szeroką gamą urządzeń jaką możemy zaoferować tj. od pieców zasilanych 230V na 3 blachy kończąc na piecach zasilanych 400V na 18 blach pozwala nam dopasować się do każdego formatu sklepu a rozbudowana sieć profesjonalnego serwisu technicznego daje Państwu poczucie bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat produktów oraz usług dostaną Państwo na targach branżowych oraz na stronie www.wiesheu.pl.
 

 
więcej
Winkler Wachtel Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 104A
ul. Kościerzyńska 12
51-416 Wrocław
Polska
 
tel. (+48) 71 326 10 78
fax (+48) 71 326 10 64
wachtel@wachtel.pl
www.wachtel.pl
 
 
Firma Winkler Wachtel Polska jest wyłącznym dystrybutorem pieców oraz techniki chłodniczej produkowanych w Niemczech przez WACHTEL GmbH. Program produkcyjny obejmuje wszystkie znane już od lat na rynku polskim piece Winkler WACHTEL oraz kompletne rozwiązania chłodnicze marki WACHTEL, z opatentowaną technologią COOL RISING. Niezmienne od lat zaufanie klientów osiągnęliśmy dzięki najwyższej jakości naszych urządzeń, fachowości doświadczonych doradców oraz stałej opiece serwisowej. Oferujemy innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne poparte patentami, wieloma nagrodami targowymi i opiniami instytucji naukowych. W naszym Centrum Technologicznym we Wrocławiu organizujemy systematyczne szkolenia z zakresu nowoczesnej technologii chłodniczej w piekarnictwie z wykorzystaniem innowacyjnych systemów wypiekowych.
 

 
więcej
Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 104
Trakt Brzeski 62 B
05-077 Warszawa - Wesoła
Polska
 
tel. (+48) 22 773 25 52
fax (+48) 22 773 33 03
biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl
 
 
Winterhalter to przodujący europejski producent przemysłowych zmywarek do naczyń. Firma nasza specjalizuje się w produkcji zmywarek dla gastronomii, hotelarstwa, piekarni i cukierni a także zakładów żywienia zbiorowego. Nasza paleta obejmuje: maszyny do mycia naczyń, szkła, sztućców, garnków, blach do pieczenia przyrządów kuchennych oraz zmywarki tunelowe. Swoim klientom oferujemy kompletne systemowe rozwiązania dotyczące zmywania.
 

 
więcej
X-mart Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 6
ul. Wolska 11a
20-411 Lublin
Polska
 
kom. (+48) 505 835 430
mariola@xmart.pl
www.xmart.pl
 
 
X-mart Group Sp. z o.o. – oferuje innowacyjne rozwiązania dla branży spożywczej:
  • KALKULATOR wartości odżywczych, czyli obliczanie wartości odżywczych dla receptur spożywczych producentów żywności
    w zgodzie z rozporządzeniem UE 1169/2011
      - Automatyczne tworzenie specyfikacji dla wytwarzanych produktów
      - Dostęp do szerokiej bazy surowców i ich wartości odżywczych
      - Dodatkowo: obliczanie kosztów wytworzenia produktu oraz planowanie produkcji

  • Systemy etykietowania X-PRINTI, czyli wydruk najbardziej zaawansowanych etykiet w maksymalnie uproszczony sposób:
      - Możliwość automatycznego przenoszenie tabel energetycznych i składów surowcowych z KALKULATORA
      - Wyróżnianie alergenów w składach surowcowych
      - Kody kreskowe, obrazy, znaki specjalne
      - Instrumenty pozwalające na optymalne wykorzystanie miejsca na etykietach: interlinia oraz kontrola wysokości czcionek
      - Współpraca z popularnymi drukarkami etykietującym
      - Integracja z wagami
      - Nieograniczone możliwości rozbudowy systemu na wiele stanowisk drukujących

  • Wagi etykietujące


Rozwiązania X-mart cechuje:
  • Intuicyjna obsługa
  • Niski koszt wdrożenia
  • Elastyczność funkcji i zastosowań


Programy X-mart sprawdzają się w małych, rodzinnych firmach jak również w dużych przedsiębiorstwach. Doskonale radzą sobie z nietypowymi zdaniami, np. wydrukiem etykiet wielojęzycznych czy też obsługą specjalistycznych kodów kreskowych.
 

 
więcej
Zeelandia

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 62
ul. Sowia 6c
62-080 Tarnowo Podgórne
Polska
 
tel. (+48) 61 664 76 00
kom. (+48) 800 800 106
fax (+48) 61 664 77 00
info@zeelandia.pl
www.zeelandia.pl
 
 
Zeelandia to firma z inicjatywą. Tworzymy międzynarodowe przedsiębiorstwo pielęgnując tożsamość niezależnej firmy rodzinnej. Obok nowoczesnych rozwiązań ogromne znaczenie mają dla nas osobiste relacje z klientami oraz szacunek dla pracowników. Działalność firmy obejmuje rozwój, produkcję i sprzedaż komponentów piekarskich i cukierniczych.

Stawiamy na wysoką jakość, innowacje oraz doskonałą obsługę. Wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych klientów. Tak powstało motto Zeelandii: „Stwarzamy możliwości”.

Firmę tworzą ludzie. Staramy się znajdować, zatrudniać i motywować najlepszych pracowników dostępnych na rynku pracy. Kładziemy duży nacisk na prawość i rzetelność naszego zespołu, z szacunkiem podchodzimy również do naszych klientów, konkurentów i społeczeństwa.

Zeelandia wytwarza produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności.
 

 
więcej


MEDIA 2017
 

Bake & Sweet
Wydawca: BCM Biznes Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 17
ul. 30 Stycznia 42
83-110 Tczew
Polska
 
tel. (+48) 58 530 23 11
kom. (+48) 797 409 257
fax (+48) 58 530 23 11
redakcja@bakeandsweet.pl
www.bakeandsweet.pl
 
 
Bake & Sweet jest ogólnopolskim miesięcznikiem dla branży piekarsko-cukierniczej, a także dla sektora lodziarskiego i gastronomicznego. Pismo od ponad 6 lat na bieżąco informuje o nowościach na rynku zaopatrzenia firm spożywczych w nowoczesne maszyny i urządzenia produkcyjne oraz w mieszanki, surowce i różne komponenty do wyrobu ciast, chlebów, pieczywa drobnego, deserów cukierniczych, lodów, a także słodkich i wytrawnych wypieków serwowanych w barach i restauracjach.

Na łamach magazynu systematycznie poruszane są zagadnienia związane m.in. z nowymi trendami konsumenckimi, produktami prozdrowotnymi i żywnością funkcjonalną oraz wyrobami z tzw. czystą etykietą.

Ideą pisma jest informowanie właścicieli małych i średnich zakładów o ciekawych produktach, którymi mogą uatrakcyjnić swoją ofertę asortymentową, jak również o nowoczesnych technologiach umożliwiających wydajne i szybkie wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów spełniających różne oczekiwania klientów sklepów piekarniczych i cukierniczych.
 

 
więcej
Cukiernictwo i Piekarstwo
Wydawca: Elamed Media Group

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 19a
al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 788 51 69
cukiernictwo@elamed.pl
www.cukiernictwoipiekarstwo.pl
 
 
„Cukiernictwo i Piekarstwo” to cenione i rozpoznawalne na rynku, ściśle wyspecjalizowane pismo w pełni skoncentrowane na branżach: piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, które dociera do szerokiej bazy odbiorców gromadzonej przez ponad 20 lat istnienia czasopisma. Cechuje nas wysokiej jakości zawartość merytoryczna, a także największa spośród pism branżowych na rynku liczba niezależnych autorów. Wydawcą czasopisma jest Elamed Media Group – lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów.
 


 
więcej
Katalog Piekarnicze i Cukiernicze Technologie
Wydawca: WOMAT Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 98
ul. Waryńskiego 17
43-190 Mikołów
Polska
 
tel. (+48) 32 722 02 27
kom. (+48) 731 993 999
fax (+48) 32 722 02 34
redakcja@womat-media.pl
www.womat-media.pl
 
 

 

 
więcej
Mistrz Branży
Wydawca: GRUPA 69 S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 729 96 80
fax (+48) 32 729 96 70
redakcja@mistrzbranzy.pl
www.mistrzbranzy.pl
 
 
Marka „Mistrz Branży” obejmuje nowoczesny portal www.mistrzbranzy.pl, oraz czasopismo dla piekarzy, cukierników, lodziarzy oraz pasjonatów czekolady. To ogólnie dostępne medium dla przedsiębiorcy, pracownika, przedstawiciela cechu, nauczyciela, ucznia oraz dostawcy dla branży.

Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Mistrza Branży stoisko nr 11.

 


 
więcej
Mistrz Dekoracji
Wydawca: GRUPA 69 S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 11
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 729 96 80
fax (+48) 32 729 96 70
prenumerata@mistrzdekoracji.pl
www.mistrzdekoracji.pl
 
 
Mistrz Dekoracji to kwartalnik dla sugarcrafterów i pasjonatów dekoracji. Jest to pierwsze tego typu pismo w Polsce. W „Mistrzu Dekoracji” przedstawiane są tutoriale, receptury na desery i torty, znanych i mniej znanych, ale zawsze uzdolnionych dekoratorów.


 


 
więcej
„Przegląd Piekarski i Cukierniczy”
Wydawca: Wydawnictwo SIGMA-NOT Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 133
ul. Rakowiecka 36 lok. 251
02-532 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 606 38 29; (+48) 22 849 16 49
fax (+48) 22 606 37 64
ppic@ppic.pl
www.ppic.pl
 
 
Ogólnopolski miesięcznik fachowy dla przemysłu i rzemiosła. Istnieje na rynku od 65 lat. Branże: piekarstwo, ciastkarstwo, cukiernictwo (produkcja wyrobów czekoladowych, karmelarskich, lodów i innych słodyczy). Tematyka: technika, technologia, poradnictwo, marketing, informacje z kraju i ze świata.
 


 
więcej
W PIEKARNI, W CUKIERNI
Wydawca: AGENCJA MEDIOWO-KONSULTINGOWA ZOOM S.C.

Lokalizacja: Hala MCK ∙ Stoisko: 58
ul. Św. Stanisława 9/10
40-014 Katowice
Polska
 
kom. (+48) 601 501 813
redakcja@wpiekarni.pl
www.wpiekarni.pl
 
 
Inspirujące czasopismo branżowe, nie tylko dla piekarzy, cukierników, mistrzów czekolady i lodów. W ramach agencji mediowo-konsultingowej realizujemy także projekty promocyjne. Specjalizujemy się w sektorach: food i horeca. Jesteśmy także dystrybutorem specjalistycznych, zagranicznych publikacji z tego obszaru.
 


 
więcej