Scroll Top

ZAPROSZENIE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w największym wydarzeniu branży cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej w południowej Polsce – Sweettargi 2024, które odbędą się w klimatycznych przestrzeniach MCK Katowice, w dniach 16-18 marca.

Sweettargi to nie tylko miejsce, gdzie spotykają się smaki, ale również prawdziwe źródło inspiracji dla pasjonatów cukiernictwa i piekarnictwa. Dlatego właśnie z myślą o Was, nauczycielach oraz uczniach szkół, chcemy stworzyć niepowtarzalną przestrzeń do nauki, dzielenia się doświadczeniami i odkrywania kulinarnej sztuki.


Dlaczego warto dołączyć do Sweettargów?

Jak co roku, doświadczeni cukiernicy, piekarze i lodziarze podzielą się swoimi tajemnicami, prezentując najnowsze techniki i trendy. Bądźcie gotowi na inspirujące rozmowy z ekspertami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Przejrzyjcie stoiska z najnowszymi produktami i technologiami, które kształtują oblicze dzisiejszej branży spożywczej.

To także konkurs Chlebem Pachnący
Wyzwanie dla Waszych umiejętności oraz idealna okazja, abyście mogli pokazać światu swoją pasję i talent. (przeczytaj więcej o konkursie) /i tu podlinkowanie do https://www.sweettargi.fairexpo.pl/konkurs-chlebem-pachnacy/

Jak wziąć udział?
Rejestracja jest prosta! Pobierzcie oraz odeślijcie wypełniony formularz do dnia 1 marca na adres mailowy: mgardziewicz@fairexpo.pl. Czekają na Was niezapomniane doświadczenia.


Do zobaczenia na Sweettargach w MCK Katowice!

KARTA ZGŁOSZENIA I REGULAMIN

Kliknij aby pobrać