Sweettargi 2024 – Miejsce, w którym musisz być!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego SweetTARGi są niezwykle ważnym wydarzeniem dla branży cukierniczej?

SweetTargi 2024 – Miejsce, w którym musisz być!

 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego SweetTARGi są niezwykle ważnym wydarzeniem dla branży cukierniczej? Wartość merytoryczna, ogromna liczba wystawców i zwiedzających, a także bogaty program wydarzeń – to tylko niektóre z powodów, dla których warto być z nami na SweetTARGach 2024.

Poprzednia, jedenasta edycja SweetTARGów, okazała się olbrzymim sukcesem, ciesząc się niezwykle pozytywnymi opiniami wystawców oraz zwiedzających.

 

Przeczytaj o powodach, dla których SweetTARGi są tak wartościowe i dlaczego powinieneś rozważyć uczestnictwo w najbliższej edycji.

 

 

SweetTargi 2023 – platforma do nawiązywania nowych kontaktów

11. edycja zgromadziła ponad 100 wystawców z Polski i Europy oraz prawie 7500 zwiedzających. SweetTARGi poraz kolejny okazały się być doskonałą platformą dla nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Wielu wystawców uzyskało nowych kontrahentów, dzięki czemu ich firmy zyskały szansę na rozwój i ekspansję na nowe rynki. Targi przyciągnęły również uwagę mediów, co zaowocowało zwiększonym rozgłosem dla wystawców i ich produktów.

Także edycja 2024 wypełniona będzie wartościowymi spotkaniami, rozmowami oraz pokazami. Swój udział już dziś zapowiedziały największe firmy z branży oraz wybitni specjaliści i praktycy. W trakcie zwiedzania targów warto będzie posłuchać toczących się debat dotyczących najważniejszych spraw, a także skorzystać z możliwości rozmowy z producentami oraz ekspertami.

 

 

Konkursy i pokazy

Przyszłoroczna edycja SweetTARGów wypełniona będzie konkursami oraz pokazami. Organizatorzy szykują dla wystawców Konkurs na Produkt i Usługę Roku, odbędą się również III Mistrzostwa Polski na Pralinę – o jakiej tematyce – jeszcze nie zdradzili, jednak wiemy, że będzie to coś wyjątkowego. Dodatkowo, jak co roku, na zwiedzających czekają liczne debaty, pokazy oraz pyszne degustacje.

 

 

Nowości

SweetTARGi co roku zaskakiwały swoich gości wspaniałymi nowościami. Tak będzie również podczas 12. Edycji SweetTARGów w marcu 2024 w Katowicach. Na zwiedzających czekać będą niesamowite niespodzianki, coś specjalnego także dla najmłodszych uczestników oraz całkowita nowość podczas SweetTARGów – ale o tym już wkrótce na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

 

Zostań wystawcą 12. Edycji SweetTARGów.


Skontaktuj się z nami:

Ilona Syryłło
DYREKTOR PROJEKTU
kom. (+48) 664 080 283
isyryllo@fairexpo.pl