W Y S T A W C Y

ACSS ID Systems Sp. z o.o.

Karola Miarki 20C
01-496 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 832 46 44
kom. (+48) 601 331 212
biuro@acss.com.pl
www.acss.com.pl
 
 
Firma ACSS ID Systems Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem Magicard Ltd. w Polsce. Od 2008 roku posiadamy tytuł Magicard Premium Partner (poprzednio Magicard Master Dealer) oraz prowadzimy jedyny autoryzowany serwis drukarek Magicard w Polsce.Drukarki Magicard angielskiego producenta Magicard Ltd. stanowią doskonałą propozycję do drukowania etykiet cenowych. W ofercie posiadamy całą gamę drukarek drukujących bezpośrednio na zmywalnych i higienicznych specjalnych kartach plastikowych. Wydrukowane cenówki są znacznie trwalsze od standardowych etykiet laminowanych oraz wyglądają bardziej profesjonalnie. Szybkie wykonanie nowej etykiety cenowej, wraz z dodatkową informacją o składzie produktu, alergenach, itp. jest możliwe w dowolnym momencie.
 

 

więcej

AGOSTONI

 
biuro@kames.pl
www.kames.pl
www.agostonicioccolato.com
 
 
Już trzecie pokolenie rodziny Agostoni z pasją tworzy najwyższej jakości czekolady, zawsze kierując się kluczowymi zasadami: znajdowaniem i selekcją najlepszych surowców, monitorowaniem każdego etapu produkcji oraz dbałością o zrównoważony rozwój. Z regionów będących kolebką wyjątkowych odmian kakao trafia ono do jednego z najbardziej futurystycznych zakładów we Włoszech, gdzie jest przetwarzane z uwagą dla najmniejszych detali i staranną kontrolą jakości.

Bean to bar – Agostoni nieustannie poszukuje kakao o unikalnych profilach aromatycznych, a wyrafinowany proces produkcyjny gwarantuje zachowanie ich idealnie czystego smaku, od ziaren po gotową czekoladę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, receptury Agostoni są też zawsze perfekcyjnie zbilansowane pod kątem planowanych zastosowań.

Każdy etap i proces produkcyjny podlega ciągłej kontroli, począwszy od uprawy kakao na plantacjach, zbioru, fermentacji, suszenia i badania jakości ziaren, poprzez produkcję miazgi i masła kakaowego, aż do opracowania receptur na produkty końcowe. Agostonii zapewnia także wszechstronne wsparcie klientom, oferując im zarówno specjalistyczne konsultacje i ekspertyzy, jak i ogólne doradztwo.

Od lat 80. Agostoni utrwala i pogłębia relacje z farmerami na plantacjach kakao, by nakłaniać ich do zachowania bioróżnorodności i przestrzegania zasad ochrony środowiska. Technologie stosowane w zakładzie produkcyjnym są także opracowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko.

Rozbudowany system kontroli jakości Agostoni zapewnia uzyskiwanie najwyższych międzynarodowych standardów. Poza ISO 90001 firma posiada certyfikaty takie jak BRC, IFS, EU Organic, NOP, Kosher i Halal, Vegan i Gluten Free, Fairtrade oraz oczywiście 100% Made in Italy.

Od roku 2018 dystrybutorem Agostoni w Polsce jest Kames Sp. z o.o. – www.kames.pl.

 

 

więcej

Atlantis Krzysztof Gibki

Legnicka 73
41-500 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 246 87 88 – 89
kom. (+48) 501 295 662
biuro@atlantisfood.pl
atlantisfood.pl
 
 
Producent mieszanek i koncentratów dla piekarni i cukierni.
 

 

więcej

Beskid Chocolate

ul. 3 Maja 28
34-350 Węgierska Górka
Polska
 
kom. (+48) 510 128 268
biuro@beskidchocolate.pl
www.beskidchocolate.pl
 
 
Beskid Chocolate to manufaktura, która specjalizuje sie w produkowaniu wyjatkowej rzemieslniczej czekolady od samego ziarna az do gotowych tabliczek (bean to bar). Wykorzystujemy tylko najwyzszej jakosci aromatyczne odmiany ziaren kakaowca, aby stworzyc niepowtarzalne smaki i doznania dla naszych klientów.

Nasza manufaktura znajduje sie w malowniczej okolicy Beskidu Zywieckiego, w miejscowosci Wegierska Górka, niedaleko Zywca. Jestesmy dumni z faktu, ze nasza produkcja jest w pełni transparentna i dostepna dla zwiedzajacych. Zachecamy do odwiedzenia naszej manufaktury i zobaczenia na własne oczy, jak tworzymy nasze wyjatkowe czekolady.
 

 

więcej

BIODEGRADOWALNI

ul. Zielona 10/20
05-500 Piaseczno k. Warszawy
Polska
 
kom. (+48) 604 166 110
kontakt@biodegradowalni.pl
www.BIODEGRADOWALNI.pl
 
 
BIODEGRADOWALNI – jesteśmy rodzinną firmą z Piaseczna k. Warszawy.

Kierujemy się zasadą

„3x 100

100% Biodegradowalni, 100% Kompostowalni, 100% Wolni od plastiku.

W naszej ofercie hurtowej i detalicznej znajdą Państwo biodegradowalne jednorazowe: bio naczynia, bio-opakowania na wynos i do zgrzewu, bio słomki, bio kubki i inne bio-produkty z Natury. Ofertę kierujemy dla HoReCa, Hurtowników, Sklepów, Sektora publicznego i Konsumentów. Mamy ciekawe bio rozwiązania dla Cukierników, Lodziarni i Piekarzy. Działamy w trosce o zdrowie ludzi oraz naszego środowiska naturalnego.

ZAPRASZAMY na naszą platformę informacyjno-handlową www.BIODEGRADOWALNI.pl

tel. +48 604 166 110

 
 
BIODEGRADOWALNI is a Family company from Piaseczno (Warsaw region).

We follow the rule

„3x 100

100% Biodegradable, 100% Compostable, 100% Plastic-free.

W naszej ofercie hurtowej i detalicznej znajdą Państwo biodegradowalne jednorazowe: bio In our wholesale and retail offer you will find biodegradable, disposable bio-tableware, bio-packaging, bio-cups, bio-straws and other natural compostable products. Our offer is directed to HoReCa, Wholesalers, Shops, Public sector and Consumers. We have range of bio products for Confectioneries, Ice Cream Parlours and Bakers. Caring for human health and the natural environment.

Visit us at the information and trade platform www.BIODEGRADOWALNI.pl

mob. +48 604 166 110

 

 

więcej

BWA

Podkomorska 3
60-326 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 867 17 26
kom. (+48) 607 314 774
info@bwa.com.pl
www.bwa.com.pl
 
 
BWA jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce marek: BRAVO i GELITA (maszyny i urządzenia do produkcji lodów rzemieślniczych), CIAM, IFI, FRIGOMECCANICA, ORION, BRX (witryny chłodnicze i mroźnicze do lodów i ciast).

Firma BWA to 25 lat doświadczenia, solidności i gotowości do podejmowania najtrudniejszych wyzwań jakie stawia branża spożywcza. Naszą wizytówką są setki zadowolonych klientów i sukces ich biznesu.

Oferujemy całościowe wyposażenie cukierni, lodziarni, piekarni. Obejmuje ona doradztwo i sprzedaż urządzeń niezbędnych do produkcji lodów, ciast czy pieczywa, ich przechowywania, prezentacji i sprzedaży, zaprojektowanie wnętrz, dostawę zamówień, montaż a także serwis. Klientom zapewniamy szkolenia i pomoc w obsłudze zakupionego sprzętu.
 

 

więcej

Carotex Koncentraty Tatrzański Sp. K.

Zakamarek 57
02-998 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 649 95 95
kom. (+48) 507 091 520
carotex@carotex.pl
www.carotex.pl
 
 
Firma CAROTEX aromaty &zapachy to rynkowy lider w produkcji pełnej gamy surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego w Polsce. Zaopatrujemy największe firmy napojowe zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dostarczamy nasze produkty między innymi do przemysłu cukierniczego, mleczarskiego, piekarskiego, napojowego, przemysłu mięsnego oraz przemysłu farmaceutycznego.

CAROTEX to jedyna Polska firma posiadająca specjalistyczną wiedzę i doświadczenie do tworzenia wszystkich aromatów i koncentratów w swojej ofercie od podstaw, tzn. używając wyłącznie pojedynczych surowców. Doskonała jakość i stabilność naszych produktów jest jednym z naszych największych atutów.

PRODUKTY:
 • Aromaty Carosmak i aromaty barwiące Carosmak plus w opakowaniach 1 kg przygotowane specjalnie dla branży cukierniczej
 • Aromaty stężone słodkie i owocowe w formie płynnej oraz proszkowej do cukiernictwa, mleczarstwa, piekarnictwa, lodów, produktów instant, jak również suplementów diety i lekarstw.
 • Koncentraty do napojów bezalkoholowych i alkoholowych.
 • Aromaty słone – warzywne, mięsne i przyprawowe do dań gotowych, mieszanek funkcjonalnych, solanek, wędlin, serów, mięs, sosów, konserw, i słonych przekąsek.
 • Barwniki (preparaty karotenowe, karmel, annatto i wiele innych).

 

 

więcej

PHUP CLEVRO Robert Klemba

Księże Domki 56a
96-200 Rawa Mazowiecka
Polska
 
tel. (+48) 46 814 72 72
clevro@clevro.pl
www.clevro.pl
 
 
Mamy w swojej ofercie ponad 100 modeli urządzeń, jesteśmy jedyną polską firmą, specjalizującą się tylko i wyłącznie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych tunelowych i komorowych urządzeń myjących i suszących do różnych rodzajów pojemników, koszy, skrzyń, beczek, zbiorników oraz opakowań dla przemysłu spożywczego, w tym: piekarniczego, cukierniczego, mięsnego, rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego oraz innych na przykład: logistyki, motoryzacji, firm utylizacyjnych, usługowych oraz zakładów oczyszczania. Jako jedyni w Polsce posiadamy w ofercie myjki specjalistyczne, np.: do mycia wózków piekarniczych z tacami, do mycia form poli-węglanowych do produkcji czekolady, do mycia głowic maszyn cukierniczych, do mycia styropianowych termo-pojemników z pokrywami, koszy na śmieci i innych. Wykonujemy urządzenia w każdej konfiguracji w zależności od technologii mycia, oferujemy także różne typy ogrzewania oraz sterowania sekcji myjących i suszących.
 

 

więcej

CSM Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 103
02-255 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 575 50 00
info.polska@csmingredients.com
www.csmingredients.com
 
 
CSM Ingredients, której częścią jest CSM Polska to Zaawansowana Technologicznie Platforma oferująca klientom innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumentów w sześciu kategoriach produktowych skierowanych do piekarni rzemieślniczych, przemysłowych, a także producentów żywności w zakresie surowców spożywczych, w tym roślinnych i funkcjonalnych.

CSM Ingredients jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność na całym świecie, z ponad stuletnim dziedzictwem, o profesjonalnym know-how, zatrudnia ponad 1 500 pracowników, posiada 9 zakładów rozwoju i produkcji produktów, 4 Centra Innowacji i 4 Huby Innowacji. CSM Ingredients wraz ze swoimi produktami dociera do ponad 100 krajów na całym świecie, organizacja generuje ponad 640 milionów euro przychodów (dane z 2021 roku). Nasza firma kieruje się wizją zrównoważonego rozwoju, ma na uwadze działania przyjazne dla środowiska Net+, aktywnie wspiera działania ruchu „Thrive for Impact”, zaś naszym celem jest generowanie wartości w trzech filarach (ludzie, planeta, produkty). Więcej informacji znajdą Państwo na: www.csmingredients.com.
 

 

więcej

Dotykačka

Aleja Stanów Zjednoczonych 20A
03-964 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 307 85 88
info@dotykacka.pl
www.dotykacka.pl
 
 
Dotykačka jest dostawcą innowacyjnego systemu POS nowej generacji, cieszącego się zaufaniem tysięcy klientów — małych i średnich firm handlowych, gastronomicznych, usługowych i hotelarskich.

System POS online Dotykačka, działający na systemie Android, zapewnia przedsiębiorcom skuteczne i niezawodne wsparcie w prowadzeniu i rozwoju działalności.

Użytkownicy Dotykački otrzymują kompletne i efektywne kosztowo rozwiązanie kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, takimi jak serwisy do obsługi zamówień z dostawą, rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych czy platformy e-commerce.

System Dotykačka jest dostępny w trzech planach abonamentowych, których cena zaczyna się od 89 zł netto za miesiąc. Wraz z rozwojem biznesu, użytkownicy mogą zmieniać plany abonamentowe na wyższe — udostępniające jeszcze więcej narzędzi i funkcji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, właściciele firm mogą także czasowo zawiesić korzystanie z systemu, bez utraty danych.

System Dotykačka płynnie i bezpiecznie współpracuje także z szeroką gamą urządzeń i akcesoriów, takich jak drukarki fiskalne online, terminale płatnicze, wagi cyfrowe, szuflady kasowe, czytniki kodów i wiele innych.

Grupa biznesowa, której Dotykačka jest częścią, obsługuje każdego dnia dziesiątki tysięcy komercyjnych użytkowników w Europie.
 

 

więcej

Eco Trade Sp. z o.o.

Okrężna 8
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 231 20 88
ecotrade@ecotrade.pl
ecotrade.pl
 
 
Od 1993 roku specjalizujemy się w branży piekarsko-cukierniczej. Posiadamy wiele autorskich receptur, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie są przygotowane w oparciu o tradycyjne smaki, aktualne trendy i kreatywność oraz doświadczenie naszych pracowników. Zostaliśmy uznani w kraju i zagranicą za wiarygodnego partnera oferującego wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne usługi technologiczne i marketingowe.

Tworząc produkty firmy Eco Trade dokładamy wszelkich starań aby składniki w nich użyte były naturalne, dzięki temu wiele naszych produktów posiada „CZYSTĄ ETYKIETĘ”.

Bezpieczeństwo i jakość produkowanej przez nas żywności gwarantuje wprowadzony przez nas standard IFS FOOD. Przez co jesteśmy zaliczani do grona firm spełniających wszelkie polskie i unijne przepisy związane z bardzo wysokimi standardami oferowanych produktów.

Zaopatrujemy kilka tysięcy piekarni i cukierni w kraju i za granicą, a nasza oferta obejmuje:
 • całą gamę mieszanek piekarniczych pieczywa pszennego, żytniego i mieszanego,
 • produkty z dodatkiem różnych ziaren i ziół oraz różne dodatki do pieczenia,
 • mieszanki ciast, babek, biszkoptów, chrupiących ciastek w wielu rodzajach,
 • stabilizatory do śmietany, gofry, masy, nadzienia i inne dodatki do wyrobów cukierniczych.

 

 

więcej

Fitness Authority® Sp. z o.o.

Konna 40
80-174 Otomin
Polska
 
tel. (+48) 58 522 07 56
hurt@fitnessauthority.pl
www.sogood.pl
www.fanutrition.pl
 
 
So good! Natura to świadomy wybór

Wraz z upływem czasu oraz poszerzaniem wiedzy w zakresie zdrowego odżywiania, nasza marka stale ewoluuje. Jednak główny zamysł jaki nam przyświeca, od samego początku się nie zmienił… Marka so good! to proste receptury, dobre tłuszcze, produkty bez dodatku cukru, zdrowe mieszanki mąk, poręczne oleje w sprayu oraz SUPERFOODS (ekstrakty i wyciągi które uzupełnią dietę w składniki korzystne dla zdrowia). Jeśli wybierzecie coś z gotowych przekąsek, to czekają na Was w wymiarze „guilty free” – można je sobie serwować totalnie bez wyrzutów sumienia. Zadbaliśmy o wysokiej jakości składniki, a dopracowane podczas dziesiątek testów kompozycje smakowe z pewnością przypadną Wam do gustu. Zależy nam, aby także nasze dzieciaki otrzymały zdrową alternatywę dla słodyczy czy przekąsek. Mamy nadzieję, że produkty so good! zastąpią artykuły spożywcze pełne chemii, niezdrowych tłuszczy i sztucznych dodatków.
 

Fitness Authority

Naszym celem jest komponowanie bezpiecznych, skutecznych oraz innowacyjnych produktów, które mają za zadanie wspierać zdrowie, polepszać komfort życia oraz wspomóc realizację celów.

Fitness Authority® to synonim wysokiej jakości stosowanych komponentów, innowacyjności oraz doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym.

Suplementacja jest nieodzownym elementem sportu. Nie ma znaczenia czy jesteś kolarzem, koszykarzem, tenisistą, zawodnikiem MMA, kulturystą czy po prostu pasjonatem sportu – FA Engineered Nutrition® dostarcza produkty najwyższej jakości, które przynoszą niesamowite rezultaty każdemu, bez względu na staż treningowy i dyscyplinę. Nasza oferta od lat cieszy się uznaniem stale rosnącej grupy odbiorców na całym świecie, ze względu na dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku oraz szerokie spektrum zastosowania. Nie ryzykuj wybierając niesprawdzone produkty, które obiecują nadzwyczajne rezultaty przy użyciu nowatorskich substancji. FA Engineered Nutrition® łączy pewność sprawdzonych składników z najnowszymi zdobyczami nauki, dzięki czemu dostarczamy sportowcom to, co najlepsze. My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują® – to motto przyświeca firmie od momentu jej założenia. Wartości, którymi się kierujemy to doświadczenie, innowacyjność, wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz elastyczność wobec potrzeb Klientów.

 

 

więcej

PPHU FRIZPOL Chorabik Agnieszka

Średnia 47
42-221 Częstochowa
Polska
 
tel. (+48) 34 325 57 84
kom. (+48) 603 380 016
biuro@frizpol.pl
www.frizpol.pl
 
 
FRIZPOL to istniejąca od 1998r. firma zajmująca się importem nowych i używanych maszyn oraz urządzeń do produkcji i przechowywania lodów, sorbetów, granity itp.

W naszej ofercie znajdują się maszyny marki SPM, CARPIGIANI, COLDLINE, MONDIAL, ORION. Proponowany przez nas sprzęt spełni oczekiwania i zadowoli najbardziej wymagających klientów.

W naszej firmie można zakupić również części zamienne do większości maszyn i urządzeń produkcji włoskiej, zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Zajmujemy się również sprzedażą komponentów do granity, crema caffe, herbaty mrożonej.

Osobną gałęzią naszej działalności jest rynek kawy. Jesteśmy przedstawicielami palarni kawy ARTCAFE PARMA. Oprócz wysokiej jakości kawa dysponujemy także ekspresami kolbowymi VBM, automatami BRASILIA oraz młynkami marki Ceado.

Firma FRIZPOL cieszy się na branżowym rynku bardzo dobrą opinią i uznaniem. Wyposażyliśmy wiele znanych lodziarni i cukierni.
 

 

więcej

FrostX

Konarskiego 18C
44-100 Katowice
Polska
 
kom. (+48) 537 623 366
kontakt@frostx.pl
www.frostx.com
 
 
Frostx Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją rozwiązań z zakresu liofilizacji.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia przeznaczone zarówno dla małych biznesów i użytku domowego jak i dla produkcji półprzemysłowej. Firma zapewnia profesjonalną pomoc i doradztwo za zakresie liofilizacji, doboru sprzętu, rozpoczęcia produkcji i sprzedaży liofilizatów dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swój liobiznes.

 

 

więcej

FRUBOX

Armii Poznań 49
62-030 Luboń
Polska
 
kom. (+48) 501 820 327
biuro@frubox.pl
www.frubox.pl
 
 
Firma Frubox oferuje bezpośrednie 100% pulpy i soki owocowe do produkcji lodów, ciast, tortów, deserów, drinków. 100% naturalne, bez dodatków cukru, konserwantów, czy innych dodatków.

Nasze produkty idealnie sprawdzają się w całej grupie HoReCa, fit-barach, i wszędzie tam gdzie potrzebny jest bezproblemowy dostęp do naturalnych owoców z całego świata.
 

 

więcej

FWIP Sp. z o.o.

ul. Batorowska 50
62-081 Wysogotowo
Polska
 
tel. (+48) 61 880 08 55
kom. (+48) 696 101 228
pl-info@fwip.com
www.fwip.com
 
 
NAJMNIEJSZA LODZIARNIA ŚWIATA

Lody w kapsułkach – lody włoskie, sorbety wegańskie, mrożony jogurt.
Gotowe do podania w 7 sekund a czyszczenie maszyny trwa 5 minut dziennie.

Cała magia i emocje prawdziwej gelaterii w jednym, pięknym opakowaniu. Ciesz się świeżymi włoskimi gelato, mrożonymi jogurtami i wegańskimi sorbetami za naciśnięciem jednego przycisku. Po prostu wybierz swój smak, włóż kapsułkę z lodami do szufladki i wciśnij przycisk. Co we fwip jest najtrudniejsze? Wybór – rożek czy kubek!

Inspirowane włoskim dziedzictwem i przepełnione smakiem. Każda receptura jest dopracowywana ręcznie, aż do uzyskania idealnego efektu, przy użyciu najlepszych składników z całego świata.

We fwip jesteśmy dumni ze wszystkich naszych innowacji i nagród produktowych. Do tej pory zdobyliśmy aż 31 złotych gwiazdek w konkursie Great Taste Awards, więcej, niż jakakolwiek inna firma z branży technologii żywności. Konkurs Great Taste Awards, organizowany przez Guild of Fine Food, jest największym w Europie konkursem żywności i napojów przeprowadzanym w formie degustacji w ciemno. Z blisko 15 tysięcy zgłoszeń produktów, w 2021 roku wegański sorbet z mango firmy fwip zdobył Oskara w tej kategorii nagród – upragnione 3 złote gwiazdki! A jakie to uczucie wygrać?” – pytają. Cóż, przypomina to nam czasy, z których jesteśmy dumni najbardziej – kiedy w przedszkolu dostawaliśmy złote gwiazdki na koszulkach za dobrze wykonaną pracę. To wspaniałe uczucie być docenionym!
 

 

więcej

Galago Poland Sp. z o.o.

Stanisławowo 66
05-180 Pomiechówek
Polska
 
tel. (+48) 22 785 44 60
galago@galago.pl
galago.pl
 
 
„Jeśli prowadzisz lodziarnię, cukiernię lub inną gastronomię i potrzebujesz wysokiej jakości opakowań i naczyń jednorazowych – dobrze trafiłeś. Oferujemy produkty, które łączą wysoką jakość z różnorodnością i dbałością o środowisko. Dzięki nim przyciągniesz klientów nie tylko smakiem, ale i estetycznym opakowaniem.

Nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość, nowoczesne włoskie wzornictwo oraz możliwości zrobienia nadruku indywidualnego (zamieszczenie np. logotypu) na większości oferowanych opakowaniach. W naszej ofercie znajdują się między innymi doskonałej jakości papierowe kubki do lodów i napojów z przykrywkami marki Medac oraz izotermiczne pojemniki do lodów na wynos – także w wersji bio. Stale powiększamy naszą ofertę o opakowania biodegradowalne oraz inne produkty coraz bardziej przyjazne dla środowiska.

Znamy potrzeby naszych klientów. Jesteśmy 26 lat na rynku. Doradzamy i wspieramy. Wychodzimy naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, którzy coraz większą uwagę zwracają na to, w czym wydawane są lody, napoje, desery i przekąski. Dlatego oferowane przez nas produkty są nie tylko designerskie, ale i ekologiczne.”

 

 

więcej

GBD Aromaty

Rakowiecka 36
02-532 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 606 37 43
kom. (+48) 664 782 920
info@gbd.pl
www.gbd.pl
 
 
Jesteśmy dystrybutorem funkcjonalnych aromatów skoncentrowanego nabiału firmy Butter Buds. Jest to światowy lider w tej dziedzinie. W Polsce smaki sprawdziły się przez już ponad 16 lat i znalazły szerokie grono odbiorców. Funkcjonalne działanie to nadawanie odczucia tłustości bez znacznego zwiększania ilości tłuszczu, wydłużanie utrzymywania się smaku na języku, maskowanie surowców i niepożądanych posmaków, wprowadzenie przyjaznych smaków masła, śmietany lub innego nabiału. Ograniczając ilość np. masła w recepturze, dzięki Butter Buds możemy również obniżyć koszta. Butter Buds otrzymuje się z masła, mleka, śmietany, dzięki czemu smakuje zupełnie jak surowiec, z którego jest wytworzony.
 

 

więcej

Gelato Nobile

Zdrojowa 4
43-200 Pszczyna
Polska
 
tel. (+48) 32 447 78 83
kom. (+48) 602 294 713
manager@brovar16.pl
www.gelatonobile.pl
 
 
Od wielu lat tworzymy lody z pasją i miłością. Ich niepowtarzalny smak uzyskujemy dzięki starym, tradycyjnym włoskim recepturom i rzemieślniczej metodzie wytwarzania.
Naturalny smak opiera się mleku i śmietanie, a stopień napowietrzenia jest najmniejszy z możliwych.

Głównym składnikiem do wytwarzania lodów rzemieślniczych jest tłuste mleko i śmietana kremówka. Wysoka zawartość tłuszczu, która znajduje się w lodach wpływa na smak, ponieważ to tłuszcz jest jego nośnikiem, dlatego też waga naszych lodów znacznie różni się od produkcji przemysłowej.

Do wytwarzania lodów używamy owoców, a nie sztucznych komponentów, dlatego lody zawierają zmiksowane owoce lub świeżo wyciskane przez nas soki.

W ofercie posiadamy ponad 70 smaków lodów.

Istnieje możliwość wytworzenia smaków pod indywidualne życzenia.

Wytwarzamy lody z zachowaniem najwyższych standardów: ich wytworzenie odbywa się 48 godzin przed dostawą do wskazanego punktu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z pomocy w zakresie tworzenia komunikacji z klientem, materiałów wspierających sprzedaż lub stwórz przy naszej pomocy własne materiały marketingowe, takie jak: karty menu, plakaty, banery czy materiały do mediów społecznościowych.

Kompleksowo wyposażymy Twój lokal nie tylko w sprzęt i produkty związane z lodami, jesteśmy również producentem kraftowego piwa BROVAR16 z Pszczyny a współpracując z Harvest gwarantujemy doskonale skomponowane mieszanki kawy dostosowane do metod parzenia oraz potrzeb smakowych.
 

 

więcej

Gelatopiu Antonio Cadau

ul. Częstochowska 8
47-400 Racibórz
Polska
 
kom. (+48) 513 121 524
gelatopiu@wp.pl
gelatopiu.pl
 
 
Nasza firma działa w branży lodziarskiej. Produkujemy bazy do lodów tradycyjnych i lodów z automatu. Jesteśmy również dystrybutorem past do lodów firmy Gran Roma, Bigatton oraz rożków firmy IAVAZZO.
 

 

więcej

GOFREX s.c.

Ostrowiec 10
05-650 Chynów
Polska
 
kom. (+48) 883 233 388
sklep@gofrex.com
gofrex.com/sklep
 
 
Firma GOFREX jest polskim dostawcą profesjonalnych i nowatorskich rozwiązań w dziedzinie Bubble Waffle – niezawodne gofrownice bąbelkowe, gotowe mieszanki do przyrządzania gofrów, opakowania do gofrów, jak też wszelkiego rodzaju dodatki cukiernicze.

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu lodziarni, cukierni, kawiarni oraz sieci franczyzowych. Nasi klienci cenią fachowe doradztwo i kompleksowość rozwiązań. Nasze doświadczenie wspomaga Twój sukces.
 

 

więcej

GRODCONO Sp. z o.o.

Wrocławska 60
49-200 Grodków
Polska
 
tel. (48) 77 415 52 81
biuro@grodcono.pl
www.grodcono.pl
 
 
Producent wafli do lodów.
 

 

więcej

Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o.

Budryka 4
41-103 Siemianowice Śląskie
Polska
 
tel. (+48) 32 229 49 27
kom. (+48) 501 598 222
biuro@guztech.com.pl
www.guztech.com.pl
 
 
Piece i maszyny piekarnicze nowe i używane renomowanych firm. Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h. Reprezentuje na terenie Polski firmy HEIN, EBERHARDT, LILLNORD, CIBERPAN, MONO, HOBART, DELTA, SINMAG.
 

 

więcej

HASBORG Rafał Mucha

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa
Polska
 
tel. (+48) 17 226 11 16
kom. (+48) 512 359 124
office@hasborg.eu; akomorek@hasborg.eu
www.hasborg.pl
www.hasborg.eu
 
 
Firma HASBORG działa na rynku od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu cukierniczego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich cukierni, jak i do zakładów przemysłowych działających na dużą skalę. Wytwarzamy szeroką gamę maszyn – automatów cukierniczych, począwszy od niewielkich gabarytowo urządzeń znajdujących zastosowanie w niewielkich zakładach, po kompletne rozwiązania dla dużych zakładów przemysłowych w postaci zaawansowanych linii produkcyjnych. Wytwarzamy także pełną gamę urządzeń do prawdziwej czekolady, jak temperówki, oblewarki, tunele chłodnicze do czekolady, automaty do pralin One Shot oraz zbiorniki/topielniki.

Nasze maszyny pracują obecnie w ponad 50 krajach na całym świecie.

Własne biuro projektowe, specjalistyczny park maszynowy, nowocześnie wyposażone laboratorium – wszystko to sprawia, że staliśmy się wiodącym producentem maszyn dla przemysłu cukierniczego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Nasze produkty śmiało konkurują z podobnymi wyrobami innych firm, przewyższając je jakością, solidnością, niezawodnością, a wszystko to za rozsądną cenę, dzięki czemu zdobywany uznanie na arenie międzynarodowej.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom rozwiązań spełniających ich oczekiwania, często wykraczające poza rozwiązania standardowe. Zadowolenie Klientów, szybki i skuteczny serwis, nowoczesne rozwiązania i partnerskie relacje – to istota naszej działalności.
 

 

więcej

HELIOS FOOD

ul. Leśna 2 B
47-370 Zielina
Polska
 
tel. (+48) 77 407 65 10
kom. (+48) 604 213 395
helios.produkcja@op.pl
heliosfood.pl
 
 
Producent komponentów spożywczych dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i gastronomicznej. W ofercie firmy znajdziecie takie produkty jak mieszanki piekarnicze, cukiernicze, lody włoskie oraz pomady, kajmak i owoce w żelu.
 

 

więcej

HUG AG

Neumuhlestrasse 4 / Postflach 164
CH – 6102 Malters
Switzerland
 
www.hug-famile.ch
 
 
HUG to światowy potentat w produkcji tartaletek.

To co wyróżnia markę to niespotykana dotychczas jakość. Każda tartaletka jest osobno zapakowana i wykonana ze szwajcarską precyzją.
 

 

więcej

ICAM

 
biuro@kames.pl
www.kames.pl
www.icamprofessionale.com
 
 
Od 1946 roku firma ICAM reprezentuje prawdziwie włoski kunszt w produkcji czekolady. Jej produkty są znane na całym świecie dzięki pasji do czekolady, która trwa w rodzinie Agostoni nieprzerwanie od blisko 80 lat. Ciągła chęć doskonalenia, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i baczna obserwacja rynku, niezmiennie utrzymywana wysoka jakość i konsekwentne stosowanie się do zasad zrównoważonego rozwoju przyniosły ICAM niekwestionowaną pozycję firmy referencyjnej w branży przetwórstwa kakao we Włoszech.

W ofercie ICAM są wszystkie klasyczne rodzaje czekolad, a także nowatorskie produkty podążające za trendami rynkowymi, jak wegańskie, bez cukru i wiele innych. Rozbudowany system kontroli jakości zapewnia bezproblemowe wdrożenia najwyższych międzynarodowych standardów. Poza ISO 90001 firma posiada certyfikaty takie jak BRC, IFS, EU Organic, NOP, Kosher i Halal, Vegan i Gluten Free, Fairtrade oraz oczywiście 100% Made in Italy.

Ustalona renoma firmy zyskała dodatkowo po wprowadzeniu nowej linii produktów oznaczonych marką Agostoni. Dzięki użyciu wyselekcjonowanego kakao z najbardziej egzotycznych regionów oraz wyrafinowanych technik produkcji, wyroby oznaczone marką Agostoni są unikalne w swojej klasie i doceniane przez najbardziej wymagających profesjonalistów.

ICAM prowadzi także ChocoCube, profesjonalne centrum szkoleniowe na wysokim poziomie, dedykowane cukiernikom, czekoladziarzom i producentom lodów.

Od roku 2018 dystrybutorem ICAM w Polsce jest Kames Sp. z o.o. – www.kames.pl.

 

 

więcej

IMAGO Printer

Zawodzie 7c
02-981 Warszawa
Polska
 
kom. (+48) 579 741 817
sprzedaz@imagoprinter.com
www.imagoprinter.com
 
 
IMAGO Printer to polska firma projektująca i produkująca urządzenia drukujące. Naszym czołowym produktem są plotery cukiernicze. To nowoczesne urządzenia pozwalające na wydruk w fotograficznej jakości na praktycznie każdym podłożu cukierniczym. Nasze maszyny są od podstaw zaprojektowane przez doświadczonych inżynierów związanych od wielu lat z branżą druku cyfrowego. Jesteśmy jedyną polską firmą produkującą plotery cukiernicze. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły aby wyeliminować błędy konkurencji i wprowadzić na rynek dobry produkt, który pozwoli na rozwój polskiej branży cukierniczej.
 

 

więcej

INPLUS Michał Kalinowski

Juliusza Słowackiego 41
43-211 Piasek
Polska
 
kom. (+48) 730 850 156
mkalinowski@inplusgastro.pl
inplusgastro.pl
 
 
Inplus Gastro to firma specjalizująca się w dostarczaniu urządzeń rzemieślniczych dla branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarniczej oraz HoReCa. Nasza oferta obejmuje m.in. maszyny do lodów (pasteryzatory, frezery, urządzenia wielofunkcyjne RIBOT); urządzenia do obróbki czekolady (temperówki do czekolady, oblewarki, tunele chłodnicze, maszyny bean to bar, konsze, młyny kulowe), urządzenia chłodnicze/mroźnicze oraz profesjonalne ekspresy do kawy. Oferujemy kompleksową obsługę projektów na terenie całej Polski, zapewniając fachową wiedzę na każdym etapie inwestycji od doboru urządzeń, poprzez wdrożenie technologiczne do serwisu.

W ramach swojej działalności organizujemy szkolenia w naszym centrum szkoleniowym Inplus Food Lab, które pomagają naszym klientom w rozwoju ich oferty produktowej oraz zapewniają optymalne efekty pracy sprzedawanych przez nas urządzeń. Współpracując z najlepszymi producentami w branży, takimi jak TELME, POMATI, VMI, SAGI, ROLLERMAC, PACKINT, COMENDA, RANCILIO, ZANOLLI, DOMINO, PAVONI zapewniamy swoim klientom dostęp do najwyższej jakości produktów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klientów i jesteśmy gotowi zaproponować rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Dzięki temu, cieszymy się uznaniem i dobrą opinią wśród przedsiębiorców z branży cukierniczej i gastronomicznej. Nasz zespół zaopatruje przemysł spożywczy od 30 lat.
 

 

więcej

INSOFT Sp. z o.o.

Jasna 3A
31-227 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 415 23 72
market@insoft.com.pl
www.insoft.com.pl
 
 
Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej, w tym również dla branży piekarniczej, cukierniczej oraz lodziarskiej.

Od 1991 roku wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail.

Rozwiązania dla handlu detalicznego tworzymy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami i Partnerami handlowymi.

O jakości naszych produktów świadczy ponad 33 tysiące zadowolonych klientów – sklepów i sieci detalicznych z różnych branż.

Naszym flagowym produktem jest program PC-Market. Jest to stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem.

Nasze oprogramowanie korzysta z nowoczesnych i niezawodnych technologii informatycznych. Posiadamy m.in. autoryzacje Microsoft, współpracujemy z wiodącymi producentami kas fiskalnych w Polsce oraz dostawcami urządzeń dla handlu. Nasze oprogramowanie wzbogacone jest również różnymi integracjami z dostawcami: urządzeń samoobsługowych, terminali płatniczych, platform oraz sklepów internetowych oraz przesyłek kurierskich, interfejsów FK oraz wiele innych.
 

 

więcej

IRCA S.P.A.

Via Degli Orsini n.5
21013 Gallarate
Italy
 
www.irca.eu
 
 
IRCA to włoska firma spożywcza znajdująca się w czołówce branży cukierniczej, lodziarskiej i piekarniczej. Od ponad 100 lat zaopatruje wszystkie profesjonalne kanały B2B (lodziarnie, cukiernie, hotele, restauracje, firmy cateringowe, rzemieślników i dużych producentów) w produkty obejmujące szeroki zakres kategorii (od mieszanek dla piekarni, po wyroby cukiernicze jak kremy, różne rodzaje czekolady i dodatki do lodów).
 

 

więcej

Kames Sp. z o.o.

ul. Fletniowa 47
03-160 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 676 52 53
kom. (+48) 607 993 320
biuro@kames.pl
www.kames.pl
 
 
Kames Sp. z o.o. jest od roku 1991 wyłącznym dystrybutorem marki MEC3, światowego lidera w branży produktów do lodów.

Od początku działalności zapewniamy bogaty, co roku powiększany wybór produktów. Jednocześnie gwarantujemy ich dostępność przez cały rok oraz terminowość dostaw, co w rzemiośle lodziarskim, zależnym od pogody, ma bardzo duże znaczenie.

Już na początku lat 90. organizowaliśmy pierwsze w Polsce szkolenia lodziarskie i publikowaliśmy fachowe materiały w prasie branżowej. Mamy swój udział w powstaniu znaczącej liczby rzemieślniczych lodziarni, z których wiele należy obecnie do ścisłej polskiej, a nawet europejskiej czołówki. Prowadzimy też swoje własne lodziarnie – „Malinova” i „Ulica Baśniowa” w Warszawie. Ich pracownie są często wykorzystywane do indywidualnych szkoleń.

W roku 1996 w kooperacji z MEC3 uruchomiliśmy produkcję mieszanek do lodów soft, które sprzedajemy pod własną marką Kames (dawniej LODEMO). Produkujemy także premiksy – spersonalizowane mieszanki ułatwiające pracę w lodziarni.

Oprócz produktów do lodów mamy bogatą ofertę akcesoriów dla lodziarzy i cukierników, a od roku 2018 dostarczamy także czekolady włoskiej firmy ICAM – jednego z najbardziej znanych producentów czekolady dla profesjonalistów.

Zapraszamy do naszego serwisu klienta – www.kames.pl oraz na stronę dla początkujących – www.lodowo.pl.

 

 

więcej

Kandy

Fabryczna 1/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
tel. (+48) 44 649 51 52
kom. (+48) 692 242 621
lauretta@kandy.pl
www.kandy.pl
 
 
KANDY to polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasz bogaty asortyment obejmuje komponenty owocowe i kremowe. Są to: termostabilne nadzienia do ciast i ciastek, żele i glazury, galaretki pektynowe, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na prawie 40-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. To produkty wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Termostabilne nadzienia kremowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Są stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, mają idealną konsystencję i wszechstronne zastosowanie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami (nawet 60% zawartości owoców w nadzieniu).

Do dekoracji wypieków i deserów, zabezpieczenie wierzchu produktów oraz ich nabłyszczenia, polecamy też glazurę mirror Ascanio (neutralna i smakowe) oraz żele dekoracyjne (glazury na gorąco) pod marką Cristalli. Zdobyły one 2. miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii Komponent.

Atuty naszej firmy to:
 • nowoczesne linie technologiczne
 • stale udoskonalany park maszyn
 • wyspecjalizowana kadra
 • certyfikowany system ISO 22000
 • certyfikat RSPO: używamy oleju palmowego ze zrównoważonych upraw
 

 

więcej

Kaskat Dairy Sp. z o.o.

Husarska 10
66-400 Gorzów Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 95 725 31 18
kom. (+48) 728 867 175
grandgelato@kaskat.com
grandgelato.pl
kaskat.com
fortemilk.com
 
 
Kaskat Dairy jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i międzynarodowym, uzyskaną dzięki długoletniej działalności w branży mleczarskiej. Od blisko 25 lat wierzymy, że mleko jest skarbnicą niewyczerpanych możliwości tworzenia produktów najwyższej jakości. To właśnie nowatorski pomysł wykorzystania w lodach opatentowanej przez nas formuły prebiotycznej, pozwolił na stworzenie jedynych w swoim rodzaju, naturalnych mieszanek do lodów włoskich i amerykańskich z kompleksem prebiotycznym.

Grand Gelato to lody i bazy lodowe z oligosacharydami skierowane do odbiorców szczególnie ceniących sobie niepowtarzalną jakość i właściwości prozdrowotne! Są one mieszanką mleka w proszku, tłuszczu kokosowego oraz starannie wyselekcjonowanych dodatków naturalnego pochodzenia. Dodatkowo, wzbogacone zostały o unikalny, pozytywnie wpływający na odporność kompleks prebiotyczny (zgłoszenie patentowe P.433785), którego formuła to gwarancja korzystnego wpływu na odporność!

W swojej ofercie posiadamy lody włoskie w kilku dostępnych smakach:
 • śmietankowe
 • śmietankowo-waniliowe
 • czekoladowe
 • truskawkowe
 • brzoskwiniowe
 • słony karmel
 • Kinder Maxi Nuts

Możemy również zaoferować różne rodzaje mieszanek do lodów amerykańskich (świderków):
 • śmietankowe
 • śmietankowo-waniliowe
 • czekoladowe

W dodatku, naszą NOWOŚCIĄ jest mieszanka do wegańskich lodów włoskich o smaku śmietankowym!
 

 

więcej

kawa.pl

Jaskółek 12m
43-215 Studzienice
Polska
 
kawa.pl
www.instagram.com/kawapl/
www.facebook.com/kawapeel
 
 
kawa.pl to grupa entuzjastów smaku, fanów różnych metod palenia i parzenia kawy, i przyjaciół, którzy lata doświadczenia przekuwają w codzienne poszukiwania najlepszych promocji dla Ciebie. Zapraszamy do naszego newslettera, z którego dowiesz się, jakie okazje, nowe kawy, herbaty i akcesoria do ich przygotowywania możesz u nas zdobyć.

Jesteśmy również dystrybutorem wiodących marek ekspresów profesjonalnych i automatycznych do kawiarni, hotelu i twojego domu.

Zapraszamy na nasze stanowisko na Sweet Targi w Katowicach, gdzie zaprezentujemy fantastyczne ekspresy, samych siebie i naszą miłość do najpopularniejszego napoju świata.

 

 

więcej

KRAM Sp. z o.o.

Słoneczna 3C
82-440 Dzierzgoń
Polska
 
tel. (+48) 55 248 11 77
kom. (+48) 662 227 126
miroslaw.nowakowski@kram.pl
kram.pl
 
 
KRAM to firma rodzinna z polskim kapitałem, która od 1991 działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych dla branży spożywczej. W 3 zakładach w Dzierzgoniu, Ostrowcu i Pasłęku zatrudniamy ponad 400 osób. Zarówno w codziennej pracy, jak i w kontaktach z klientami stawiamy na uczciwość, profesjonalizm i indywidualne podejście. Ważna jest dla nas również lokalna społeczność – wspieramy m.in. ośrodki terapii zajęciowej, kluby sportowe czy inicjatywy charytatywne. Od ponad 30 lat dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, a nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Zaufało nam już ponad 2000 klientów.
 

 

więcej

Kuvings Polska

ul. Białostocka 50
16-010 Wasilków
Polska
 
tel. (+48) 85 744 66 77
kom. (+48) 609 182 665
kontakt@domowesanatorium.pl
www.kuvings.pl
 
 
Firma Domowe Sanatorium posiada statusu wyłącznego dystrybutora w Polsce wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings. Kuvings wzmacnia i pobudza do działania. W urządzeniu można wycisnąć praktycznie wszystko z otaczających nas darów natury, co w efekcie przynosi korzyść dla naszej odporności i dobrego samopoczucia. W zależności od potrzeb może to być bomba witaminowa na pobudzenie lub detox na wzmocnienie. Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings czynią życie jej użytkowników zdrowym i po prostu smaczniejszym. Kuvings to połączenie elegancji oraz użyteczności, za co otrzymała nagrodę Red Dot Award. Jakość wyciskarek doceniają także polscy konsumenci, którzy przyznali wyciskarkom Kuvings złoty Laur Konsumenta już ósmy raz z rzędu.
 

 

więcej

LELLEK Gliwice

Portowa 2
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 335 92 00
info.gliwice@lellek.com.pl
lellek.pl
 
 
LELLEK Gliwice to jeden z największych dealerów samochodowych na Śląsku. W naszej ofercie posiadamy marki grupy Volkswagen, tj. SKODA, SEAT, CUPRA, Audi, Volkswagen oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Podczas wydarzenia zaprezentujemy naszej najnowsze elektryczne modele – m.in. dostawczy Volkswagen ID.BUZZ w wersji osobowej oraz CARGO, usportowioną elektryczną SKODĘ Enyaq iV Coupe w wersji RS oraz miejską CUPERĘ BORN. Są to modele, które w zależności od potrzeb, sprawdzą się w niemal każdej sytuacji.

Jesteś zainteresowany którymś modelem z naszej gamy? Koniecznie umów się na jazdę testową i #ZakochajSięWLellekGliwice.

 

 

więcej

Liron Polska

Pl. Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
tel. (+48) 61 307 03 30
kom. (+48) 533 535 644
biuro@liron-polska.pl
liron-polska.pl
 
 
Liron Polska to producent maszyn do produkcji lodów włoskich, świderków oraz urządzeń do produkcji napojów mrożonych. Znajdujemy się w gronie krajowych liderów branży. Nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Gwarantujemy fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. Od 2000 roku tworzymy nową jakość maszyn do lodów w Polsce. Nasze maszyny produkowane są w oparciu o najlepsze podzespoły, co w połączeniu z minimalizacją skomplikowanej elektroniki i prostotą konstrukcyjną, sprawia że są niezawodne. Współpracujemy z klientami zagranicznymi – Niemcy, Czechy, Hiszpania oraz Wyspy Kanaryjskie.
 

 

więcej

Mankiewicz sp.j.

ul. Nałkowskiej 5
41-922 Radzionków
Polska
 
tel. (+48) 32 289 74 74
biuro@mankiewicz.pl
www.mankiewicz.pl
 
 
Firma Mankiewicz sp.j. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.

Zobacz ofertę W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.
 

 

więcej

MARIO POS

ul. Siedliskowa 42
05-825 Marynin
Polska
 
kom. (+48) 536 510 565
biuro@mariopos.pl
www.mariopos.pl
 
 
MarioPOS – Nowoczesny integrator systemów sprzedażowych.

20 lat doświadczenia oraz setki wdrożonych projektów gwarancją sukcesu w biznesie.

 • Systemy POS
 • Urządzenia fiskalne
 • Terminale płatnicze
 • Systemy kamer IP
 • Wspomaganie sprzedaży
 • Kontroling (magazyn i inwentaryzacje)
 • Szkolenia obsługi w zakresie sprzedaży w języku angielskim
 • Wsparcie marketingowe w portalach społecznościowych

 

 

więcej

Master Cook Polska Sp. z o.o. Sp.K.

al. Wojska Polskiego 42B
05-800 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 34 317 98 02
kom. (+48) 885 807 006
handel@master-cook.pl
www.master-cook.pl
 
 
Firma Master Cook jest producentem mieszanek przyprawowych, dodatków do ciast, deserów w proszku oraz dystrybutorem przypraw monolitycznych.
 

 

więcej

Master Martini Polska Sp. z o.o.

Kasztanowa 15
32-085 Modlniczka
Polska
 
tel. (+48) 12 630 92 80
kom. (+48) 533 332 103
ewa.nowak@mastermartini.com
martiniprofessional.it
 
 
Martini Professional to nowa marka zbiorcza znanego włoskiego koncernu Unigrà SRL powstałego w 1972 r. W Polsce najbardziej rozpoznawaną marką produktów wytwarzanych przez zakłady Unigrà, jest brand Master Martini, pod którym od prawie 20 lat prężnie działa przedstawicielstwo włoskiej spółki – Master Martini Polska Sp. z o.o. Na przestrzeni lat, poprzez nieprzerwany rozwój Master Martini osiągnęła pozycję lidera na rynku cukierniczo-piekarniczym zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na całym świecie. Stało się to możliwe dzięki ciągłemu, konsekwentnemu utrzymaniu wysokiej jakości całego cyklu produkcyjnego, poczynając od etapu zakupu surowców, poprzez produkcję, aż po dystrybucję produktów, wykorzystując do tego celu najnowsze badania, technologie i rozbudowaną sieć sprzedaży. Gama produktów oferowanych przez firmę charakteryzuje się różnorodnością asortymentu, w którego skład wchodzą: margaryny, tłuszcze roślinne, czekolada, surogaty czekoladowe, kremy roślinne UHT, mieszanki stuprocentowe i koncentraty, bazy i pasty do lodów, oleje do smażenia, polewy i kremy do nadzień, masy cukrowe, i inne produkty dla cukiernictwa i piekarstwa.

W obecnym czasie zmiana logo Master Martini na Martini Professional, skupia również inne brandy funkcjonujące w sektorach:
 • cukierniczo-piekarniczym – Master Martini
 • czekoladowym – Martini Cioccolato
 • lodziarskim – Martini Gelato
 • Ho.Re.Ca. – Martini Food Service
 • gotowych produktów mrożonych – Martini Frozen.

 

 

więcej

F.H. MASZ GLIWICE DARIUSZ MALINOWSKI

Wolności 22
44-109 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 234 24 47
kom. (+48) 502 208 274
masz@masz.gliwice.pl
www.masz.gliwice.pl
 
 
MASZ Gliwice to doświadczona, powstała ponad 15 lat temu firma, z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy czołowym i cenionym producentem urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenia gastronomicznego. Swoim działaniem obejmuje zarówno rynek polski, jak i rynki europejskie, posiadając przy tym wszelkie potrzebne zgody i certyfikaty niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy i użytkowania jej urządzeń.

Bogata oferta urządzeń do wyposażenia piekarni i cukierni
W swoim asortymencie posiadamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria własnej produkcji oraz urządzenia wyprodukowane przez uznanych producentów. Nasze zasoby pozwolą na profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego, cukierni czy też piekarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia cukiernicze zaawansowane i wysokogatunkowe, takie jak linie piekarnicze, walcarki, piece cukiernicze i piekarnicze, a także wiele akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokalu, jak na przykład blachy i formy piekarnicze oraz cukiernicze.

Nasze mieszałki sprawdzają się w wielu branżach:
Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszanie m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre. Sprawdzają się również jako mieszałki do granulatów oraz past o różnej gęstości.
 

 

więcej

MEC3

 
biuro@kames.pl
www.kames.pl
www.mec3.com
 
 
Włoska firma MEC3 została założona w roku 1984 przez włoskiego przedsiębiorcę i wizjonera Giordano Emendatori. W ciągu zaledwie kilku lat stała się ona najbardziej obiecującą marką w branży. Jej strategia opiera się na bezkompromisowym dążeniu do jakości, nieustannym motywowaniu pracowników oraz dbaniu o najwyższą satysfakcję Klientów.

Jednak największym atutem MEC3 zawsze była i jest wyjątkowa kreatywność. Niemal co roku firma wprowadza na rynek szereg innowacyjnych produktów i technik, które błyskawicznie zdobywają uznanie klientów i stają się wzorami do naśladowania.

Konsekwentna strategia dała MEC3 pewną pozycję w ścisłej czołówce producentów branży i umożliwiła błyskawiczny rozwój o zasięgu globalnym. W tej chwili MEC3 działa w ponad 100 krajach, bezpośrednio oraz przez partnerów i dystrybutorów, zawsze dbając o najwyższe standardy działania.

Najlepsze produkty i wysokie standardy… ale nie tylko. MEC3 zawsze przykłada wielką wagę do spraw społecznych, angażuje się w akcje humanitarne i chętnie wspiera projekty naukowe oraz związane z ochroną środowiska.

W styczniu 2004 ruszyła nowa fabryka MEC3. Obok pięknej architektury znalazły się tam zaawansowane rozwiązania technologiczne, w tym wiele wyprzedzających swoją epokę.

MEC3 jest w Polsce nieprzerwanie od roku 1991, kiedy specjalnie dla dystrybucji produktów tej marki została założona polska firma Kames – www.kames.pl.

 

 

więcej

Mercedes – Benz – Dealer Sobiesław Zasada Automotive

ul. Zawiła 3
30-442 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 298 42 20
info-zawila@zasadaauto.mercedes-benz.pl
www.zasadaauto.mercedes-benz.pl
 
 
Spółka Sobiesław Zasada Automotive będąca dealerem samochodów marki Mercedes-Benz należy do jednej z najstarszych i największych grup kapitałowych w Polsce – Grupy Zasada.

W naszych salonach Mercedes-Benz VanPro Center, dzięki przeszkolonym specjalistom od sprzedaży samochodów dostawczych i zabudów pojazdów, bezproblemowo kupisz samochód dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. U nas zawsze znajdziesz szeroki wybór samochodów dostawczych Mercedes-Benz do przetestowania i odbycia jazdy testowej. A dzięki naszym specjalistom do spraw finansowania otrzymasz najlepszą ofertę leasingu lub najmu długoterminowego.

 

 

więcej

M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.

ul. Sezamkowa 1
72-006 Mierzyn k. Szczecina
Polska
 
kom. (+48) 794 643 982
biuro@frigomat.com.pl
www.frigomat.com.pl
 
 
MGS to nie tylko dystrybutor włoskich urządzeń do produkcji lodów. To przede wszystkim niezawodny partner, który będzie Cię wspierał na każdym etapie współpracy dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Współpracując z nami zyskasz dostęp do najlepszych specjalistów z branży lodziarskiej i cukierniczej, zarówno tych z Polski jak i mistrzów gelato z Włoch.

NASZE ATUTY:
> Olbrzymie doświadczenie w realizacji wielu projektów biznesowych
> Sieć serwisowa na terenie całej Polski
> Zespół wykwalifikowanych doradców oraz technologów
> Szerokie spojrzenie na biznes klienta oraz profesjonalne wsparcie

 
OFERUJEMY PEŁNE WSPARCIE 360 – MGS Frigomat to oferta szyta na miarę Twoich potrzeb:

 
>MGS Technology – wyposażamy Polskie lodziarnie, kawiarnie oraz cukiernie w profesjonalny sprzęt do produkcji lodowej . Współpracujemy z renomowanymi włoskimi producentami.

Szczegóły oferty: www.frigomat.com.pl

> MGS School – Szkoła Mistrzów Lodziarstwa i Cukiernictwa w której nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz . Szkolimy zarówno osoby nowe bez doświadczenia z produkcji lodowej oraz cukierniczej , jak również osoby doświadczone w branży – szkolenia

www.akademiamgs.pl

> MGS Concept – to gotowe rozwiązania biznesowe oraz know-how które możesz zaimplementować na swoim lokalnym rynku aby wznieś swój biznes na wyżyny

www.freshgelato.pl
www.frigomat.com.pl

> MGS Design – to kompeksowe doradztwo i projektowanie Twojego biznesu od A-Z na bazie sprawdzonych technologii.

 
MGS FRIGOMAT W LICZBACH:
> 12 lat doświadczenia w branży
> Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów
> Wyposażyliśmy ponad 200 lokali
> Sprzedaliśmy ponad 1000 urządzeń

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ URZĄDZENIA W FIRMIE MGS FRIGOMA?:
> Dobierzemy odpowiednie urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb
> Jesteśmy dystrybutorami topowych włoskich marek i producentów w branży lodowej i cukierniczej
> Wykonamy kompleksowe szkolenie z obsługi urządzeń dla Ciebie i Twojego zespołu
> Oferujemy preferencje finansowanie urządzeń: leasing, wynajem, dotacje.

 

 

więcej

MIL-TEK PRASY DO ODPADÓW

Ostrobramska 75c lok 3,14
04-175 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 666 96 86
kom. (+48) 693 365 053
info@miltek.pl
www.miltek.pl
 
 
Mil-tek to producent zgniatarek do śmieci oraz kompaktorów do odpadów ogólnych.

Pomagamy przedsiębiorstwom w optymalizacji procesów przetwarzania odpadów, aby skrócić czas, zmniejszyć przestrzeń i ograniczyć koszty tego przetwarzania.
 

 

więcej

Mini Melts Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 281
30-234 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 265 10 87
info@minimelts.pl
www.minimelts.pl
 
 
Mini Melts to firma z wieloletnim doświadczeniem i unikatowym produktem na rynku europejskim. Od blisko 30 lat jesteśmy pionierem i liderem tworzenia kuleczkowych lodów metodą kriogeniczną. Struktura pojedynczych kuleczek wynika z opatentowanej technologii mrożenia ciekłym azotem w temperaturze -197°C. Metoda ta nie wpływa na zmianę struktury składników deseru, a szybkość zamrażania eliminuje magazynowanie wody w produkcie, zachowując jego naturalne walory smakowe. Marka wywodzi się z USA. Na rynku polskim działa nieprzerwanie od 11 lat, głównie w sektorze HORECA, a nasze produkty dostępne są w blisko 1000 punktach sprzedaży – sezonowych, całorocznych oraz w bezobsługowych maszynach vendingowych. Produkt zdecydowanie różni się od tradycyjnych lodów i taki właśnie był nasz cel. Jesteśmy uwielbiani przez dzieci i rodziców. Mini Melts to doskonały pomysł na oryginalną i smaczną przekąskę.
 

 

więcej

MK KOMI Sp. z o.o.

Plutonowego Ryszarda Szkubacza 8
41-800 Zabrze
Polska
 
tel. (+48) 733 585 599
kom. (+48) 733 585 599
biuro@mk-komi.pl
mk-komi.pl
 
 
W tym roku firma MK KOMI skupia się w szczególności na sprzedaży maszyn energooszczędnych lub tych, które zużywają dużo mniej wody w trakcie cyklów pracy.

Będziemy prezentować maszynę 2 w 1 (frezer i pasteryzator) COLDELITE VARIO ICONA z nowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

Skupimy się na witrynach do lodów marki ISA, w których zoptymalizowano zużycie energii elektrycznej o połowę.

Będziemy demonstrować maszyny multifunkcyjne HIBER THE ONE PRO, które można zastosować zarówno w biznesie lodowym, cukierniczym, piekarniczym i gastronomicznym.

 

 

więcej

MobiLody

1 Maja 76
41-706 Ruda Śląska
Polska
 
kom. (+48) 605 431 543
info@mobilody.pl
www.mobilody.pl
 
 
Firma MobiLody produkuje i sprzedaje mobilne wózki lodowe. Wózki są autonomiczne – działają bez zasilania do 12 h. W ofercie posiadamy również banki glikolowe do magazynowania oraz transportowania lodów. Produkujemy witryny lodowe dostosowane do potrzeb klienta. Ofertę uzupełnia możliwość wynajęcia wózków lodowych, które z powodzeniem nadają się na eventy, przyjęcia okolicznościowe oraz stanowią alternatywę dla tradycyjnych lodziarni.
 

 

więcej

Modena M.A. Tokarski Sp.J

Katowicka 80
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 32 215 16 16
www.modena.pl
 
 
Modena M. A. Tokarski Sp. Jawna od ponad 25 lat kompleksowo zaopatruje cukiernie, piekarnie i lodziarnie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Jesteśmy współzałożycielem grupy GHM, zrzeszającej najlepsze hurtownie z całej Polski.
 

 

więcej

MONIN SCM Sp. z o.o.

Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa
Polska
 
marlena.mrozek@scmpoland.pl
moninpolska.pl
 
 
MONIN to marka rekomendowana dla profesjonalistów z branży gastronomicznej i hotelarskiej oraz dla wszystkich smakoszy napojów. Jesteśmy dumni z tego, że aromaty do produkcji naszych wyrobów są w 100% naturalne. To już trzecie pokolenie rodziny MONIN rozwija markę, pozostając wiernym francuskiemu dziedzictwu. W naszym portfolio znajdziesz szeroką gamę produktów premium takich jak syropy, puree, sosy i likiery, dostępne w ponad 150 smakach.

Zapraszamy Cię do Owocowego Ogrodu MONIN. Jest to podróż do naszych smaków dzieciństwa! Pokażemy Ci wyjątkowe receptury na napoje z użyciem puree MONIN, prosto z sadu. Poznaj także naszą nowość, która odpowiada na potrzeby konsumentów, a są to koncentraty herbaciane o obniżonej zawartości cukru do wysmakowanego Ice Tea! Dowiedz się więcej już 18 marca na prezentacji MONIN podczas SWEETTARGÓW, którą poprowadzi nasz Brand Ambasador Mariusz Pietryka!

Mówimy, że MONIN to coś więcej niż produkty, to sposób na celebrację małych chwil radości z bliskimi przez cały rok. Tworzenie receptur jest w naszych genach, dlatego opracowaliśmy dla Ciebie koncepty napojów na każdą porę roku, od orzeźwiających lemoniad do rozgrzewających herbat. Sprawdź więcej na naszej stronie facebook.com/MoninPolska/.

SCM Sp. z o.o. od 2012 jest wyłącznym importerem produktów marki MONIN, a od 2018 także profesjonalnych urządzeń do blendowania amerykańskiej marki VITAMIX COMMERCIAL.

Robert Padiasek, Commercial Director
robert.padiasek@scmpoland.pl
moninpolska.pl
 

 

więcej

Multi Gastro Sp. z o.o.

Marcika 29
30-443 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 306 54 00
info@multigastro.pl
www.multigastro.pl
 
 
Firma Multi Gastro powstała w 2011 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz szeregiem usług szkoleniowych, pokazowych oraz serwisowych. Fachowo doradzamy i wyposażamy kompleksowo lokale gastronomiczne, restauracje, hotele, bary, kawiarnie, czy firmy cateringowe. W 2019 roku otworzyliśmy w Krakowie naszą nową siedzibę z showroomem o powierzchni 160 m2, połączoną z naszym profesjonalnym serwisem. W 2020 roku zajęliśmy 115 miejsce w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu!

Od 12 lat pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań: od małych urządzeń po projekty technologiczne. Doskonale przeszkolony personel poprowadzi Cię przez naszą bogatą ofertę i pomoże w wyborze urządzeń w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.
 

 

więcej

Nestlé Professional

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 325 25 25
www.nestleprofessional.pl
 
 

 
 
Nestlé Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu. Jesteśmy jednym z liderów na rynku kawy i produktów spożywczych przeznaczonych do gastronomii oraz miejsc zbiorowego żywienia. Oferujemy swoim partnerom produkty kulinarne znanych marek m.in.: GARDEN GOURMET®, KITKAT®, LION®, WINIARY, MAGGI, CHEF, a także kawy NESCAFÉ, BUONDI oraz kompleksowe rozwiązania kawowe takie jak ROASTELIER by NESCAFÉ, czy koncept We Proudly Serve Starbucks®. Szerokie portfolio marek zapewnia jakość i różnorodność, co pozwala rozwijać działalność gastronomiczną. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie partnerom biznesowym kompleksowych rozwiązań oraz informacji na temat trendów żywieniowych, ale także prowadzenie szkoleń i ekspercie wsparcie, które wspierają ich wzrost i rozwój.
 

 

więcej

PIOGRO Sp. z o.o.

ul. Leśna 2 B
47-370 Zielina
Polska
 
tel. (+48) 77 40 76 445
kom. (+48) 602 710 120
bwpiogro@poczta.onet.pl
piogro.pl
 
 
Kompleksowe zaopatrzenie dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i gastronomicznej.
 

 

więcej

receptury.net – aplikacja z AI do projektowania lodów

Warszawska 15/1
59-900 Zgorzelec
Polska
 
kom. (+48) 501 320 023
kontakt@receptury.net
www.receptury.net
 
 
Szybki sposób na stworzenie dowolnego smaku lodów. Bez liczenia ręcznego czy archaicznych tabelek w Excelu. Aplikacja wspierana sztuczną inteligencją podpowie czy projektowane lody będą plastyczne i czego im brakuje.

To także prosty sposób na korygowanie istniejących receptur lodowych także tworzonych na bazach znanych producentów.

Zobacz jak proste jest stworzenie sorbetu ze świeżych pomarańczy, a następnie ile czasu zajmuje przerobienie receptury na lody keto vegan.
link: https://www.youtube.com/watch?v=GyhtcVC27a0

Filmy:
1. Jaki kupić sprzęt do swojej pierwszej lodziarni?
https://www.youtube.com/watch?v=2i2EwZ8Uzn0

2. Jak zmniejszyć słodycz lodów?
https://www.youtube.com/shorts/K6V9tVmUs_g

3. Czy lody mogą mieć mniej cukru i być bez dekstrozy?
https://www.youtube.com/shorts/7RTWrQAXlIY

Zapraszamy też na szkolenia lodowe metodą Kangura, w której uczestnik od pierwszych minut zaczyna rozwiązywanie prostych zadań logicznych z projektowania mając do dyspozycji z góry określone informacje. Zadania są skonstruowane tak, że kursant sam zaczyna zadawać prowadzącemu pytania, które pozwalają rozwiązać zadanie. Dzięki temu po szkoleniu uczestnik rozumie proces tworzenia lodów i jest w stanie samodzielnie stworzyć od podstaw smak lodów. Kurs powstał w oparciu o aplikację receptury.net, która przyspiesza proces nauczania.

Od teraz projektowanie lodów staje się proste dla każdego.

Na stoisku będzie także promowany chwytak do kuwet lodowych typu pozzetti, który umożliwia proste wyjmowanie kuwet. Przykładowy film: https://www.youtube.com/shorts/rE3-te0g9U0

 

 

więcej

Red Bird Sp. z o.o.

Lublinek 49
93-469 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 650 54 39
b2b@redbird.pl
www.redbird.pl
 
 
Red Bird zajmuje się od 2009 roku dystrybucją marki Contigo w Europie Centralnej.

Contigo jest najpopularniejszą marką kubków termicznych i butelek na wodę na świecie.

Tworzymy dla klientów także kolekcje personalizowane drukując lub grawerując ich indywidualne grafiki, które mogą być odsprzedawane w kawiarniach lub służyć do celów promocyjnych.

Pod własną marką Dr.Bacty, produkujemy kubek termiczny Apollo, którym chcemy zastąpić kubki papierowe i plastikowe. Kubek jest idealny do kawy: jest termiczny, izolowany próżniowo, wykończony ceramiczną powłoką. Możemy być personalizowany logiem kawiarni lub miejscowości.

Dołącz z nami do akcji #zwlasnymkubkiem i pozbądźmy się plastiku z naszego życia.

 

 

więcej

REYPOL SP. Z O.O.

ul. Spółdzielcza 5
24-123 Janowiec
Polska
 
tel. (+48) 81 880 42 43
kom. (+48) 533 360 023
reypol@reypol.com.pl
reypol.com.pl
 
 
PIĘKNE, DELIKATESOWE PRZETWORY REYPOL TO PEŁNIA ZMYSŁOWEGO SMAKU, BOGACTWO WITAMIN I MINERAŁÓW, KTÓRĄ ZAPEWNIA WYSOKA ZAWARTOŚĆ POMIDORÓW Z LUBELSZCZYZNY. TERAZ JAKOŚĆ WYZNACZA REYPOL ŁĄCZĄC SMAK I ZDROWIE NA CO DZIEŃ.

Nasze delikatesy to przede wszystkim ketchupy, koncentraty pomidorowe, sosy i przetwory owocowo-warzywne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zakładów gastronomicznych i piekarni. Tworzymy je na podstawie własnych, starannie dopracowanych receptur, które sprawiają, że te wypełnione najlepszym smakiem i aromatem pyszności, wzbogacają każde danie o moc witamin i składników odżywczych.

 

 

więcej

RONIC Polska

Brukowa 6 lok. 35
91-341 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 656 07 49
kom. (+48) 515 138 137
info@ronic.pl
sklep.ronic.pl
 
 
Marka RONIC® od 30 lat w Polsce selekcjonuje najwyższej klasy AGD dla pasjonatów zdrowego odżywiania.

W ofercie RONIC® znajdują się sprzęty AGD sprawdzone i docenione zarówno przez klientów indywidualnych jak i profesjonalnych. Wykonane z najlepszych materiałów pod względem wytrzymałości i bezpieczeństwa zdrowotnego (wolne od BPA, PFOA, PTFE itp.) charakteryzują się najwyższą żywotnością i posiadają najdłuższe gwarancje. Ponadnormatywna jakość produktów plus duże zapasy części zamiennych dla serwisu gwarantują im długowieczność, przez co stają się przyjazne dla środowiska.

Należy podkreślić, że pierwsze roboty RONIC® wprowadzone na rynek 28 lat temu są do dzisiaj serwisowane, co jest dobrym przykładem, że nie warto zaśmiecać planetę, wyrzucając sprzęt, który działa lub może działać dzięki serwisowi RONIC®.

RONIC® jest obecnie dystrybutorem prestiżowych marek, takich jak: Magimix®, Wartmann, Zyle® i in. W ofercie znajdą Państwo:
– Wolnoobrotowe wyciskarki soku z największym na rynku wlotem na owoce oraz systemem automatycznego mycia
– Profesjonalne blendery wysokoobrotowe i próżniowe o ogromnej mocy
– Dehydratory (suszarki do żywności) w wielu wariantach wymiarowych i cenowych
– Prasy do tłoczenia oleju na zimno z nasion, orzechów, pestek
– Roboty kuchenne najwyższej jakości – Magimix
– i wiele, wiele innych…

 

 

więcej

RuKi Joanna Gancarz-Forlicz

Nad Jeziorem 45
43-100 Tychy
Polska
 
kom. (+48) 795 259 791
rudakita201@gmail.com
www.rudakita.pl
 
 
Rodzinna manufaktura wegańskich past orzechowych Ruda Kita powstała z pasji do świadomego podejścia do odżywiania i dbania o zdrowie. Produkty wytwarzane są w małych seriach z wysokogatunkowych półproduktów. Pasty orzechowe wytwarzane są tylko z naturalnych składników. Nie zawierają dodatków do żywności, oleju palmowego czy białego cukru.
 

 

więcej

Sachart Dawid Sachar

Kaszubska 53/7
70-226 Szczecin
Polska
 
kom. (+48) 797 471 319
biuro@sachart.pl
sachart.pl
 
 
Polski producent maszyn do lodów kręconych.

Z wykorzystaniem innowacyjnych technologii produkujemy nowoczesne i wydajne automaty do świderków. Naszym klientom zapewniamy dachowe doradztwo sprzedażowe i konkurencyjne ceny.
 

 

więcej

Saskia

Rynek 32a/1
64-000 Kościan
Polska
 
kom. (+488) 790 205 905
biuro@saskia.pl
sklep.saskia.pl
 
 
Saskia to firma zajmująca się zaopatrzeniem gastronomii w świeżo paloną kawę z polskich palarni, herbatę oraz czekoladę. Jesteśmy producentem wysokiej jakości rzemieślniczej czekolady na gorąco dla gastronomii, która powstała w oparciu o produkty pochodzenia naturalnego. Czekolada nie zawiera żadnych polepszaczy smaku, sztucznych zagęstników, czy aromatów. Czekolada Saskia jest produktem wegańskim, oraz co ważne nie zawiera glutenu. W swoim składzie ma aż 32% wysokogatunkowego kakao. Jej receptura została przygotowana przez naszych technologów uwzględniając szereg testów wewnętrznego panelu sensorycznego, jak i testów konsumenckich.
 

 

więcej

SEMPRE GROUP Sp. z o.o.

ul. Wiejska 13a
05-802 Pruszków
Polska
 
tel. (+48) 22 734 20 18
kom. (+48) 668 884 166
sempre@sempreinfo.pl
sempreinfo.pl
 
 
SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferuje najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów.

Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe.

Doświadczenie i gwarancję jakości firma opiera na szkoleniach lodziarskich i cukierniczych dla klientów, indywidualnym doradztwie technologicznym w tworzeniu receptur lodów zarówno klasycznych z automatów typu soft lub świderek oraz tradycyjnych lodów rzemieślniczych.

Misją SEMPRE GROUP jest budowanie relacji pomiędzy klientami w oparciu od wsparcie technologiczne i szkolenia prowadzone we własnej akademii WARSAW ACADEMY OF PASTRY ARTS www.wapas.pl , sprawny system logistyczny, politykę lojalnościową i korzystne ceny dla stałych klientów, rozbudowany dział dystrybucji i kanały sprzedaży, zarówno poprzez opiekę handlowców, jak i możliwość zamówień on-line, poprzez nowoczesny sklep internetowy dla branży cukierniczej CUKIETERIA.PL.
 

 

więcej

SPIROTECH

Morgowa 4
91-223 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 203 23 10
kom. (+48) 790 502 505
spirotech@spirotech.com.pl
spirotech.com.pl
 
 
Firma SPIROTECH Jarosław Kowalczyk istnieje na polskim rynku od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem maszyn i pieców do piekarni, cukierni oraz restauracji.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od współpracy ze francuskim producentem pieców piekarskich firmą BONGARD. Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy BONGARD.

Reprezentujemy również firmy: DAUB Holandia, JAC Belgia/Francja, MONO UK, TEKNO STAMAP – PIETROBERTO – SIGMA – DOMINO – ICB TECNOLOGIE Włochy.

 

 

więcej

Sweet Life&Training Bojarska Olga

ul. Parkowa 2
05-270 Marki
Polska
 
kom. (+48) 693 796 969
biurosweetlife@gmail.com
 
 
Firma zajmująca się szkoleniami, audytami i doradztwem dla branży HoReCa, cukierniczej, FMCG oraz B2B. Trenerzy-Praktycy z 30-letnim doświadczeniem. Właścicielka firmy z 17-letnim doświadczeniem w organizacji szkoleń i współpracy z restauracjami. Dystrybutor makaroników francuskich, finger food i mono porcji z własnych receptur.
 

 

więcej

Terravita Sp. z o.o.

Szarych Szeregów 48
60-462 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 668 83 01
office@terravita.pl
www.terravitapro.pl
 
 
Terravita Sp. z o.o. polski producent czekolady, półproduktów cukierniczych i lodowych. Od 40 lat obecny na rynku polskim i ponad 30 rynkach eksportowych na całym świecie. Istotną część oferty firmy stanowią półprodukty cukiernicze, oferowane Klientom pod markami Terravita i Bellaria. Szeroki asortyment półproduktów, takich jak czekolady i kuwertury, kremy, polewy cukiernicze, sosy do deserów i półprodukty do lodów, kierowany jest do klientów B2B: cukierników, piekarzy, dużego i mniejszego przemysłu cukierniczego. Terravita to także jeden z ważniejszych producentów polew do lodów. Z dużym zaangażowaniem rozwijamy także indywidualne, dedykowane Klientom projekty. Poza szeroką ofertą produktową Terravita oferuje także wsparcie technologiczne. Dla naszych Klientów realizujemy dedykowane warsztaty i szkolenia ułatwiające wdrażanie naszych produktów i rozwiązań.

Terravita dla Profesjonalistów od Profesjonalistów!

 

 

więcej

WAFLEX

Rzemieślnicza 14
05-250 Wiktorów
Polska
 
tel. (+48) 22 786 54 03
waflex@waflex.pl
waflex.pl
 
 
Produkcja wafli do lodów.
 

 

więcej

WALBRO Sp. z o.o.

Tomasza Zana 43 lok. 21
20-601 Lublin
Polska
 
kom. (+48) 666 281 968
kushla2501@gmail.com
 
 
Działalność firmy polega na przetwarzaniu i handlu wszystkimi rodzajami orzechów, polew orzechowych, kostkami orzecha włoskiego, laskowego, nerkowca, migdała, a także pistacji, płatkami migdałowymi, mąką z orzecha włoskiego, nerkowca, migdału, pistacji. Także tworzymy składniki piekarnicze, cukiernicze, a także składniki dla producentów lodów. Także mamy w ofercie składniki i polewy dla franczyzodawców.
 

 

więcej

M E D I A
 
 

Cukiernictwo i Piekarstwo – ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.

al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 788 51 01
kom. (+48) 885 058 816
cukiernictwo@elamed.pl
cukiernicyipiekarze.pl
 
 
„Cukiernictwo i Piekarstwo” to cenione i rozpoznawalne na rynku, ściśle wyspecjalizowane pismo w pełni skoncentrowane na branżach: piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, które dociera do szerokiej bazy odbiorców gromadzonej przez ponad 25 lat istnienia czasopisma. Cechuje nas wysokiej jakości zawartość merytoryczna, a także największa spośród pism branżowych na rynku liczba niezależnych autorów. Wydawcą czasopisma jest Elamed Media Group – lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów.
 

 

więcej

Jedzenie.info.pl – portal branży spożywczej

Przemysłowa 8C
85-758 Bydgoszcz
Polska
 
tel. (+48) 52 343 73 35
redakcja@jedzenie.info.pl
www.jedzenie.info.pl
 
 
Jedzenie.info.pl to rozbudowany Katalog Firm, w którym znajdziemy opis, zasięg, katalog produktów oraz zakres działalności interesującej Nas firmy. Wszyscy, którzy posiadają produkty związane z branżą spożywczą, niezależnie od tego czy są ich producentem czy dystrybutorem, mogą zarejestrować się na portalu, korzystając z indywidualnych rozwiązań. Oprócz promocji firm, Jedzenie.info.pl dostarcza najświeższych informacji branżowych, poprzez setki wiadomości z sektora spożywczego, a newsy o zbliżających się imprezach targowych, nowościach, a także promocjach pozwolą Państwu być zawsze na bieżąco.

Użytkownicy serwisu mogą składać zapytania ofertowe na podstawie słów kluczowych lub kategorii. Portal daje możliwość dookreślenia obszaru poszukiwań zgodnie z województwem, miastem lub promieniem od konkretnego punktu. Wszystko to, ma służyć obopólnej satysfakcji i całkowicie zminimalizować ryzyko otrzymania nietrafionych zapytań ofertowych.

Portal Jedzenie.info.pl to platforma, gdzie każdy, zarówno przedsiębiorca lokalny, jak i działający na arenie międzynarodowej, znajdzie dla siebie coś ciekawego.

 

 

więcej

Mistrz Branży

Klimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
kom. (+48) 881 610 668
marketing@mistrzbranzy.pl
www.mistrzbranzy.pl
 
 
Wiodący magazyn dla profesjonalistów i pasjonatów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Informacje, receptury, ogromna porcja wiedzy technologicznej i smakowitych inspiracji! Portal z zawsze świeżymi newsami i redakcja, która wspiera rzemiosło i pasję.
 

 

więcej

Szef Kuchni Magazyn Branży Gastronomicznej

pl. Andersa 7
61-894 Poznań
Polska
 
kom. (+48) 602 751 732
t.wroblewska@szef-kuchni.com.pl
www.szef-kuchni.com.pl
 
 
Szef Kuchni Magazyn Branży Gastronomicznej to miesięcznik, który jest najlepszym źródłem wiedzy dla branży HoReCa. Jako jedyny tytuł z branży gastronomicznej dajemy gwarancję bezpośredniego dotarcia do blisko 10 000 osób decyzyjnych w lokalach gastronomicznych. Co nas wyróżnia? Artykuły z zakresu zarządzania, prawa, ekonomii i marketingu, trendy i analizy rynku HoReCa, wywiady z topowymi szefami kuchni, restauratorami i menedżerami informacje o najważniejszych wydarzeniach z branży. Co ważne, nakład i dystrybucja naszego magazynu kontrolowane są przez Polskie Badania Czytelnictwa Prasy. Naszą grupą docelową są właściciele, menedżerowie, kadra zarządzająca, szefowie kuchni, osoby podejmujące decyzje zakupowe w restauracjach, lokalach gastronomicznych i hotelach. Jesteśmy tam, gdzie cała polska gastronomia.
 

 

więcej

ŚląskiBiznes.pl

ul. 3 Maja 30
44-200 Rybnik
Polska
 
kom. (+48) 603 112 538
promocja@slaskibiznes.pl
www.slaskibiznes.pl
 
 
Strona poświęcona życiu gospodarczemu na Śląsku, instytucjom śląskich firm i ludziom kreującym biznes na Śląsku.
 

 

więcej