Zapraszamy do udziału w Konkursie „Chlebem Pachnący”

KONKURS CHLEBEM PACHNACY


Mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w wyjątkowym konkursie piekarskim „Chlebem Pachnący” skierowanym do młodzieży szkolnej w wieku od 15 do 18 lat. Ta ekscytująca rywalizacja odbędzie się podczas 12. edycji Sweettargów – najbardziej wyczekiwanej imprezy branżowej na południu Polski.

Naszym celem jest nie tylko prezentacja najnowszych trendów i osiągnięć w świecie piekarnictwa, ale także zainspirowanie młodych ludzi do odkrycia uroku sztuki piekarskiej. Konkurs „Chlebem Pachnący” stanowi doskonałą okazję dla przyszłych piekarzy, by rozwijać swoje umiejętności zawodowe już na wczesnym etapie swojej kariery.

Pasja jako klucz do sukcesu

Wierzymy, że pasja stanowi klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie. Dlatego też pragniemy zachęcić młodych ludzi do poświęcenia się pracy piekarskiej z prawdziwym zapałem i zaangażowaniem. Konkurs „Chlebem Pachnący” ma na celu nie tylko wyłonienie utalentowanych piekarzy, ale również stworzenie przestrzeni, w której praca staje się pasją.

Jak wziąć udział?

Jeśli masz między 15 a 18 lat i piekarnictwo jest Twoją pasją, to Konkurs „Chlebem Pachnący” jest właśnie dla Ciebie! Aby wziąć udział, wystarczy śledzić nasze media społecznościowe oraz aktualności na stronie www. Już we wrześniu pojawi się karta zgłoszeniowa do pobrania oraz regulamin konkursu.

Nagrody, Rozwój i Wspomnienia na całe życie

Ponadto, oprócz emocjonującej rywalizacji, czekają na naszych uczestników atrakcyjne nagrody, które pomogą w dalszym rozwoju pasji. Zdobędą oni doświadczenie i wiedzę, ale także poznają rówieśników, którzy podzielają ich zainteresowania.

Zapraszamy do Świata Sztuki Piekarskiej na Sweettargach!