Scroll Top

Katalog Wystawców 2024WYSTAWCY 2024
 

ACSS ID SYSTEMS SP. Z O.O.Karola Miarki 20c
01-496 Warszawa
Polska
 
(+48) 22 832 47 44
biuro@acss.com.pl
acss.com.pl
cenki.com.pl
 
 
Firma ACSS ID Systems Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem Magicard Ltd. w Polsce. Od 2008 roku posiadamy tytuł Magicard Premium Partner (poprzednio Magicard Master Dealer) oraz prowadzimy jedyny autoryzowany serwis drukarek Magicard w Polsce. Drukarki Magicard stanowią doskonałe rozwiązanie do drukowania etykiet cenowych. W ofercie posiadamy całą gamę drukarek drukujących bezpośrednio na zmywalnych i higienicznych specjalnych kartach plastikowych. Wydrukowane cenówki są znacznie trwalsze od standardowych etykiet laminowanych oraz wyglądają bardziej profesjonalnie. Szybkie wykonanie nowej etykiety cenowej, wraz z dodatkową informacją o składzie produktu, alergenach, itp. jest możliwe w dowolnym momencie.
 

 
więcej
AGOSTONI

 
biuro@kames.pl
kames.pl
agostonicioccolato.com
 
 
Już trzecie pokolenie rodziny Agostoni z pasją tworzy najwyższej jakości czekolady, zawsze kierując się kluczowymi zasadami: znajdowaniem i selekcją najlepszych surowców, monitorowaniem każdego etapu produkcji oraz dbałością o zrównoważony rozwój. Z regionów będących kolebką wyjątkowych odmian kakao trafia ono do jednego z najbardziej futurystycznych zakładów we Włoszech, gdzie jest przetwarzane z uwagą dla najmniejszych detali i staranną kontrolą jakości.

Bean to bar - Agostoni nieustannie poszukuje kakao o unikalnych profilach aromatycznych, a wyrafinowany proces produkcyjny gwarantuje zachowanie ich idealnie czystego smaku, od ziaren po gotową czekoladę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, receptury Agostoni są też zawsze perfekcyjnie zbilansowane pod kątem planowanych zastosowań.

Każdy etap i proces produkcyjny podlega ciągłej kontroli, począwszy od uprawy kakao na plantacjach, zbioru, fermentacji, suszenia i badania jakości ziaren, poprzez produkcję miazgi i masła kakaowego, aż do opracowania receptur na produkty końcowe. Agostonii zapewnia także wszechstronne wsparcie klientom, oferując im zarówno specjalistyczne konsultacje i ekspertyzy, jak i ogólne doradztwo.

Od lat 80. Agostoni utrwala i pogłębia relacje z farmerami na plantacjach kakao, by nakłaniać ich do zachowania bioróżnorodności i przestrzegania zasad ochrony środowiska. Technologie stosowane w zakładzie produkcyjnym są także opracowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko.

Rozbudowany system kontroli jakości Agostoni zapewnia uzyskiwanie najwyższych międzynarodowych standardów. Poza ISO 90001 firma posiada certyfikaty takie jak BRC, IFS, EU Organic, NOP, Kosher i Halal, Vegan i Gluten Free, Fairtrade oraz oczywiście 100% Made in Italy.

Od roku 2018 dystrybutorem Agostoni w Polsce jest Kames Sp. z o.o. - www.kames.pl.
 

 
więcej
Akademia Liderów GastronomiiMetalowców 13 A2 / 103
41-500 Chorzów
Polska
 
(+48) 531 569 695
biuro@algastro.pl
akademialiderowgastronomii.pl
akademialiderowgastronomii
akademialiderowgastronomii
akademia_liderow_gastronomii
 
 
Głównym celem Akademii Liderów Gastronomii jest wspieranie Restauratorów, Managerów i Szefów Kuchni w codziennych wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi w sektorze HoReCa.

Szkolimy i konsultujemy w zakresie zarządzania, korzystamy z wiedzy płynącej z aktualnych badań psychologii przywództwa, własnych analiz jakościowych oraz wymiany doświadczeń podczas wielu wydarzeń branżowych.

Naszą misją jest budowanie świadomego przywództwa poprzez kształtowanie kompetencji lidera w wymagającej branży gastronomicznej. Z przyjemnością wspieramy kadrę managerską w codziennym osobistym i zawodowym rozwoju.
 

 
więcej
Altro LtdAltro Limited. Works Road, Letchworth Garden City
SG6 1NW Hertfordshire
United Kingdom
 
(+48) 669 390 504
akub@altro.com
altro.com
AltroLtd
AltroFlooring
altrolimited
altro_limited
 
 
Altro od ponad 100 lat jest firmą innowacyjną. Dzisiaj, ściśle współpracując z architektami, klientami końcowymi, inżynierami, projektantami i wykonawcami z całego świata, nasza wiedza i ekspertyza pomagają im przekształcać codzienne przestrzenie w środowiska, które mogą poprawić dobrostan wszystkich, którzy z nich korzystają.

Jesteśmy globalnymi specjalistami , oferującymi podłogi winylowe i ściany higieniczne w branży produkcji żywności i napojów. Nasze produkty są sprawdzone i przetestowane, wiele z nich jest zatwierdzonych przez Punkty Krytyczne Kontroli Zagrożeń (HACCP) i wspierane przez wiodące w branży gwarancje produktów. Naszym celem jest być partnerem wyboru dla innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, które przekształcają przestrzenie.

Wiemy, że bezpieczne, wydajne i higieniczne obiekty są niezbędnym elementem procesu produkcyjnego, dlatego nasze specjalistyczne rozwiązania podłogowe i ścienne są zaprojektowane tak, aby radzić sobie ze wszystkim, co na nie spada lub zostaje na upuszczone.

Nasze ściany stanowią nowoczesną alternatywę dla płytek: są higieniczne, łatwe do czyszczenia i odporne na uderzenia. Nasze podłogi nie tylko zmniejszają ryzyko poślizgnięcia, ale także skracają czas sprzątania, wymagają mniej konserwacji i pomagają zmniejszyć zmęczenie dzięki swojej grubości i właściwościom redukującym hałas.
 

 
więcej
Angelina Chocolate Sp. z o.o.Wrzosowa 20
32-083 Balice
Polska
 
(+48) 516 892 232
biuro@angelinachocolate.pl
angelinachocolate.pl
chocophoto.pl
allegro.pl/uzytkownik/chocolate20171
czekoladoweprezenty
 
 
Jesteśmy producentem czekoladowych figurek. Wszystkie nasze produkty tworzone są ręcznie przez wykwalifikowanych mistrzów cukiernictwa. Każdy detal odwzorowany jest z ogromną dokładnością, co przekłada się na doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów.
 

 
więcej
BAKERul. Owsiana 62
40-780 Katowice
Polska
 
(+48) 507 028 004
biuro@bakerpolska.pl
bakerpolska.pl
bergback.pl
barokowy.pl
bakerpolska
bakerpolska
 
 
BAKER łącząc tradycję i najwyższą jakość z nowoczesnością oferuje wysokiej klasy środki wypiekowe dla Piekarni i Cukierni. Zdrowie i ekologia są dla nas priorytetem, dlatego nasze wyroby w dużej mierze opierają się na ekologicznych mąkach takich jak orkisz, płaskurka, teff, kamut czy mąka z kasztanów jadalnych. Z wyselekcjonowanych ziaren, ziół i przypraw tworzymy wyjątkowe mieszanki najwyższej jakości. Prastare zboża nadają im smak, którym zachwycali się nasi pradziadowie. Ciągła praca badawcza, doświadczenie oraz otwartość na opinie i sygnały płynące z rynku, pozwalają na nieustanne doskonalenie naszych produktów. BAKER należy do najlepszych producentów środków wypiekowych, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na targach oraz wystawach branżowych.

BAKER TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PIECZYWA!
 

 
więcej
Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.Nowy Józefów 36
94-406 Łódź
Polska
 
(+48) 662 708 634
bc_polska@barry-callebaut.com
callebaut.com
CallebautPolska00
chocolateacademypolska
 
 
Grupa Barry Callebaut, światowy lider w produkcji wysokiej jakości produktów z kakao oraz czekolady, powstała w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch koncernów czekoladowych: francuskiej firmy Cacao Barry i belgijskiej Callebaut. Barry Callebaut obejmuje znane na świecie firmy i marki handlowe, takie jak Cacao Barry®, Callebaut®, Carma®, Chocovic®, Mona Lisa® czy Van Houten®. Każda z nich ma swój niezaprzeczalny wkład w rozwój przemysłu czekoladowego i cukierniczego na świecie – głównie poprzez opracowywanie nowatorskich metod produkcji, wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów, a także tworzenie absolutnie wyjątkowych receptur. Dzięki temu Barry Callebaut kumuluje ogromne bogactwo wiedzy i umiejętności na temat całego procesu produkcji najlepszej czekolady – od ziarna kakaowego, po wyrób końcowy. A co najważniejsze, chętnie dzieli się tą wiedzą i doświadczenie ze wszystkimi miłośnikami czekolady na całym świecie. Barry Callebaut posiada ponad 50 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 8,5 tysięcy osób.

Firma zaopatruje w swoje produkty całą branżę spożywczą, począwszy od globalnych koncernów, poprzez producentów słodyczy, piekarzy, aż po dystrybutorów. Barry Callebaut to również wszechstronne działania na polu rozwoju produktów, procesu wytwarzania, szkoleń oraz działań marketingowych.
 

 
więcej
BWAPodkomorska 3
60-326 Poznań
Polska
 
(+48) 61 867 17 26
(+48) 607 314 774
info@bwa.com.pl
bwa.com.pl
 
 
BWA jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce marek: BRAVO i GELITA (maszyny i urządzenia do produkcji lodów rzemieślniczych), CIAM, IFI, FRIGOMECCANICA, ORION, BRX (witryny chłodnicze i mroźnicze do lodów i ciast).

Firma BWA to 25 lat doświadczenia, solidności i gotowości do podejmowania najtrudniejszych wyzwań jakie stawia branża spożywcza. Naszą wizytówką są setki zadowolonych klientów i sukces ich biznesu.

Oferujemy całościowe wyposażenie cukierni, lodziarni, piekarni. Obejmuje ona doradztwo i sprzedaż urządzeń niezbędnych do produkcji lodów, ciast czy pieczywa, ich przechowywania, prezentacji i sprzedaży, zaprojektowanie wnętrz, dostawę zamówień, montaż a także serwis. Klientom zapewniamy szkolenia i pomoc w obsłudze zakupionego sprzętu.
 

 
więcej
CLINIC PUMP
Regeneracja Zębatych Pomp NapowietrzającychPlac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
(+48) 720 800 310
biuro@clinicpump.com
clinicpump.com
PumpClinic
 
 
Clinic Pump - Specjaliści w Regeneracji Pomp Zębatych dla Maszyn do Lodów

Jesteśmy dumnymi pionierami w dziedzinie regeneracji napowietrzających pomp zębatych maszyn do lodów, wspierającymi branżę lodziarską od lat. W Clinic Pump wiemy, że sprawna pompa to lepszy smak loda oraz większa wydajność maszyny do lodów. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi regeneracji pomp zębatych, przywracając im pełną sprawność i wydajność.
 

 
więcej
Cukus Sp. z o.o.ul. Wolbromska 18/1b
53-148 Wrocław
Polska
 
(+48) 666 618 200
cukus@cukus.com
cukus.com
silex.pl
waflownice.pl
Cukuscom
cukus_com
 
 
Jesteśmy producentem urządzeń gastronomicznych na cały świat. Nasze produkty są z powodzeniem używane przez cukierników i kucharzy z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i USA, Kanady , Meksyk, Malezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Indie itp.

Nasze urządzenia, takie jak gofrownica egg wafel, gofrownica do użytku komercyjnego , gofrownica do wafli do użytku komercyjnego , frytkownica do użytku komercyjnego, elektryczna naleśnikarka do naleśników, elektryczny grill kontaktowy, charakteryzują się dobrą jakością, pełną specyfikacją produktu instrukcją i intubacyjną prostą obsługą. Zaskakujemy rozsądną ceną i szybką dostawą.


Sprawdź nasze promocje:
www.cukus.com
www.silex.pl
 
 
Most of our machines like Hong Kong egg waffle maker, commercial waffle maker, commercial waffle cone maker, commercial deep fryer, electric crepe maker, electric contact grill are with CE certificate, our products have been exported to Germany, France, UK, U.S.A. Canada, Mexico, Malaysia, UAE, Saudi Arabia, India etc.

Our catering equipments are with good quality, complete specification and sure to satisfy you with reasonable price and quick delivery.
 

 
więcej
Czysta PiekarniaWańkowicza 133
31-752 Kraków
Polska
 
(+48) 12 346 54 54
(+48) 602 101 559
biuro@czystapiekarnia.pl
czystapiekarnia.pl
czystapiekarnia
czystapiekarnia
 
 
Program Czysta Piekarnia to kompleksowe rozwiązania dla branży spożywczej z zakresu mycia i dezynfekcji.

Wdrażamy Plany Higieny, HCCP, GHP, GMP.
 

 
więcej
eRDe Janusz Dembiński sp.k.ul. Swoboda 14
60-391 Poznań
Polska
 
(+48) 61 886 19 10
(+48) 574 200 134
zuzanna.mroczkiewicz@er-de.pl
shoppo.pl
SpotkaniePrzyKawie
ShoppoPl
spotkanie_przy_kawie
 
 
eRDe Janusz Dembiński sp.k. to polski producent kawy Black Cat i herbat Tea Love. Firma specjalizuje się także w imporcie i dystrybucji niszowych kaw ziarnistych i mielonych. Można je znaleźć w sklepie shoppo.pl. Od 14 lat firma z powodzeniem zaopatruje także segment HORECA w kawę i herbatę najwyższej jakości. eRDe dba o jakość produktów oferowanych na rynku.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Dział handlowy: tel. (61) 886 19 10, 731 957 527
 

 
więcej
Gelatopiu Antonio Cadauul. Częstochowska 8
47-400 Racibórz
Polska
 
(+48) 513 121 524
gelatopiu@wp.pl
gelatopiu.pl
Gelatopiu-100068314674765
 
 
Nasza firma działa w branży lodziarskiej. Produkujemy bazy do lodów tradycyjnych i lodów z automatu. Jesteśmy również dystrybutorem past do lodów firmy Gran Roma, Bigatton oraz rożków firmy IAVAZZO.
 

 
więcej
Gofrex s.c.Edwardów 13E
05-650 Chynów
Polska
 
(+48) 883 233 388
sklep@gofrex.com
gofrex.com
 
 
Firma GOFREX, założona w 2015 roku przez Macieja i Magdalenę Kowalskich, z siedzibą w centralnej Polsce, specjalizuje się w produkcji i dystrybucji innowacyjnych urządzeń gastronomicznych oraz wysokiej jakości mieszanek do wypieków.

Rozpoczynając działalność od wprowadzenia na rynek unikatowych gofrownic do gofrów bąbelkowych, firma sukcesywnie rozszerzała swoją ofertę, włączając mieszanki na gofry bąbelkowe, gofrownice do gofrów tradycyjnych, naleśnikarki oraz urządzenia do wypieku gofrów o nietypowych kształtach, takich jak np. gofry na patyku.

W ofercie GOFREX znajdują się również mieszanki do naleśników, pancake, ciast, kołaczy, corndogów i inne, co świadczy o dynamicznym rozwoju firmy i jej zorientowaniu na innowacyjność oraz różnorodność.

Rok 2023 przyniósł sukces po wprowadzeniu przełomowego urządzenia do produkcji słodkich frytek, które zyskało popularność w lokalach gastronomicznych takich jak lodziarnie, kawiarnie i parki rozrywki, nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.

Firma oferuje sprzedaż hurtową wyłącznie przez Internet, gwarantując szybką dostawę na terenie kraju oraz do całej Europy. Wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa klienta oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia to cechy, które zdobyły uznanie klientów.

GOFREX świadczy również usługi serwisowe urządzeń - door to door, zapewniając klientom wygodną i efektywną współpracę serwisową.
 

 
więcej
GRODCONO Sp. z o.o.ul. Wrocławska 60
49-200 Grodków
Polska
 
(+48) 77 415 52 81
wafle@grodcono.pl
grodcono.pl
 
 
Od ponad 30 lat produkujemy najlepsze gatunkowo wafle do lodów.

Możemy poszczycić się bogatą ofertą produktów najwyższej jakości, co potwierdza liczne grono zadowolonych klientów w Polsce, Europie, jak i na świecie. Do produkcji naszych wafli korzystamy jedynie ze sprawdzonych składników najlepszego pochodzenia.

Satysfakcja każdego klienta jest dla nas priorytetem!
 

 
więcej
GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA SP. Z O.O.Budryka 4
41-103 Siemianowice Śląskie
Polska
 
(+48) 32 229 49 27
(+48) 501 598 222
biuro@guztech.com.pl
guztech.com.pl
 
 
Piece, maszyny piekarnicze i cukiernicze renomowanych firm. W ofercie urządzenia nowe oraz używane po remoncie.Profesjonalny serwis 24h.

Przedstawiciel w Polsce firm: HEIN, EBERHARDT, LILLNORD, HOBART, DELTA, CIBERPAN, SINMAG.
 

 
więcej
HELIOS FOODLeśna 2 B
47-370 Zielina
Polska
 
(+48) 77 407 64 45
(+48) 604 213 395
helios.produkcja@op.pl
heliosfood.pl
 
 
Producent komponentów dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i gastronomicznej.

W ofercie firmy znajdziemy między innymi: mieszanki cukiernicze, piekarnicze, lody włoskie, galaretki I koncentraty. Ponadto HELIOS FOOD jest producentem kajmaku, pomad i owoców w lekkim żelu.
 

 
więcej
ICAM

 
biuro@kames.pl
kames.pl
icamprofessionale.com
 
 
Od 1946 roku firma ICAM reprezentuje prawdziwie włoski kunszt w produkcji czekolady. Jej produkty są znane na całym świecie dzięki pasji do czekolady, która trwa w rodzinie Agostoni nieprzerwanie od blisko 80 lat. Ciągła chęć doskonalenia, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i baczna obserwacja rynku, niezmiennie utrzymywana wysoka jakość i konsekwentne stosowanie się do zasad zrównoważonego rozwoju przyniosły ICAM niekwestionowaną pozycję firmy referencyjnej w branży przetwórstwa kakao we Włoszech.

W ofercie ICAM są wszystkie klasyczne rodzaje czekolad, a także nowatorskie produkty podążające za trendami rynkowymi, jak wegańskie, bez cukru i wiele innych. Rozbudowany system kontroli jakości zapewnia bezproblemowe wdrożenia najwyższych międzynarodowych standardów. Poza ISO 90001 firma posiada certyfikaty takie jak BRC, IFS, EU Organic, NOP, Kosher i Halal, Vegan i Gluten Free, Fairtrade oraz oczywiście 100% Made in Italy.

Ustalona renoma firmy zyskała dodatkowo po wprowadzeniu nowej linii produktów oznaczonych marką Agostoni. Dzięki użyciu wyselekcjonowanego kakao z najbardziej egzotycznych regionów oraz wyrafinowanych technik produkcji, wyroby oznaczone marką Agostoni są unikalne w swojej klasie i doceniane przez najbardziej wymagających profesjonalistów.

ICAM prowadzi także ChocoCube, profesjonalne centrum szkoleniowe na wysokim poziomie, dedykowane cukiernikom, czekoladziarzom i producentom lodów.

Od roku 2018 dystrybutorem ICAM w Polsce jest Kames Sp. z o.o. - www.kames.pl.
 

 
więcej
ICEKALINKAPowiśle 25
27-600 Sandomierz
Polska
 
(+48) 602 877 869 | (+48) 730 363 620
biuro@icekalinka.pl
icekalinka.pl
granitory.pl
granita.pl
icekalinka
icekalinka
icekalinka.pl
 
 
ICEKALINKA - producent syropów do granity oraz dystrybutor granitorów w Polsce. Dostarczamy wyśmienite syropy do granity w kilkunastu smakach i kolorach o intensywnym kolorze jak i zapachu, mamy w ofercie również produkty do Bubble Tea, koncentraty herbaciane, kulki popping boba. Oferujemy także mieszanki do lodów, mieszanki do shake, kawy mrożonej, proszki do gofrów i naleśników, sosy i polewy do lodów, kremy do smarowania, posypki, bita śmietana w sprayu, czekolada, a także wiele innych dodatków i komponentów.

W ofercie posiadamy opakowania do granity, kielichy do granity, kubki plastikowe do napojów, kubki papierowe, słomki do shake, słomkołyżeczki, rożki do gofrów, opakowania biodegradowalne, kubki do lodów, kubki do kawy i herbaty. Posiadamy również materiały reklamowe, ułatwiające sprzedaż danego produktu jak i akcesoria potrzebne w każdej lodziarni, cukierni i kawiarni.

Jesteśmy dystrybutorem firmowych granitorów, dyspenserów do napojów, maszyn do bubble tea, maszyn do lodów, gofrownic, naleśnikarek, temperówek do czekolady i innego sprzętu gastronomicznego. Dostarczamy kompleksowe wyposażenie, również wyciskarki do owoców, blendery, sokowirówki, shakery, czekoladziarki, automaty do bitej śmietany i inne urządzenia cukiernicze oraz piekarnicze.

Posiadamy dużą wiedzę na temat prowadzenia biznesu lodowego, którą z wielką chęcią przekażemy naszym klientom. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Pełna oferta dostępna na stronie: WWW.ICEKALINKA.PL
 

 
więcej
INPLUS Michał KalinowskiSłowackiego 41
43-211 Piasek
Polska
 
(+48) 730 850 156
info@inplusgastro.pl
inplusgastro.pl
telme.pl
pomati.pl
ranciliodystrybutor.pl
inplusgastropolska
inplus-michal-kalinowski
inplusgastro
 
 
InPlus Gastro to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w dystrybucji, wdrażaniu oraz serwisowaniu profesjonalnych maszyn do produkcji spożywczej. Nasz asortyment skierowany jest głównie do producentów czekolady, innych słodyczy, lodów rzemieślniczych oraz wyrobów piekarniczych. Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy – od doradztwa i wyboru odpowiedniego sprzętu, poprzez instalację urządzeń, aż po wdrożenie personelu i serwis. W naszej ofercie znajdują się maszyny renomowanych producentów, takich jak TELME, POMATI, DOMINO, ROLLERMAC, VMI, PACKINT, SAGI, FINES, COMENDA oraz RANCILIO, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Posiadamy własne centrum szkoleniowe, gdzie organizujemy kursy dla pracowników branży cukierniczej, piekarniczej, lodziarskiej oraz HoReCa, zapewniając im niezbędną wiedzę i umiejętności do efektywnego wykorzystania naszych urządzeń. Dzięki magazynowi części zamiennych i urządzeń, jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów, minimalizując ryzyko przestojów w produkcji spowodowanych awariami maszyn.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy łączą pasję do wyśmienitych słodyczy z profesjonalnym podejściem do biznesu i ciągłym dążeniem do usprawniania procesów produkcyjnych. Stale rozwijamy swoje kompetencje, uczestnicząc w imprezach branżowych i śledząc nowinki technologiczne, aby nasza oferta zawsze odpowiadała na aktualne potrzeby rynku.
 

 
więcej
INTEKOMSosnowa 10
42-700 Lubliniec
Polska
 
(+48) 737 544 532
system@ikom365.pl
ikom365.pl
 
 
Optymalizuj swoją firmę dzięki ikom365 – kompleksowemu systemowi klasy ERP, stworzonemu specjalnie dla produkcji, magazynu i handlu.

Produkcja to serce każdej firmy, dlatego ikom365 oferuje wszechstronne narzędzia do zarządzania produkcją i technologią, pozwalając Ci kontrolować procesy na każdym etapie.

System POS ikom365 to nie tylko szybka sprzedaż, ale także zaawansowany system zamówień i kontrola dostaw, zaprojektowane specjalnie dla wielu branż. Obsługuje urządzenia dotykowe, zapewniając płynność działania. Dzięki technologii RFID ikom365 umożliwia rejestrację przejść przez bramę, ułatwiając inwentaryzację i zapewniając bezpieczeństwo magazynowe.

Zarządzanie magazynami i logistyką jeszcze nigdy nie było tak proste! Planuj trasy wysyłek, optymalizuj miejsca składowania i śledź przesyłki w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji mobilnej dla kierowców.

W dziale handlu i sprzedaży ikom365 oferuje rozwiązania b2b, obsługując zapytania ofertowe, zamówienia oraz dokumenty handlowe. Sprawdzaj bilans stanu towarów i korzystaj z dedykowanych analiz oraz raportów, aby podjąć najlepsze decyzje biznesowe.

Moduł RCP zapewnia łatwą kontrolę czasu pracy pracowników, umożliwiając efektywne zarządzanie personelem. Dzięki ikom365, Twój biznes działa sprawnie i efektywnie, osiągając nowe poziomy sukcesu.
 

 
więcej
ITALMARCO Sp. z o.o.ul. Jagielnia 6
32-050 Skawina
Polska
 
(+48) 12 422 78 03
office@italmarco.pl
italmarco.pl
 
 
Firma ITALMARCO Sp. z o.o. oferuje klientom z branży piekarskiej i cukierniczej urządzenia i kompleksowe rozwiązania wiodących włoskich producentów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich zakładów cukierniczych i piekarniczych jak i zakładów przemysłowych.

Na przestrzeni ponad 20 lat wypracowaliśmy pozycję lidera w zakresie technologii silosowych, płynów technologicznych i systemów kontroli produkcji – ponad 400 instalacji w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od momentu złożenia oferty do montażu urządzeń i rozruchu technologicznego.

Dysponujemy w pełni wyposażonym centrum kompetencyjnym, w którym nasi klienci mają możliwość przetestowania sprzętu przy wsparciu naszych technologów.
 

 
więcej
Kames Sp. z o.o.ul. Fletniowa 47
03-160 Warszawa
Polska
 
(+48) 22 676 52 53
(+48) 607 993 320
biuro@kames.pl
kames.pl
lodowo.pl
 
 
Kames Sp. z o.o. jest od roku 1991 wyłącznym dystrybutorem marki MEC3, światowego lidera w branży produktów do lodów.

Od początku działalności zapewniamy bogaty, co roku powiększany wybór produktów. Jednocześnie gwarantujemy ich dostępność przez cały rok oraz terminowość dostaw, co w rzemiośle lodziarskim, zależnym od pogody, ma bardzo duże znaczenie.

Już na początku lat 90. organizowaliśmy pierwsze w Polsce szkolenia lodziarskie i publikowaliśmy fachowe materiały w prasie branżowej. Mamy swój udział w powstaniu znaczącej liczby rzemieślniczych lodziarni, z których wiele należy obecnie do ścisłej polskiej, a nawet europejskiej czołówki. Prowadzimy też swoje własne lodziarnie – "Malinova" i "Ulica Baśniowa" w Warszawie. Ich pracownie są często wykorzystywane do indywidualnych szkoleń.

W roku 1996 w kooperacji z MEC3 uruchomiliśmy produkcję mieszanek do lodów soft, które sprzedajemy pod własną marką Kames (dawniej LODEMO). Produkujemy także premiksy – spersonalizowane mieszanki ułatwiające pracę w lodziarni.

Oprócz produktów do lodów mamy bogatą ofertę akcesoriów dla lodziarzy i cukierników, a od roku 2018 dostarczamy także czekolady włoskiej firmy ICAM - jednego z najbardziej znanych producentów czekolady dla profesjonalistów.

Zapraszamy do naszego serwisu klienta – www.kames.pl oraz na stronę dla początkujących - www.lodowo.pl.
 

 
więcej
Kandyul. Fabryczna 1/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
 
(+48) 44 649 51 52
(+48) 600 283 829
biuro@kandy.pl
kandy.pl
lauretta.eu
KandyPL
kandy.pl
 
 
KANDY to polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasz bogaty asortyment obejmuje komponenty owocowe i kremowe. Są to: termostabilne nadzienia do ciast i ciastek, żele i glazury, galaretki pektynowe, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na prawie 40-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. To produkty wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Termostabilne nadzienia kremowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Są stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, mają idealną konsystencję i wszechstronne zastosowanie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami (nawet 60% zawartości owoców w nadzieniu). Nadzienie morelowe 40% zostało otrzymało wyróżnienie na targach Sweet Targi 2023.

Do dekoracji wypieków i deserów, zabezpieczenie wierzchu produktów oraz ich nabłyszczenia, polecamy też glazurę mirror Ascanio (neutralna i smakowe) oraz żele dekoracyjne (glazury na gorąco) pod marką Cristalli. Zdobyły one 2. miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii Komponent.

Atuty naszej firmy to:
· nowoczesne linie technologiczne
· stale udoskonalany park maszyn
· wyspecjalizowana kadra
· certyfikowany system ISO 22000
· certyfikat RSPO: używamy oleju palmowego ze zrównoważonych upraw

 

 
więcej
Miasto KatowiceMłyńska 4
40-098 Katowice
Polska
 
(+48) 32 259 38 50
p@katowice.eu
katowice.eu
welcome.katowice.eu
Katowice.eu
miasto_katowice
invest-in-katowice
miasto_katowice
 
 
Katowice to serce pierwszej w Polsce metropolii, uznane przez UNESCO miasto muzyki, a także przestrzeń pełna zieleni – lasów i parków. To tutaj odbywa się wiele ważnych wydarzeń, przez co miasto coraz mocniej odznacza się na europejskiej mapie wydarzeń kulturalnych, sportowych i biznesowych. Co ponadto?
· jedyny w Polsce Szlak Neonów,
· Szlak Murali z ponad 120 dziełami street artu,
· unikatowy w skali świata Szlak Śląskiego Bluesa,
· Szlak Moderny, który przeniesie nas w epokę, gdy Katowice nazywano polskim Chicago,
· klimatyczny Nikiszowiec i spektakularna Strefa Kultury

To tylko niektóre spośród wielu atrakcji czekających na turystów w Katowicach.

Odwiedźcie nas koniecznie, by przekonać się, że warto!


 

 
więcej
Komplet Polska Sp. z o.o.ul. Chlebowa 2
62-080 Tarnowo Podgórne
Polska
 
(+48) 61 896 71 00
biuro@komplet.pl
marketing@komplet.pl
komplet.com
 
 
Firma Komplet Polska należąca do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Abel + Schäfer KOMPLET jest producentem surowców dla branży piekarskiej i cukierniczej.

Oferujemy produkty dla przemysłu, zakładów rzemieślniczych oraz gastronomii. Pojęcie tradycji łączymy nie tylko z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji mieszanek i surowców dla branży piekarskiej i cukierniczej, ale również z dbałością o dobór najlepszych surowców oraz zapewnienie wysokich standardów jakości. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu na rynku polskim możemy zaoferować sprawdzone rozwiązania w zakresie wdrażania i produkcji ciast, chlebów, pieczywa oraz kremów.
 

 
więcej
Proszek lodowy artykuły spożywcze "KRIS"
Renata Kowalczykul. Blacharska 4
63-604 Baranów
Polska
 
(+48) 62 782 41 55
(+48) 795 351 808
info@kris-lody.pl
kris-lody.pl
KRIS.LODY
 
 
Jesteśmy producentem koncentratów spożywczych w proszku dla gastronomii od 30 lat. Tworzymy produkty tylko najwyższej jakości. Posiadamy w swojej ofercie mieszanki:
· do lodów typu włoskich
· do lodów typu świderki
· shake
· gofry
· granita w proszku
· granita płynna

Spośród konkurencji wyróżnia nas duża gama smaków do lodów włoskich.

Od 5 lat jesteśmy również producentem lodów gałkowych, które tworzymy z największą starannością. Produkowane są na bazie najlepszej jakości składników takich jak prawdziwe mleko i śmietanka. Bazujemy na naturalnych składnikach również w sorbetach dlatego ponad 50% wsadu to owoce.

Jesteśmy dla waszych potrzeb i oczekiwań. Na bieżąco dostosowujemy się do panujących trendów i zmian na rynku.
 

 
więcej
Kuvings Polskaul. Białostocka 50
16-010 Wasilków
Polska
 
(+48) 85 744 66 77
(+48) 609 182 665
kontakt@domowesanatorium.pl
kuvings.pl
 
 
Firma Domowe Sanatorium posiada statusu wyłącznego dystrybutora w Polsce wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings. Kuvings wzmacnia i pobudza do działania. W urządzeniu można wycisnąć praktycznie wszystko z otaczających nas darów natury, co w efekcie przynosi korzyść dla naszej odporności i dobrego samopoczucia. W zależności od potrzeb może to być bomba witaminowa na pobudzenie lub detox na wzmocnienie. Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings czynią życie jej użytkowników zdrowym i po prostu smaczniejszym. Kuvings to połączenie elegancji oraz użyteczności, za co otrzymała nagrodę Red Dot Award. Jakość wyciskarek doceniają także polscy konsumenci, którzy przyznali wyciskarkom Kuvings złoty Laur Konsumenta już ósmy raz z rzędu.
 

 
więcej
LIRON POLSKAPlac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
+48 61 307 03 30
biuro@liron-polska.pl
liron-polska.pl
lironpolska
 
 
Liron Polska to wiodący dostawca innowacyjnych maszyn do produkcji lodów, zapewniających doskonałą jakość i efektywność. Nasz zespół specjalistów, z bogatym doświadczeniem w branży, stale poszukuje najnowszych technologii i rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom urządzenia o najwyższej jakości i niezawodności. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie w zakresie doboru odpowiedniej maszyny oraz profesjonalnej obsługi posprzedażnej.

Oferujemy maszyny do produkcji lodów amerykańskich oraz lodów włoskich typu soft. Dołącz do nas na targach, aby odkryć, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Twojego biznesu w branży lodziarskiej.
 

 
więcej
LODY KSIĄŻĘCE
Koncentraty Spożywcze Dla LodziarniPlac Kosynierów 26
63-130 Książ Wielkopolski
Polska
 
(+48) 533 535 644
biuro@lodyksiazece.pl
lodyksiazece.pl
 
 
Lody Książęce: Doskonałość w każdym smaku

Witamy w świecie smaku i doskonałej jakości z Lody Książęce - Twoim partnerem w kreowaniu lodowych rarytasów najwyższej klasy. Jako wiodący dostawca koncentratów do produkcji lodów premium, jesteśmy dumni z naszej bogatej tradycji, pasji do doskonałego smaku oraz nieustannej innowacyjności.

Nasze koncentraty to esencja doskonałego smaku i konsystencji. Oferujemy szeroki wybór smaków, od klasycznych po nowatorskie kompozycje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Każdy nasz produkt jest starannie opracowany, aby zapewnić niepowtarzalne doznania smakowe.

Dbamy nie tylko o dostarczenie produktów najwyższej jakości, ale także o pełne wsparcie techniczne. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością udzieli Ci porad dotyczących produkcji, receptur oraz optymalizacji procesów, abyś mógł osiągnąć doskonałe rezultaty w każdym wyrobie.

Poznaj Lody Książęce i odkryj, jak możemy razem podbić świat lodowych smaków!
 

 
więcej
LSI SoftwarePrzybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź
Polska
 
(+48) 42 680 80 00
info@lsisoftware.pl
lsisoftware.pl
LSIsoftware
lsi-software
 
 
LSI Software jest wiodącym na polskim rynku producentem nowoczesnych aplikacji dla wszelkiej gastronomii, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko wdrożenia profesjonalnych systemów B2B, ale też dostawę niezawodnego sprzętu, usługi konsultacyjne oraz serwis. Od początku istnienia firma stawia na tworzenie własnych produktów, co jest wielkim atutem w ponad 30-letnim doświadczeniu w branży IT. Ponadto jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń Posiflex oraz innowacyjnych robotów PUDU. Wszystkie, dostarczane przez nas rozwiązania wspierają działalność operacyjną i ułatwiają zarządzanie biznesem.
 

 
więcej
F.H MASZ DARIUSZ MALINOWSKIWolności 22
44-109 Gliwice
Polska
 
(+48) 32 234 24 47
(+48) 502 208 274
masz@masz.gliwice.pl
jacek.podgorski@masz.gliwice.pl
masz.gliwice.pl
 
 
MASZ Gliwice to doświadczona, powstała ponad 15 lat temu firma, z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy czołowym i cenionym producentem urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenia gastronomicznego. Swoim działaniem obejmuje zarówno rynek polski, jak i rynki europejskie, posiadając przy tym wszelkie potrzebne zgody i certyfikaty niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy i użytkowania jej urządzeń.

Bogata oferta urządzeń do wyposażenia piekarni i cukierni.
W swoim asortymencie posiadamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria własnej produkcji oraz urządzenia wyprodukowane przez uznanych producentów. Nasze zasoby pozwolą na profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego, cukierni czy też piekarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia cukiernicze zaawansowane i wysokogatunkowe, takie jak linie piekarnicze, walcarki, piece cukiernicze i piekarnicze, a także wiele akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokalu, jak na przykład blachy i formy piekarnicze oraz cukiernicze.

Nasze mieszałki sprawdzają się w wielu branżach:
Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszanie m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre. Sprawdzają się również jako mieszałki do granulatów oraz past o różnej gęstości.

Przekonaj się sam.
 

 
więcej
Mankiewicz sp.j.ul. Nałkowskiej 5
41-922 Radzionków
Polska
 
(+48) 32 289 74 74
biuro@mankiewicz.pl
mankiewicz.pl
 
 
Firma Mankiewicz sp.j. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.

Zobacz ofertę W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.
 

 
więcej
MEC3

 
biuro@kames.pl
kames.pl
mec3.com
 
 
Włoska firma MEC3 została założona w roku 1984 przez włoskiego przedsiębiorcę i wizjonera Giordano Emendatori. W ciągu zaledwie kilku lat stała się ona najbardziej obiecującą marką w branży. Jej strategia opiera się na bezkompromisowym dążeniu do jakości, nieustannym motywowaniu pracowników oraz dbaniu o najwyższą satysfakcję Klientów.

Jednak największym atutem MEC3 zawsze była i jest wyjątkowa kreatywność. Niemal co roku firma wprowadza na rynek szereg innowacyjnych produktów i technik, które błyskawicznie zdobywają uznanie klientów i stają się wzorami do naśladowania.

Konsekwentna strategia dała MEC3 pewną pozycję w ścisłej czołówce producentów branży i umożliwiła błyskawiczny rozwój o zasięgu globalnym. W tej chwili MEC3 działa w ponad 100 krajach, bezpośrednio oraz przez partnerów i dystrybutorów, zawsze dbając o najwyższe standardy działania.

Najlepsze produkty i wysokie standardy... ale nie tylko. MEC3 zawsze przykłada wielką wagę do spraw społecznych, angażuje się w akcje humanitarne i chętnie wspiera projekty naukowe oraz związane z ochroną środowiska.

W styczniu 2004 ruszyła nowa fabryka MEC3. Obok pięknej architektury znalazły się tam zaawansowane rozwiązania technologiczne, w tym wiele wyprzedzających swoją epokę.

MEC3 jest w Polsce nieprzerwanie od roku 1991, kiedy specjalnie dla dystrybucji produktów tej marki została założona polska firma Kames - www.kames.pl.
 

 
więcej
M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.ul. Sezamkowa 1
72-006 Mierzyn k. Szczecina
Polska
 
(+48) 794 643 982
biuro@frigomat.com.pl
frigomat.com.pl
akademiamgs.pl
freshgelato.pl
 
 
MGS to nie tylko dystrybutor włoskich urządzeń do produkcji lodów. To przede wszystkim niezawodny partner, który będzie Cię wspierał na każdym etapie współpracy dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Współpracując z nami zyskasz dostęp do najlepszych specjalistów z branży lodziarskiej i cukierniczej, zarówno tych z Polski jak i mistrzów gelato z Włoch.

NASZE ATUTY:
> Olbrzymie doświadczenie w realizacji wielu projektów biznesowych
> Sieć serwisowa na terenie całej Polski
> Zespół wykwalifikowanych doradców oraz technologów
> Szerokie spojrzenie na biznes klienta oraz profesjonalne wsparcie

 
OFERUJEMY PEŁNE WSPARCIE 360 - MGS Frigomat to oferta szyta na miarę Twoich potrzeb:

 
>MGS Technology - wyposażamy Polskie lodziarnie, kawiarnie oraz cukiernie w profesjonalny sprzęt do produkcji lodowej . Współpracujemy z renomowanymi włoskimi producentami.

Szczegóły oferty: www.frigomat.com.pl

> MGS School - Szkoła Mistrzów Lodziarstwa i Cukiernictwa w której nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz . Szkolimy zarówno osoby nowe bez doświadczenia z produkcji lodowej oraz cukierniczej , jak również osoby doświadczone w branży - szkolenia

www.akademiamgs.pl


> MGS Concept - to gotowe rozwiązania biznesowe oraz know-how które możesz zaimplementować na swoim lokalnym rynku aby wznieś swój biznes na wyżyny

www.freshgelato.pl
www.frigomat.com.pl

> MGS Design - to kompeksowe doradztwo i projektowanie Twojego biznesu od A-Z na bazie sprawdzonych technologii.

 
MGS FRIGOMAT W LICZBACH:
> 12 lat doświadczenia w branży
> Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów
> Wyposażyliśmy ponad 200 lokali
> Sprzedaliśmy ponad 1000 urządzeń

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ URZĄDZENIA W FIRMIE MGS FRIGOMA?:
> Dobierzemy odpowiednie urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb
> Jesteśmy dystrybutorami topowych włoskich marek i producentów w branży lodowej i cukierniczej
> Wykonamy kompleksowe szkolenie z obsługi urządzeń dla Ciebie i Twojego zespołu
> Oferujemy preferencje finansowanie urządzeń: leasing, wynajem, dotacje.

 

 
więcej
Mini Melts Sp. z o.o.ul. Królowej Jadwigi 281
30-234 Kraków
Polska
 
(+48) 12 265 10 87
info@minimelts.pl
minimelts.pl
 
 
Mini Melts to firma z wieloletnim doświadczeniem i unikatowym produktem na rynku europejskim. Od blisko 30 lat jesteśmy pionierem i liderem tworzenia kuleczkowych lodów metodą kriogeniczną. Struktura pojedynczych kuleczek wynika z opatentowanej technologii mrożenia ciekłym azotem w temperaturze -197°C. Metoda ta nie wpływa na zmianę struktury składników deseru, a szybkość zamrażania eliminuje magazynowanie wody w produkcie, zachowując jego naturalne walory smakowe. Marka wywodzi się z USA. Na rynku polskim działa nieprzerwanie od 11 lat, głównie w sektorze HORECA, a nasze produkty dostępne są w blisko 1000 punktach sprzedaży – sezonowych, całorocznych oraz w bezobsługowych maszynach vendingowych. Produkt zdecydowanie różni się od tradycyjnych lodów i taki właśnie był nasz cel. Jesteśmy uwielbiani przez dzieci i rodziców. Mini Melts to doskonały pomysł na oryginalną i smaczną przekąskę.
 

 
więcej
Mintique
Justyna Gawrońskaul. Władysława Podkowińskiego 8/4
45-920 Opole
Polska
 
(+48) 794 344 056
sklep@mintique.pl
mintique.pl
mintiquee
mintique.pl
 
 
Mintique to wyjątkowo słodkie i niepowtarzalne dodatki handmade stworzone z pasji i miłości do słodkości.

Produkty wykonywane są z glinki polimerowej w trosce o to, aby każdy szczegół był starannie dopracowany.

Oferta jest regularnie wzbogacana o nowości z różnych technik artystycznych.

Każdy miłośnik rękodzieła znajdzie tutaj coś dla siebie.
 

 
więcej
Miolli Sp. z o.o.kpt. Jana Rogowskiego 9
05-250 Mokre
Polska
 
(+48) 788 100 108
b2b@miolli.pl
miolli.eu
miollimacarons
miolli.pl
 
 
Miolli to Polski producent oryginalnych francuskich makaroników. W 2020 roku, otworzyliśmy nasz pierwszy zakład produkcyjny w miejscowości Mokre niedaleko Warszawy. Jako firma specjalizujemy się w produkcji makaroników, dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom doskonałą jakość, bogatą ofertę smakową i hurtowe ilości każdego dnia. Oferujemy aż 26 różne kompozycje smakowe, w naszej ofercie można znaleźć popularne klasyki, takie jak: wanilia burbońska, pistacja sycylijska czy słony karmel; jak i wyjątkowe egzotyczne wariacje, jak: czerwone wino i figi, kokos mleczna czekolada i rum czy ananas-banan i limonka. Makaroniki przygotowujemy z najlepszych składników, w tym z 100% mąki migdałowej, czekolady Callebaut oraz naturalnego musu owocowego. Receptura i proces przygotowania zostały opracowane przez światowej klasy technologa, Saba Janjgawę. Dzięki jego wyjątkowemu know-how i kunsztowi wykonania jako jedyni w Polsce możemy pochwalić się utrzymaniem smaku i aromatu makaroników, pomimo ich wielu miesięcy mrożenia. Wyjątkowy smak i odpowiednio dobraną kompozycją smakowo-kolorystyczna, powoduje, że naszych makaroników próbuje się raz, a wraca po nie wiele razy.
 

 
więcej
MK KOMI Sp. z o.o.ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 8
41-800 Zabrze
Polska
 
(+48) 733 585 599
biuro@mk-komi.pl
mk-komi.pl
mkkomipl
 
 
MK KOMI to firma zbudowana na pasji i doświadczeniu. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym dla lodziarni, cukierni, kawiarni, piekarni, hoteli, punktów handlowych i innych przedsiębiorstw w całym kraju.

Potrzebujesz wsparcia w obszarach dotyczących prowadzenia działalności gastronomicznej, technologii produkcji lodów, wymogów, maszyn? Nam możesz zaufać! Stoi za nami ponad 15 lat doświadczenia w tej branży i udział w ponad 100 projektach związanych z uruchomieniem produkcji i sprzedaży mrożonych deserów.

Współpracujemy ze światowymi producentami sprzętu do produkcji lodów oraz wyposażenia lodziarni. Dzięki temu oferujemy nie tylko szeroką gamę urządzeń, ale również opiekę serwisową i rzetelne wsparcie doradcze dla urządzeń marek:
· ISA
· CATTABRIGA
· HIBER
· COF
· ICB
· LA SPAZIALE

 

 
więcej
Młyn MazurkiMazurki 2C
16-300 Augustów
Polska
 
(+48) 87 644 55 20
(+48) 516 020 541
kontakt@mlynmazurki.pl
mlynmazurki.pl
mlynmazurki
 
 
Przemiał zbóż i produkcja mąki.
 

 
więcej
Modena M.A. Tokarski Sp.JKatowicka 80
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 32 215 16 16
modena@modena.pl
modena.pl
 
 
Modena M. A. Tokarski Sp. Jawna od ponad 25 lat kompleksowo zaopatruje cukiernie, piekarnie i lodziarnie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Jesteśmy współzałożycielem grupy GHM, zrzeszającej najlepsze hurtownie z całej Polski.
 

 
więcej
Multi Gastro Sp. z o.o.ul. Józefa Marcika 29
30-443 Kraków
Polska
 
(+48) 12 306 54 00
(+48) 791 791 061
wojciech.wojcik@multigastro.pl
multigastro.pl
multigastropl
multi-gastro
multi_gastro
 
 
Firma Multi Gastro powstała w 2011 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz szeregiem usług szkoleniowych, pokazowych oraz serwisowych. Fachowo doradzamy i wyposażamy kompleksowo lokale gastronomiczne, restauracje, hotele, bary, kawiarnie, czy firmy cateringowe. W 2019 roku otworzyliśmy w Krakowie naszą nową siedzibę z showroomem o powierzchni 160 m2, połączoną z naszym profesjonalnym serwisem.

Od 13 lat pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań: od małych urządzeń po projekty technologiczne. Doskonale przeszkolony personel poprowadzi Cię przez naszą bogatą ofertę i pomoże w wyborze urządzeń w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.
 

 
więcej
MYJAK PAWEŁ
Produkcja Wyrobów z DrewnaZagorzyn 253
33-390 Łącko
Polska
 
(+48) 505 523 597
wioleta@patyczki-myjak.pl
patyczki-myjak.pl
DrewnianePatyczkiMyjak
produkcja-wyrobow-z-drewna-pawel-myjak
 
 
Produkcja Wyrobów z Drewna Paweł Myjak to renomowany producent wysokiej jakości jednorazowych artykułów z drewna, specjalizujący się w dostarczaniu drewnianych patyczków do lodów, łyżeczek do lodów, sztućców jednorazowych, mieszadeł drewnianych oraz szpatułek. Z dumą używamy drewna pochodzącego z polskich lasów, głównie brzozy i olchy, co zapewnia nam doskonałą jakość oraz bezpieczeństwo, że surowiec pochodzi z legalnych i planowych wycinek. Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku jest gwarancją profesjonalizmu i niezawodności.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór produktów przeznaczonych do użytku jednorazowego, które doskonale sprawdzą się do konsumpcji lodów, deserów oraz różnych innych potraw.

Jako Produkcja Wyrobów z Drewna Paweł Myjak kładziemy nacisk na wysoką jakość naszych produktów. Każdy element naszej produkcji jest starannie kontrolowany, a używane drewno jest poddawane specjalnym procesom obróbki, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów.
 

 
więcej
Nadwozia Partner Spółka Akcyjnaul. Jedności 50
41-218 Sosnowiec
Polska
 
(+48) 32 360 26 44
(+48) 609 343 441
recepcja@nadwozia-partner.pl
nadwozia-partner.pl
NadwoziapartnerSA
nadwoziapartner
 
 
Firma NADWOZIA SPÓŁKA AKCYJNA istnieje na rynku firm zabudowujących od 2000 roku. Początkowo była to nieduża firma z siedzibą w Będzinie, lecz wraz z jej rozwojem i wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zmieniła siedzibę i przeniosła się do Sosnowca, gdzie posiada większe hale produkcyjne i zatrudnia większą ilość wykwalifikowanego personelu.

Firma specjalizuje się w produkcji zabudów skrzyniowych, kontenerowych, izotermicznych, chłodniczych, wywrotek, foodtracków a także lawet. Dodatkowo Naszą ofertę uzupełniliśmy o specjalistyczne przyczepy, które również możecie znaleźć w Naszej ofercie. Całość zabudowy jest produkowana w siedzibie firmy na zamówienie Klienta wraz z wszelkimi możliwymi jej modyfikacjami spełniającymi jego potrzeby i zgodnymi z posiadanymi przez nas homologacjami. Nad dokładnością wykonywanych zabudów czuwają doświadczeni pracownicy z Działów: Handlowego, Konstrukcyjnego, Laboratorium, Serwisu, Magazynu oraz Działu Produkcyjnego.
 

 
więcej
Piekarnia "Młyn" P.A. Sobańska-WójcikJagiellońska 2
19-400 Olecko
Polska
 
(+48) 519 486 373
piekarniamlynolecko@wp.pl
piekarniamlynolecko.pl
piekarniamlynolecko
 
 
Piekarnia "Młyn" znajduje się w Olecku w województwie warmińsko-mazurskim.

Działalność firmy koncentruje się na wypieku pieczywa na naturalnym zakwasie oraz wyrobów słodkich półcukierniczych. Staramy się zapewnić swoim klientom najwyższej jakości wypieki, które cechuje przede wszystkim staranność przygotowania oraz naturalny skład.
 

 
więcej
Polder sp. z o.o.Bobrowo 28
87-327 Bobrowo
Polska
 
(+48) 56 495 30 72
(+48) 665 090 350
marketing@polder.biz.pl
polder.biz.pl
kajmak.com.pl
 
 
Polder jest największym w Polsce producentem kajmaków, które wytwarzane są zgodnie z tradycyjną metodą stosowaną w kuchni polskiej od pokoleń. Brązowy kolor i gęsta konsystencja są efektem długotrwałej karmelizacji mleka z cukrem. Kajmaki mają szerokie zastosowanie w cukiernictwie jako gotowe masy cukiernicze m.in. do przekładania tortów, ciast, ciastek i wafli, zapiekania, nadziewania wypieków i kruchych babeczek, jako dodatek do naleśników, gofrów i lodów. Doskonale smakują w połączeniu z owocami, bakaliami, alkoholem, bitą śmietaną i lodami.
 

 
więcej
Prasvieta, JetLTRoziu g. 18
00144 Vilno
Lithuania
 
(+370) 68689262
regina@jetlt.com
jetlt.com
JetLTpl
JetLTprinter
 
 
Firma Prasvieta, marka - JetLT producent drukarek cukierniczych klasy ekonomicznej na Litwie.

Jesteśmy po to, aby ułatwić ci pracę i biznes!

Z JetLT drukuj pierniki, macaroniki, białą czekoladę, torty, eklery, morengi, ciatka i inne.

Koszt wydruku od 1 grosza!

Prosto, łatwo i rentownie!
 

 
więcej
receptury.net - aplikacja z AI do projektowania lodówWarszawska 15/1
59-900 Zgorzelec
Polska
 
(+48) 501 320 023
kontakt@receptury.net
receptury.net
 
 
Szybki sposób na stworzenie dowolnego smaku lodów. Bez liczenia ręcznego czy archaicznych tabelek w Excelu. Aplikacja wspierana sztuczną inteligencją podpowie czy projektowane lody będą plastyczne i czego im brakuje.

To także prosty sposób na korygowanie istniejących receptur lodowych także tworzonych na bazach znanych producentów.

Zobacz jak proste jest stworzenie sorbetu ze świeżych pomarańczy, a następnie ile czasu zajmuje przerobienie receptury na lody keto vegan.
link: https://www.youtube.com/watch?v=GyhtcVC27a0

Filmy:
1. Jaki kupić sprzęt do swojej pierwszej lodziarni?
https://www.youtube.com/watch?v=2i2EwZ8Uzn0

2. Jak zmniejszyć słodycz lodów?
https://www.youtube.com/shorts/K6V9tVmUs_g

3. Czy lody mogą mieć mniej cukru i być bez dekstrozy?
https://www.youtube.com/shorts/7RTWrQAXlIY

Zapraszamy też na szkolenia lodowe metodą Kangura, w której uczestnik od pierwszych minut zaczyna rozwiązywanie prostych zadań logicznych z projektowania mając do dyspozycji z góry określone informacje. Zadania są skonstruowane tak, że kursant sam zaczyna zadawać prowadzącemu pytania, które pozwalają rozwiązać zadanie. Dzięki temu po szkoleniu uczestnik rozumie proces tworzenia lodów i jest w stanie samodzielnie stworzyć od podstaw smak lodów. Kurs powstał w oparciu o aplikację receptury.net, która przyspiesza proces nauczania.

Od teraz projektowanie lodów staje się proste dla każdego.

Na stoisku będzie także promowany chwytak do kuwet lodowych typu pozzetti, który umożliwia proste wyjmowanie kuwet. Przykładowy film: https://www.youtube.com/shorts/rE3-te0g9U0
 

 
więcej
Stowarzyszenie RZEMIEŚLNIKJana Heweliusza 11/811
80-890 Gdańsk
Polska
 
(+48) 505 792 986
kontakt@rzemieslnik.org
rzemieslnik.org
stowarzyszenierzemieslnik
przyjacielrzemieslnik
 
 
Stowarzyszenie Rzemieślnik ma na celu pokazanie tajników rzemiosła piekarskiego, cukierniczego i lodziarskiego. Jak powstaje prawdziwy chleb, przepyszne ciasta i naturalne lody? My to wiemy i odsłonimy wam to, abyście też mogli to zobaczyć. Nasi członkowie prowadzą mikro i małe zakłady, kultywują kunszt i rzemiosło, wkładają w to całe swoje serce i my wam to pokażemy!
 

 
więcej
SACHARTKaszubska 53/7
70-226 Szczecin
Polska
 
(+48) 797 471 319
biuro@sachart.pl
sachart.pl
 
 
Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych automatów do lodów twardych, kręconych (świderków). Z wykorzystaniem innowacyjnych technologii produkujemy nowoczesne i wydajne automaty do świderków. Nasz sprzęt charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami chłodzącymi, łatwością w obsłudze i cichą pracą można użytkować również przy panujących na zewnątrz wysokich temperaturach.
 

 
więcej
SaskiaRynek 32/1
64-000 Kościan
Polska
 
(+48) 790 205 905
biuro@saskia.pl
saskia.pl
czekolada.saskia.pl
sklep.saskia.pl
 
 
Saskia - to polski producent gorącej czekolady segmentu Premium dedykowanej do branży HoReCa.

Firma Saskia istnieje na rynku polskim od roku 2008, jednak poszerzenie działalności o zakład produkcyjny, w którym powstaje Gorąca Czekolada Saskia, nastąpiło w roku 2022. Od tego czasu czekolada zdobywa coraz szersze uznanie oraz staje się produktem bardzo pożądanym w miejscach, w których przykłada się olbrzymią wagę do kwestii jakości. Nasza czekolada to produkt, który został opracowany w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. W jej składzie nie znajdziesz żadnych sztucznych polepszaczy smaku ani dodatków typu aromaty. Doskonały smak zawdzięczamy najwyższej jakości składników- sprawdź sam i przekonaj się jaką jakość oferujemy.
 

 
więcej
Sempre Group Sp. z o.o.Wiejska 13a
05-802 Pruszków
Polska
 
(+48) 519 020 042
sempre@sempreinfo.pl
sempreinfo.pl
 
 
SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferuje najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów.

Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe.

Misją SEMPRE GROUP jest budowanie relacji pomiędzy klientami w oparciu od wsparcie technologiczne i szkolenia prowadzone we własnej akademii WARSAW ACADEMY OF PASTRY ARTS, sprawny system logistyczny, politykę lojalnościową i korzystne ceny dla stałych klientów, rozbudowany dział dystrybucji i kanały sprzedaży, zarówno poprzez opiekę handlowców, jak i możliwość zamówień on-line, poprzez nowoczesny sklep internetowy dla branży cukierniczej CUKIETERIA.PL.
 

 
więcej
Soreno
Alina Maciejewskaul. Szczecińska 10
75-135 Koszalin
Polska
 
(+48) 94 346 67 39
(+48) 502 509 511
biuro@soreno.pl
soreno.pl
 
 
Firma Soreno jest producentem koncentratów spożywczych dla branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej. Są to mieszanki piekarskie, cukiernicze oraz lody i gofry Floryda. Bardzo nowoczesny proces produkcji zapewnia stałą, bardzo wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów. Starannie dobierane surowce gwarantują wyjątkowy smak a rygorystyczne systemy kontroli procesu produkcji zapewniają powtarzalność każdej partii produkcyjnej.
 

 
więcej
SPIROTECH Jarosław KowalczykMorgowa 4
91-223 Łódź
Polska
 
(+48) 790 502 505
biuro@spirotech.com.pl
spirotech.com.pl
Spirotech-Wyposa%C5%BCenie-piekarni-i-cukierni-100063748591857
 
 
Firma SPIROTECH od 14 lat zajmuje się dostawą , uruchomieniem i serwisem znanych marek Europejskich.

Nasza firma oferuje najwyższej jakości maszyny oraz piece dla piekarni i cukierni - załadunek do pieców, rogalikarki, dzielarki, wałkownice i wiele innych urządzeń, dzięki którym usprawnisz pracę w swojej firmie.

Dobrze wyposażona piekarnia i cukiernia to podstawa, która pozwoli Państwu osiągnąć sukces w branży.

Jesteśmy przedstawicielem znanych producentów:
· BONGARD piece piekarnicze, cukiernicze, komory fermentacyjne, urządzenia do obróbki ciasta
· JAC krajalnice do chleba, maszyny do obróbki ciasta (dzielarki, bagieciarki, urządzenia do produkcji kwasu)
· DAUB dzielarko-zaokrąglarki, dzielarki
· TEKNOSTAMAP miksery, wałkownice, linie do produkcji cukierniczej
· ICB TECNOLOGIE maszyny do cukierni
· SINMAG maszyny do obróbki ciasta, miesiarki
· MONO piece do odpieku

Maszyny piekarnicze z naszej oferty to sprawny i ekonomiczny sprzęt. Najwyższej jakości technologie gwarantują równie wysoką jakość obróbki i wypieków. Opieramy się na zrozumieniu potrzeb naszych klientów, dlatego maszyny cukiernicze naszej firmy charakteryzują się uniwersalnymi parametrami i dodatkowymi funkcjami.

Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę serwisową oraz technologiczną .
 

 
więcej
Sweet World Sp.J.Chróstnik 105
59-311 Chróstnik
Polska
 
(+48) 768 426 202
(+48) 603 197 114
megazele@megazele.pl
sweetworld.pl
 
 
Sweet Word, wiodący europejski producenta nowoczesnych kielichów do sorbetów, granity oraz zimnych napojów, a także najwyższej jakości koncentratów do przygotowywania slush/granity/sorbetu, sprzedawanych pod marką One Slush.

Nasza firma jest również wyłącznym dystrybutorem w Polsce, włoskiej firmy C.A.B. uznanego europejskiego producenta granitorów.
 

 
więcej
UNOX POLSKAul. Goplańska 6A
02-954 Warszawa
Polska
 
(+48) 665 232 000
exhibitions@unox.com
unox.com/pl_pl
 
 
UNOX jest producentem profesjonalnych pieców oraz rozwijającą się firmą od 1990 roku. Dziś jesteśmy punktem odniesienia w branży dzięki naszej zdolności do łączenia jakości, konkurencyjności i prostoty w każdym oferowanym przez nas produkcie. Wierzymy w innowacje i współpracę z naszymi klientami.
 

 
więcej
VEGAGASTROWłynkówko, ul. Miedziana 8
76-200 Słupsk
Polska
 
(+48) 59 840 23 22
(+48) 502 760 973
biuro@vegagastro.pl
vegagastro.pl
vegagastro
 
 
Firma Vegagastro od ponad 23 lat wspiera klientów w realizacji marzenia o własnym biznesie lodowym. Jako specjaliści w branży zapewniamy kompleksowe rozwiązania do lodziarni, kawiarni i cukierni. Służymy fachowym doradztwem w zakresie prowadzenia biznesu lodowego, doboru maszyn, technologii produkcji i marketingu.

Od ponad 20 lat prowadzimy szkolenia lodziarskie indywidualne i grupowe, warsztaty dla początkujących oraz dla zaawansowanych w temacie szeroko pojętego biznesu lodziarskiego.

Wprowadziliśmy na rynek doskonały pomysł na własny lodowy biznes pod klucz - Franczyza Lody Bałwanki z niepowtarzalną formą lodów na bazie bezglutenowego alpejskiego mleka.

Stworzyliśmy koncept EASY GELATO – produkcja lodów rzemieślniczych w dwóch krokach, bez wielkich inwestycji, bez wielkiego laboratorium i bez tysiąca komponentów
 

 
więcej
PPH Waflex Wytwórnia Wafli do Lodów Wiesław Stankiewiczul. Rzemieślnicza 14
05-250 Wiktorów
Polska
 
(+48) 22 786 54 03
(+48) 517 766 984
waflex@waflex.pl
waflex.pl
PPH-Waflex-Wytw%C3%B3rnia-Wafli-do-Lod%C3%B3w-Wies%C5%82aw-Stankiewicz-100069901900065
 
 
Firma Waflex istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy wiodącym producentem wafli do lodów oraz wafli do kremów w Polsce. Wypiek dobrych wafli jest sztuką, w którego proces wkładamy całą pasję i serce. Nie używamy sztucznych polepszaczy smaku. Do produkcji wykorzystujemy naturalne składniki pieczołowicie dbając o tradycyjną, wieloletnią recepturę.

Blisko trzydziestoletnie istnienie na rynku umożliwiło nam zdobycie szerokiego grona Klientów, do którego należą zarówno Klienci indywidualni, mikro i małe firmy oraz międzynarodowe koncerny lodowe.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe, co pozwala nam na wytworzenie takiej ilości zapasów, aby w 100% zaspokoić zapotrzebowanie na wafle. Dogodne położenie od Warszawy pozwala nam na szybką reakcję na zamówienie Klienta.

Poza ofertą wafli do lodów nasza firma dysponuje szeroką gamą produktów niezbędnych w zaopatrzeniu lodziarni między innymi: koncentraty do lodów, gofrów oraz naleśników, wafelki do dekoracji deserów, różne posypki, sosy a także owoce w żelu oraz wiele innych.

Dla nas najważniejszy jest Klient dlatego dbamy o jego kompleksową obsługę.
 

 
więcej


MEDIA 2024
 

Mistrz BranżyKlimczoka 9
40-857 Katowice
Polska
 
(+48) 881 610 668
marketing@mistrzbranzy.pl
mistrzbranzy.pl
 
 
Wiodący magazyn dla profesjonalistów i pasjonatów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Informacje, receptury, ogromna porcja wiedzy technologicznej i smakowitych inspiracji! Portal z zawsze świeżymi newsami i redakcja, która wspiera rzemiosło i pasję.
 

 
więcej